• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Karlinem

(159)
  • Działka Smolne gm. Będzino
    1 / 10
    Działka Smolne gm. Będzino

    Smolne

    • 154 850 zł cena
    • 3 097 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pagórek otoczony lasami a na nim klika działek o powierzchni 3097 i 3110 m2. Aktualnie grunty orne. Zapraszam szukajacych wytchnienia z dala od zgiełku miasta, W pobliżu Ogr...

  • Dom nad morzem
    Dom nad morzem

    Wrzosowo

    • 649 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom piętrowy jednorodzinny, częściowo do remontu, wolnostojący blisko plaży we Wrzosowie ( 500 m ) i blisko morza (2 km ). powierzchnia domu 165.4 m2, parter 114 m2, pierw...

  • Sprzedam prawo do 1/2 części
    Sprzedam prawo do 1/2 części

    Strachomino

    • 44 960 zł cena
    • 5 908 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Syndyk Zdzisław Pawłowski w postępowaniu upadłościowym Dariusza Małeckiego, sygnatura akt KO1K/GUp-s/63/2025 sprzeda prawo do 1/2 części nieruchomości:...

  • Dom z ogrodem i tarasem | 6 pokoi | Pękanino
    1 / 16
    Dom z ogrodem i tarasem | 6 pokoi | Pękanino

    Pękanino

    • 625 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 200 m², 6 pokoi, Pękanino Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m², położony na dużej działce 1097 m² w spokojnej miejscowości Pękanino (...

  • 11 ha przy drodze S6/S11. 20 min do Kołobrz
    1 / 7
    11 ha przy drodze S6/S11. 20 min do Kołobrz

    Miłogoszcz

    • 1 890 000 zł cena
    • 107 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż park (bez zabudowań czy ruin dawnych budynków) wpisany do rejestru zabytków, wraz z przylegającymi gruntami rolnymi (łącznie 10,75 ha). Nieruchomość położona w pasie na...

  • Dom łopienica
    1 / 16
    Dom łopienica

    Łopienica

    • 2 950 000 zł cena
    • 823 m2 powierzchnia
    • 3 585 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nietypowa nieruchomość inwestycyjna – dwa budynki pensjonatowe położone w spokojnej, zielonej okolicy pod Ustroniem Morskim. Tylko 2,5 km do najbliższej plaży nadmorsk...

  • Działka budowl. 15 km od morza Smolne za Dobrzycą
    1 / 3
    Działka budowl. 15 km od morza Smolne za Dobrzycą

    Dobrzyca

    • 72 500 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobrzyca, Smolne, działka budowlana 12 arów w dobrej cenie - Dobrzyca, Smolne, Baugrundstück 12 acres billig. Oferta 397/9434/OGS. Na sprzedaż ładna działka 1230 m2 w miejscowości...

  • Biesiekierz działka budowl. z mediami przy działce
    1 / 6
    Biesiekierz działka budowl. z mediami przy działce

    Biesiekierz

    • 105 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 430/9434/ODS. Na sprzedaż ładna, prostokątna działka budowlana położona w miejscowości Biesiekierz ( ok. 2 km od trasy Koszalin - Karlino ), w rejonie gdzie panuje wszędobyl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rogowo gm. Trzebiatów, Kołobrzeska
    1 / 12
    Mieszkanie Rogowo gm. Trzebiatów, Kołobrzeska

    Rogowo

    • 1 160 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 26 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    LUKSUSOWY APARTAMNET 44,76 m POMIĘDZY MORZEM A JEZIOREM! Wyjątkowa lokalizacja, niepowtarzalne widoki, nowoczesna i luksusowa architektura - to wszystko łączy inwestycję ROGOWO PE...

  • Dom z dużą działką blisko Koszalina | 2316 m²
    1 / 16
    Dom z dużą działką blisko Koszalina | 2316 m²

    Pękanino

    • 420 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom bliźniak | 100 m² | działka 2316 m² | Pękanino Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 100 m², położony na dużej działce 2316 m² w miejscowości Pękanino. Nie...

  • Mieszkanie Białogard, Zamoyskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Białogard, Zamoyskiego

    Białogard

    • 289 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (58,10 m2) o dogodnym układzie, położone na 2. piętrze w bloku. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i cie...

  • Działka rolna Bogucino gm. Kołobrzeg
    1 / 7
    Działka rolna Bogucino gm. Kołobrzeg

    Bogucino

    • 855 100 zł cena
    • 10 060 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bogucino na sprzedaż działka gruntu o pow. 1,006 ha LOKALIZACJA - Bogucino położone jest ok. 10 km od Kołobrzegu, We wsi znajduje się m.in. przystanek PKS, sklep. PRZEZNACZENI...

  • Działka rolna Dygowo
    1 / 2
    Działka rolna Dygowo

    Dygowo

    • 470 000 zł cena
    • 31 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 31.400 m2 ( 3,14 ha ) w miejscowości Dygowo , 12 km od Kołobrzegu działka położona ok. 600 m od ulicy barcińskiej w Dygowie po pra...

  • Działka budowlana Robuń gm. Gościno
    1 / 3
    Działka budowlana Robuń gm. Gościno

    Robuń

    • 99 000 zł cena
    • 3 202 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niezabudowana działka budowlana o pow. 3202 m2 , położona w miejscowości Robuń. Przeznaczenie działki: Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy pod zabudowę mieszk...

  • Dom Kukinka gm. Ustronie Morskie
    1 / 15
    Dom Kukinka gm. Ustronie Morskie

    Kukinka

    • 875 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ustronie Morskie/Kukinka tu powstało nowoczesne osiedle KU SŁOŃCU gdzie mamy do zaoferowania dla Państwa energooszczędne i ekonomiczne domy. Niska i lekka architektura tworzy kamer...

  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin
    1 / 7
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin

    Czernin

    • 178 200 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czernin miejscowość zlokalizowana 8 km od Kołobrzegu. Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o pow. 1.620 m2, zlokalizowana przy asfaltowej drodze w sąsiedztwie innych nowo wybud...

  • Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 13
    Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 200 000 zł cena
    • 1 117 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DYGOWO miejscowość oddalona od KOŁOBRZEGU : tylko 10 km !!! (szybki i łatwy dojazd) ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 10 km . POŁOŻENIE : przy drodze krajowej nr 163 : KOŁOBRZEG - POZNAŃ :...

  • Działka budowlana Dygowo
    1 / 8
    Działka budowlana Dygowo

    Dygowo

    • 550 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 7100 m2 w miejscowości Dygowo , 12 km od Kołobrzegu działka położona położona bezpośrednio przy głównej ulicy Kołobrzeskiej przed...

  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 5
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 138 425 zł cena
    • 5 537 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI W STOJKOWIE BLISKO LASU I JEZIORA Lokalizacja: Stojkowo, gmina Dygowo Powierzchnia działki: 5.537 m Numer działki: 89/5 Opis nieruchomości Przestronna dzi...

  • Działka rolna Jazy gm. Dygowo