• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kobylanka
  • Gumna
  • Niekłonice
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Karlinem

(36)
  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 829 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji - Mierzyn. Kameralne osiedle, nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszc...

  • Dom bliźniak okolice Gąsek, blisko morza!!!
    1 / 16
    Dom bliźniak okolice Gąsek, blisko morza!!!

    Kładno

    • 519 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 464 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Mamy to! Kolejna nieruchomość położona jest ok. 3 km od Morza Bałtyckiego w piętrowym domu w za...

  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 949 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które zapewni Twojej rodzinie prywatność, spokój i wysoką jakość życia? Ta inwestycja to idealna odpowiedź na potrzeby osób, które chcą uciec od zgiełku miasta,...

  • Sprzedam nad morzem dom na działce z pozwoleniami
    1 / 4
    Sprzedam nad morzem dom na działce z pozwoleniami

    Kładno

    • 415 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA! DZIAŁKA NAD MORZEM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM! Oczekujesz ciszy, zieleni i spokoju? Szukasz idealnej inwestycji nad Bałtykiem? Na sprzedaż wyjątkowa działka na...

  • Dom Dargocice gm. Gościno
    1 / 15
    Dom Dargocice gm. Gościno

    Dargocice

    • 2 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i jeziora w Dargocicach, o charakterze wypoczynkowym, idealny dla szukających ciszy i wytchnienia od zgiełku miast, z dala od głów...

  • Dom nad morzem
    Dom nad morzem

    Wrzosowo

    • 649 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom piętrowy jednorodzinny, częściowo do remontu, wolnostojący blisko plaży we Wrzosowie ( 500 m ) i blisko morza (2 km ). powierzchnia domu 165.4 m2, parter 114 m2, pierw...

  • Dom z ogrodem i tarasem | 6 pokoi | Pękanino
    1 / 16
    Dom z ogrodem i tarasem | 6 pokoi | Pękanino

    Pękanino

    • 625 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 200 m², 6 pokoi, Pękanino Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m², położony na dużej działce 1097 m² w spokojnej miejscowości Pękanino (...

  • Dom łopienica
    1 / 16
    Dom łopienica

    Łopienica

    • 2 950 000 zł cena
    • 823 m2 powierzchnia
    • 3 585 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nietypowa nieruchomość inwestycyjna – dwa budynki pensjonatowe położone w spokojnej, zielonej okolicy pod Ustroniem Morskim. Tylko 2,5 km do najbliższej plaży nadmorsk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom z dużą działką blisko Koszalina | 2316 m²
    1 / 16
    Dom z dużą działką blisko Koszalina | 2316 m²

    Pękanino

    • 420 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom bliźniak | 100 m² | działka 2316 m² | Pękanino Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 100 m², położony na dużej działce 2316 m² w miejscowości Pękanino. Nie...

  • Dom Kukinka gm. Ustronie Morskie
    1 / 15
    Dom Kukinka gm. Ustronie Morskie

    Kukinka

    • 875 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ustronie Morskie/Kukinka tu powstało nowoczesne osiedle KU SŁOŃCU gdzie mamy do zaoferowania dla Państwa energooszczędne i ekonomiczne domy. Niska i lekka architektura tworzy kamer...

  • Dom Pławęcino gm. Gościno
    1 / 15
    Dom Pławęcino gm. Gościno

    Pławęcino

    • 490 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bliźniak z Dodatkowym Mieszkaniem, 20 km od Kołobrzegu Pławęcino Ta oferta dla rodziny , to nie tylko dom mieszkalny, ale także w pełni funkcjonalny, wyremontowany budynek gospoda...

  • Dom Gościnko gm. Karlino
    1 / 15
    Dom Gościnko gm. Karlino

    Gościnko

    • 450 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gościnko gmina Karlino - ok. 32 km od Kołobrzegu Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej , położony w centrum miejscowości w cichym spokojnym miejscu , na działce o pow. 1.549 m2...

  • Bliźniak w Mierzynie, stan deweloperski!
    1 / 12
    Bliźniak w Mierzynie, stan deweloperski!

    Mierzyn

    • 1 240 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy nowe domy w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 560 m2 wykończony w standardzie dewelope...

  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 11
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 850 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 8 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w doskonałej lokalizacji, na pograniczu Gumieniec i Mierzyn...

  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 11
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 950 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 9 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Ołużna gm. Gościno
    1 / 15
    Dom Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 700 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM W OŁUZNIE K. KOŁOBRZEGU! Nieruchomość idealna dla osób poszukujących zacisza i spokoju, w otoczeniu zieleni i natury, w spokojnej oko...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żelimucha

    • 1 250 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy Na Wsi
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowy - 4 km od morza
    1 / 15
    Dom szeregowy - 4 km od morza

    Słowienkowo

    • 449 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Prezentujemy Państwu zadbany, bardzo ciepły i słoneczny dom w zabudowie szeregowej z GARAŻEM położony w malowniczej i spokojnej miejscowości oddalonej od Morza Bałtyckiego ok. 4 km...

  • Białogard. Dom z dwiema działkami.

    Białogard » ul. Kochanowskiego

    • 1 080 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni użytkowej około 265 m2 plus zaadaptowane poddasze o pow. około 100 m2, z ogrodem oraz drugą działką usługowo-handlową dającą możliwość otwarcia działalności gospo...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Czernin

    • 389 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości