• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Modlnica
  • Police +20 km
  • Niegoszowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Karlinem

(159)
  • Działka rolna Kukinia gm. Ustronie Morskie
    1 / 8
    Działka rolna Kukinia gm. Ustronie Morskie

    Kukinia

    • 572 800 zł cena
    • 14 320 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    REZRWACJA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka położona w miejscowości Kukinia ok. 60 m od zjazdu z węzła S6 Ustronie Morskie- Kukinia, 6 km od morza. Działka o pow. ok. 1,432 ha jest o...

  • Działka inwestycyjna Białogard
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Białogard

    Białogard

    • 940 000 zł cena
    • 1 513 m2 powierzchnia
    • 622 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka zlokalizowana jest w samym centrum Białogardu. Całkowita powierzchnia działki to 1513 m2. Teren płaski i suchy. Oznaczenie działki w miejski planie zagospodarowania przes...

  • Działka budowlana Borkowice gm. Będzino
    1 / 4
    Działka budowlana Borkowice gm. Będzino

    Borkowice

    • 239 000 zł cena
    • 6 664 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 664 m2 w miejscowości Borkowice gm. Będzino, ustalone warunki zabudowy. Znajdująca się w odległości zaledwie 5...

  • Działka budowlana Smolne gm. Będzino
    1 / 5
    Działka budowlana Smolne gm. Będzino

    Smolne

    • 188 900 zł cena
    • 3 778 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny. Klasa ziemi IVb - 1033 m 2 i V - 2745 m 2 . Powierzchnia zabudowy domu wynikająca z warunków zabudowy do 200m 2,...

  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 7
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 138 425 zł cena
    • 5 537 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka nr.89/5 o pow.5537m2 położona w miejscowości Stojkowo . Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie lasu i jeziora, z dala od miejskiego zgiełku - Kołobrzeg (14km),...

  • Działka siedliskowa Robuń gm. Gościno
    1 / 10
    Działka siedliskowa Robuń gm. Gościno

    Robuń

    • 109 865 zł cena
    • 3 139 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa ok 20 km od Kołobrzegu z dobrym dojazdem i mediami w pobliżu oraz zabudowaniami po sąsiedzku. Nieruchomość gruntowa jest sprzedawana wraz z udziałem w drodze...

  • Działka siedliskowa Kamica gm. Gościno
    1 / 9
    Działka siedliskowa Kamica gm. Gościno

    Kamica

    • 179 000 zł cena
    • 6 603 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż malownicza działka z potencjałem, położona w miejscowości Kamica, w powiecie kołobrzeskim, w gminie Gościno. Działka porośnięta częściowo lasem dębowym (ok. 0,4 HA), p...

  • Działka Ołużna gm. Gościno
    1 / 10
    Działka Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 200 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa oddalona 12km od Kołobrzegu, z dobrym dojazdem i energią elektryczną przy drodze, woda po sąsiedzku. Cisza i spokój z dala od zgiełku miasta, a zaledwie 1...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Białogard, Lipowa
    1 / 12
    Mieszkanie Białogard, Lipowa

    Białogard

    • 239 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 3 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 74,19 m2, a mieszkalnej 57,24 m, położone w samym sercu Białogardu, w spo...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 299 598 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy ul....

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 696 827 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem i antresolą, w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 516 424 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy u...

  • Działka budowlana Ząbrowo gm. Gościno, Polna
    1 / 6
    Działka budowlana Ząbrowo gm. Gościno, Polna

    Ząbrowo

    • 165 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana, blisko Kołobrzegu, 15 minut jazdy na plażę! Działka w kształcie prostokąta, zadbana położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dostęp do drogi...

  • OKAZJA !!! 3 pokoje, 72m2, I piętro, TYLKO U NAS !
    1 / 16
    OKAZJA !!! 3 pokoje, 72m2, I piętro, TYLKO U NAS !

    Rychowo

    • 119 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 1 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    UWAGA ! OKAZJA ! PREZENTUJEMY PAŃSTWU PRZESTRONNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE o powierzchni 72,87m2, POŁOŻONE NA PIERWSZYM PIĘTRZE W BUDYNKU ZLOKALIZOWANYM W MIEJSCOWOŚCI RYCHOWO, oddal...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żelimucha

    • 1 250 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy Na Wsi
    Biuro nieruchomości

  • Lokal uzytkowy na parterze

    Białogard

    • 3 075 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Lokal uzytkowy na parterze

    Białogard

    • 399 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 628 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • BEZCZYNSZOWE, 1 pokojowe, II piętro, WARTO !
    1 / 12
    BEZCZYNSZOWE, 1 pokojowe, II piętro, WARTO !

    Biała Góra

    • 39 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OKAZJA !!! TYLKO 870.70zł/m2 !!! PREZENTUJEMY BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE JEDNOPOKOJOWE POŁOŻONE NA DRUGIM PIĘTRZE W BUDYNKU WIELORODZINNYM ZLOKALIZOWANYM W SPOKOJNEJ OKOLICY OTOCZON...

  • Dom szeregowy - 4 km od morza
    1 / 15
    Dom szeregowy - 4 km od morza

    Słowienkowo

    • 449 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Prezentujemy Państwu zadbany, bardzo ciepły i słoneczny dom w zabudowie szeregowej z GARAŻEM położony w malowniczej i spokojnej miejscowości oddalonej od Morza Bałtyckiego ok. 4 km...

  • Białogard. Dom z dwiema działkami.

    Białogard » ul. Kochanowskiego

    • 1 080 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni użytkowej około 265 m2 plus zaadaptowane poddasze o pow. około 100 m2, z ogrodem oraz drugą działką usługowo-handlową dającą możliwość otwarcia działalności gospo...