• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Niekłonice

(3)
  • Działka budowlana Sprzedaż: Niekłonice

    Niekłonice

    • 169 000 zł cena
    • 1 125 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka pod budowe domu- Niekłonice

    Niekłonice

    • 150 000 zł cena
    • 1 517 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka pod budownictwo jednorodzinne- Niekłonice

    Niekłonice

    • 125 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr

Koszalin

    • 68 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością zaoferuje Państwu. DZIAŁAKA BUDOWLANA W KOSZALINIE położona 2km. od centrum Koszalina. Kilka minut autem, gdzie dookoła jest cisza, spokój i zostaje zachowana cenna...

  • Działka Swieszyno- Włoki

    Świeszyno

    • 125 000 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działki z pięknym widokiem w najw. punkcie Świeszyna

    Świeszyno

    • 621 375 zł cena
    • 10 075 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    W najwyższym punkcie Świeszyna - Olszak znajdziesz działki z pięknym widokiem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zgodnie z MPZP, który został uchwalony przez Radę Gminy Świes...

  • Działka w Świeszynie

    Świeszyno

    • 95 690 zł cena
    • 1 367 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka w Świeszynie nr 367/4- 1367m2 ta działka jest objęta MPZP(2MN,MW,U/RM), w zał. skan- fotka Wypis i wyrys z MPZP. z dn. 03.08.2022 r.(wielkość p...

  • Działka inwestycyjna w Starych Bielicach koło Koszalina

    Stare Bielice

    • 1 175 608 zł cena
    • 11 996 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna, w Starych Bielicach koło Koszalina, o powierzchni 11996 m2. Działka znajduje się w sąsiedztwie urbanistycznym , które według informacji uzyskanych w gmini...

  • Działka budowlana w malowniczej okolicy na osiedlu Jamno – Łabusz

    Koszalin

    • 404 750 zł cena
    • 3 238 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Koszalinie na osiedlu Jamno - Łabusz. Powierzchnia: 0,3238 ha, nr działki 110/7. Działka leży przy ulicy Wikingów w malowniczej okolicy, w sąs...

  • Działka w Nowych Bielicach
    1 / 11
    Działka w Nowych Bielicach

    Nowe Bielice

    • 115 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjnie zlokalizowana, niezabudowana działka gruntu, położona wśród nowego kompleksu przeznaczonego pod zabudowę jednorodzinną. Działka w kształcie prawie kwadratu, położona n...

  • Działka Stare Bielice

    Stare Bielice

    • 106 800 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Stare Bielice

    Stare Bielice

    • 2 192 900 zł cena
    • 21 929 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 12 ha pod centrum hotelowo-turystyczne .
    12 ha pod centrum hotelowo-turystyczne .

    Koszalin

    • 18 000 000 zł cena
    • 120 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    12 ha gruntów tuż przy plaży na centralnym wybrzeżu z przeznaczeniem na całoroczny kompleks wypoczynkowy . Możliwość b. wysokiej zabudowy z widokiem na morze . - Media w pobliżu w...

  • Działka rolna Koszalin
    1 / 15
    Działka rolna Koszalin

    Koszalin

    • 156 653 zł cena
    • 3 197 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W super atrakcyjnej cenie działka o pow. 3197 m2 położona od południowej strony jeziora Jamno. Działka znajduje się w miejscowości Łabusz. Dojazd do działki utwardzony płytami bet...

  • Działka rolno-budowlana Stare Bielice gm. Biesiekierz
    1 / 3
    Działka rolno-budowlana Stare Bielice gm. Biesiekierz

    Stare Bielice

    • 120 000 zł cena
    • 1 497 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kupujący nie płaci prowizji!! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Starych Bielicach w miejscowości położonej zaledwie kilka kilometrów od Koszalina. Działka...

  • Działka rolna Stare Bielice gm. Biesiekierz
    1 / 2
    Działka rolna Stare Bielice gm. Biesiekierz

    Stare Bielice

    • 350 000 zł cena
    • 4 378 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka rolna położona w miejscowości Stare Bielice, w otoczeniu gospodarstw rolnych oraz nowo budujących się osiedli. Działka bez wydanych warunków zabudowy...

  • Działka rolna Koszalin
    1 / 20
    Działka rolna Koszalin

    Koszalin

    • 148 176 zł cena
    • 3 024 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NOWA CENA! Ze 180 tys na 148 tys! Jeżeli kochasz przyrodę a żeglarstwo jest Twoją pasją, koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Działka rolna o pow. 3024 m2 położona w Kleszczach w...

  • Atrakcyjna działka 150 m od jeziora Jamno!
    1 / 14
    Atrakcyjna działka 150 m od jeziora Jamno!

    Koszalin

    • 499 000 zł cena
    • 11 219 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Lokalizacja: działka o pow. 11.219 m2 znajduje się zaledwie 150 m od Jeziora Jamno. To doskon...

  • Nieruchomość - Koszalin

    Koszalin

    • 6 164 000 zł cena
    • 9 495 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości GPOiW Natura Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Dobrzyniu nad Wisłą ogłasza konkurs ofert na sprzedaż w trybie z wol...

  • okazja sprzedam działkę
    okazja sprzedam działkę

    Koszalin

    • 7 200 000 zł cena
    • 35 100 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    okazja ,sprzedam działkę 3,51ha w koszalinie ul.gryczana .działka rolna z przeznaczeniem budowlanym,wszystkie media włącznie ze światłowodem przy granicy działki ,dojazd asfaltowy,...

  • Działka budowlana Koszalin Jamno
    1 / 13
    Działka budowlana Koszalin Jamno

    Koszalin

    • 139 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Działka budowlana 1001m² | Koszalin – Jamno Na sprzedaż działka o powierzchni 1001m², położona...

  • Spszedam Działke
    1 / 5
    Spszedam Działke

    Koszalin

    • 160 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Spszedam działke pod inwestycje sam ras pod domki wczasowe łup pod siedlisko działka ma 2 hektary znajduje się w Słowiankowie.zachodniopomorskie gmina Będzino Cicha i spokojna okol...

  • Działka Konikowo gm. Świeszyno
    1 / 20
    Działka Konikowo gm. Świeszyno

    Konikowo

    • 100 000 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **** WSTRZYMANA SPRZEDAŻ DO ODWOŁANIA **** ŚWIETNA LOKALIZACJA : m. Konikowo - naturalne przedmieście Koszalina (tylko ok. 3 km od granicy miasta) - świetny i szybki dojazd drogą...

  • Spszedam Działke
    1 / 4
    Spszedam Działke

    Koszalin

    • 85 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Spszedam Działke rolnik.63 ary działkę można zakwalifikować z 3 klasy na 4 klasę i można się budować działka w spokojnej i cichej okolicy dużo zieleni niedaleko morza działka znajd...

  • Jamno Łabusz Koszalin działka budowlana z warunkam
    1 / 11
    Jamno Łabusz Koszalin działka budowlana z warunkam

    Koszalin

    • 155 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 392/9434/OGS działka budowlana. Na sprzedaż działka o powierzchni 1089 m2 plus dodatkowe pasy drogowe zwiększające jej powierzchnię do ok. 1450 m2. Działka ma wydane waru...

  • Koszalin ul. Miętowa duża działka budowl. 2658 m2
    1 / 6
    Koszalin ul. Miętowa duża działka budowl. 2658 m2

    Koszalin

    • 200 000 zł cena
    • 2 658 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 441/9434/OGS. Na sprzedaż duża działka budowlana w Koszalinie przy ulicy Miętowej. Działka posiada regularny prostokątny kształt, położona jest ok 500 m od ulicy Gnieźni...

  • Działka inwestycyjna 1566 m² bliźniak Koszalin
    1 / 10
    Działka inwestycyjna 1566 m² bliźniak Koszalin

    Koszalin

    • 390 000 zł cena
    • 1 566 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość deweloperską położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Koszalina przy ul. Pszenicznej. To idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora...

  • Uzbrojona działka z zabudowaniami w Jamnie!!!
    1 / 14
    Uzbrojona działka z zabudowaniami w Jamnie!!!

    Koszalin

    • 349 000 zł cena
    • 1 698 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Lokalizacja: Działka o pow. 1698 m2 znajduje się zaledwie 1,6 km od przystani przy jeziorze Jam...

  • Działka inwestycyjna na osiedlu Lubiatowo!
    1 / 12
    Działka inwestycyjna na osiedlu Lubiatowo!

    Koszalin

    • 1 499 000 zł cena
    • 3 374 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Tylko u Nas wyjątkowa działka inwestycyjna o pow. 3 374 m2 na osiedlu Lubiatowo, przy ul. Dzier...

  • Działka budowlana z pozwoleniem, Stare Bielice!!!
    1 / 13
    Działka budowlana z pozwoleniem, Stare Bielice!!!

    Stare Bielice

    • 199 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Atrakcyjna działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę w Starych Bielicach! Cieszymy...

  • Działka z pozwoleniem na budowę, Stare Bielice !!!
    1 / 16
    Działka z pozwoleniem na budowę, Stare Bielice !!!

    Stare Bielice

    • 139 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Witaj, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę nieruchomości gruntowej w miejscowości Stare Bielice k...

  • Działka Koszalin, ul. Leśna

    Koszalin » ul. Leśna

    • 9 276 000 zł cena
    • 52 445 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUNR WIiN-II.7740.18.2023.BC p.o. Dyrektora Wydziału Inwestycji i Nieruchomości Urzędu MarszałkowskiegoWojewództwa Zachodniopomorskiego działający na podstawie...

  • Działki na osiedle
    1 / 3
    Działki na osiedle

    Świeszyno

    • 990 000 zł cena
    • 14 135 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam mam do sprzedania działki z warunkami zabudowy na 10 domów jednorodzinnych w miejscowości Chałupy koło Koszalina więcej informacji udzielę telefonicznie DOJAZD: Do nieruchomo...