• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nielepice
  • Police +20 km
  • Hecznarowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Karlinem

(159)
  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 829 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji - Mierzyn. Kameralne osiedle, nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszc...

  • 1 / 2
    Działka Białogard, ul. Księcia Bogusława X

    Białogard » ul. Bogusława

    • 142 856 zł cena
    • 2 052 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    B U R M I S T R Z B I A Ł O G A R D Una podstawie art. 4 pkt 9, art. 38 ust. 1 i art. 40 ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami(Dz. U. z 2026...

  • 1 / 2
    Działka Białogard, ul. Tadeusza Nalepy

    Białogard » ul. Nalepy

    • 88 014 zł cena
    • 906 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Niedalino

    Niedalino

    • 115 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wójt Gminy Świeszynoogłaszapierwsze przetargi ustne nieograniczone na zbycienieruchomości położonych w Niedalinie, gmina Świeszyno, powiat koszaliński:nr KWNr działki/obrębPowierzc...

  • Działka Białogard, ul. Gdyńska

    Białogard » ul. Gdyńska

    • 114 026 zł cena
    • 1 479 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ BIAŁOGARDUpodaje do publicznej wiadomości wyciąg z ogłoszeniao I przetargu ustnym nieograniczonym na zbycie nieruchomościstanowiących niezabudowane i niezagospodarowane...

  • Działka Białogard, ul. Witkacego

    Białogard » ul. Witkacego

    • 114 387 zł cena
    • 1 366 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ BIAŁOGARDUpodaje do publicznej wiadomości wyciąg z ogłoszeniao III przetargu ustnym nieograniczony na zbycie nieruchomościstanowiących niezabudowane i niezagospodarowane...

  • 1 / 2
    Działka Białogard, ul. Tadeusza Nalepy

    Białogard » ul. Nalepy

    • 90 831 zł cena
    • 935 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Działka Białogard, ul. Tadeusza Nalepy

    Białogard » ul. Nalepy

    • 91 025 zł cena
    • 935 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    B U R M I S T R Z B I A Ł O G A R D U na podstawie art. 4 pkt 9, art. 38 ust. 1 i art. 40 ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami(Dz. U. z 2026...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Pustary/Dygowo gm. Dygowo Pustary
    1 / 11
    Działka budowlana Pustary/Dygowo gm. Dygowo Pustary

    Pustary

    • 128 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w gminie Dygowo, w miejscowości Pustary, 10 km od Kołobrzegu, 6 km od drogi ekspresowej. Działka malowniczo położona, na wzgórzu, z pięknym...

  • Dom bliźniak okolice Gąsek, blisko morza!!!
    1 / 16
    Dom bliźniak okolice Gąsek, blisko morza!!!

    Kładno

    • 519 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 464 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Mamy to! Kolejna nieruchomość położona jest ok. 3 km od Morza Bałtyckiego w piętrowym domu w za...

  • Działki w Dobrzycy: Nowa oferta blisko S6/S11!
    1 / 9
    Działki w Dobrzycy: Nowa oferta blisko S6/S11!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 027 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Chcemy podzielić się z Wami nowym tropem, który doprowadził nas do działek w miejscowości Dobrz...

  • DZIAŁKA MARZEŃ NIEDALEKO MORZA!!!
    DZIAŁKA MARZEŃ NIEDALEKO MORZA!!!

    Śmiechów

    • 119 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zapomnij o tłoku miasta i codziennym stresie! Mamy dla Ciebie idealne miejsce na budowę wymarzo...

  • Działka rolno-budowlana 3 km od Bałtyku!!!
    1 / 14
    Działka rolno-budowlana 3 km od Bałtyku!!!

    Śmiechów

    • 999 000 zł cena
    • 25 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Witamy w REMAX Na Tropie! Mamy przyjemność przedstawić Ci niepowtarzalną ofertę działki rolno-b...

  • Działka z mediami, blisko morza!
    1 / 9
    Działka z mediami, blisko morza!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• GRUNT ROLNY, GRUNTY INWESTYCYJNE
    1 / 12
    GRUNT ROLNY, GRUNTY INWESTYCYJNE

    Rościno

    • 390 000 zł cena
    • 99 700 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową w Rościnie, około 5 km od K...

  • Działka 1000 m2 zaledwie 4km od plaży!
    1 / 14
    Działka 1000 m2 zaledwie 4km od plaży!

    Śmiechów

    • 119 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Odkryj swoje nowe miejsce przy morzu! Buduj wymarzony dom jednorodzinny na przepięknej działce...

  • Działki rolno-budowlane w Dobrzycy!!!
    1 / 9
    Działki rolno-budowlane w Dobrzycy!!!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Znajdź swój kącik w Dobrzycy: Działki od 55 tys.zł
    1 / 9
    Znajdź swój kącik w Dobrzycy: Działki od 55 tys.zł

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!
    1 / 13
    Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!

    Ubysławice

    • 199 000 zł cena
    • 18 112 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    !!!REZERWACJA!!! Do sprzedania piękna, niezabudowana działka nr 145 i 147/1, oraz częściowo zabudowana działka nr 146 budynkiem gospodarczym i domem do remontu, położone w miejsco...

  • Działki pod zabudowę jednorodzinną w Dobrzycy!
    Działki pod zabudowę jednorodzinną w Dobrzycy!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż