• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Bukówko

(1)
  • Duży dom z potencjalem
    1 / 13
    Duży dom z potencjalem

    Bukówko

    • 469 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM Dom jednorodzinny o powierzchni 130 m2. Dom składa się z kuchni, 4 pokoi, łazienki oraz długiego korytarza i pomieszczenia, pełniącego funkcje gospodarcze, które może być także...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Biesiekierz

    • 1 190 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 2 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Moczyłki

    • 520 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Białogard. Dom z dwiema działkami.

    Białogard » ul. Kochanowskiego

    • 1 080 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni użytkowej około 265 m2 plus zaadaptowane poddasze o pow. około 100 m2, z ogrodem oraz drugą działką usługowo-handlową dającą możliwość otwarcia działalności gospo...

  • Dom w głębi lasu!
    1 / 13
    Dom w głębi lasu!

    Jatynia

    • 149 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    !!!REZERWACJA!!! Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Unikalna okazja! Dom na odludziu w sercu lasu – cisza, natura i pełna swobod...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żelimucha

    • 1 250 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy Na Wsi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący Sprzedaż: Kępa Świeszyńska

    Świeszyno

    • 599 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Dom z dużą działką blisko Koszalina | 2316 m²
    1 / 16
    Dom z dużą działką blisko Koszalina | 2316 m²

    Pękanino

    • 420 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom bliźniak | 100 m² | działka 2316 m² | Pękanino Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 100 m², położony na dużej działce 2316 m² w miejscowości Pękanino. Nie...

  • Dom z ogrodem i tarasem | 6 pokoi | Pękanino
    1 / 16
    Dom z ogrodem i tarasem | 6 pokoi | Pękanino

    Pękanino

    • 625 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 200 m², 6 pokoi, Pękanino Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m², położony na dużej działce 1097 m² w spokojnej miejscowości Pękanino (...

  • Dom w stanie deweloperskim - Konikowo!
    1 / 16
    Dom w stanie deweloperskim - Konikowo!

    Konikowo

    • 749 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 4 928 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wytropiliśmy dla Ciebie dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i wbudowanym garażem, w stanie d...

  • Dom w stanie deweloperskim - Niekłonice!
    1 / 16
    Dom w stanie deweloperskim - Niekłonice!

    Niekłonice

    • 849 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 3 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    !!!REZERWACJA!!! Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wytropiliśmy dla Ciebie dom wolnostojący z poddaszem użytkowym oraz wbudowany...

  • Dom w stanie surowym otwartym - Konikowo!
    1 / 16
    Dom w stanie surowym otwartym - Konikowo!

    Konikowo

    • 399 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Mamy dla Ciebie wymarzony dom!!! Nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym otwartym (zadas...

  • Dom w Manowie blisko Koszalina!
    1 / 15
    Dom w Manowie blisko Koszalina!

    Manowo

    • 399 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 2 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    !!!REZERWACJA!!! Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. ATUTY: Lokalizacja: Manowo przy głównej drodze Koszalin - Bobolice, zaledwie...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Konikowo

    • 419 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX NA TROPIE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mały domek
    1 / 7
    Sprzedam mały domek

    Ostre Bardo

    • 190 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Mam do sprzedania mały domek 55 m2 z działką 1200 m2 w zachodniopomorskim wieś Ostre Bardo (50 km do Kołobrzegu i 10 km do Połczyna Zdroju) lub zamiana na działkę z niewielkim dom...