działka na sprzedaż
10 gru 2024

Działka pod budowe domu- Niekłonice

woj. Zachodniopomorskie pow. koszaliński gm. koszaliński
Odświeżone 1 rok temu, Wtorek, 10 grudzień 2024 14:37
150 000 zł 1 517 m2
150 000 zł 1 517 m2 99 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 517 m2
Cena za metr 99 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36922332

Opis

Działka położona w miejscowości Niekłonice obrzeza Koszalina.
Nieruchomość o powierzchni 1517 m², zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie domków jednorodzinnych oraz działek porośniętych drzewostanem.
Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, wymiary ok. 27x60,, 22 x51m.
Działka nie posiada aktualnego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.
W Studium Zagospodarowania Przestrzennego gm. Świeszyno działka oznaczona jest symbolem MN/U/P/S: - strefa identyfikacji terenów wymagających opracowania planu miejscowego, rozwoju budownictwa mieszkaniowego z usługami, terenami przemysłowymi, składami.
Teren porośnięty trawą oraz drzewami samosiejkami.
Klasa ziemi Ps IV.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltowa oraz gruntową utwardzoną.
Media:
energia w drodze,
gaz w drodze,
kanalizacji w drodze,
woda- na działce.
Wykonanie przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.

Niekłonice to miejscowość położona w Gminie Świeszyno.
Jej dużym atutem jest bliskość do miasta (obrzeza Koszalina) i pełnej infrastruktury oraz terenów zielonych.

W miejscowości znajdują się sklepy spożywcze
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
  • Data aktualizacji: 2025-10-24
  • ID ogłoszenia: K36922332
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Niekłonice, cena: od 127 500 do 172 500 zł, powierzchnia: od 1290 do 1745 m2