• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Borek
  • Łopienica
  • Kładno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Karlinem

(159)
  • Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym!
    1 / 16
    Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym!

    Mierzyn

    • 4 500 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie do wynajęcia w Mierzynie! Nieruchomość znajduje się na parterze budynku z 2025 roku! Powierzchnia mieszkania obejmuje: Poziom I: salon z aneksem kuchennym ,pokój,...

  • Parter, loggia, ogródek – gotowe do wejścia
    Parter, loggia, ogródek – gotowe do wejścia

    Białogard

    • 370 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,10 m², położone na parterze w niskim bloku przy ul. Ciszewskiego w Białogardzie. To propozycja dla osób, które nie chcą tracić cz...

  • Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE
    Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE

    Białogard

    • 419 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE o pow. 112,46 m2 z wydzielonymi dwoma lokalami !!! Główne atuty nieruchomości: - MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE - DUŻY METRAŻ 112,46 M2 - DWA  WYDZI...

  • Trzy pokoje ul. Zwycięstwa.
    Trzy pokoje ul. Zwycięstwa.

    Białogard

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Klimatyczne mieszkanie w koszarowcu przy ul. Zwycięstwa w Białogardzie. Trzypokojowe mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze bez sąsiadów nad głową, co gwarantuje ciszę i...

  • Atrakcyjne  trzypokojowe w kamienicy. Niski czynsz
    Atrakcyjne trzypokojowe w kamienicy. Niski czynsz

    Białogard

    • 379 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Białogard, zrewitalizowana kamienica z początku ubiegłego wieku.  A w niej czeka na Państwa trzypokojowe mieszkanie. Lokal dwustronny o orientacji północno -południowej.  Strona...

  • Kawalerka z loggią na parterze we Wrzosowie Dygowo
    Kawalerka z loggią na parterze we Wrzosowie Dygowo

    Wrzosowo

    • 189 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z loggią, na parterze o powierzchni 29,72 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego na parterz...

  • Mieszkanie Mierzyn
    1 / 6
    Mieszkanie Mierzyn

    Mierzyn

    • 788 736 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób ceni...

  • Mieszkanie w Białogardzie 2-3 pokojowe

    Białogard » ul. Polna

    • 290 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż trzy pokojowego ( 64,60 m2 ) nietuzinkowego mieszkania o niepowtarzalnym charakterze, położonego na parterze w spokojnej części Białogardu.To oferta dla osób , które cenią...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działki nad Morzem
    1 / 5
    Działki nad Morzem

    Kukinka

    • 135 000 zł cena
    • 1 401 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, oferuję atrakcyjne działki na sprzedaż położone 5 km od morza w miejscowość Kukinia na terenie gminy Ustronie Morskie Działki posiadają media : woda, prąd, kanalizacja oraz...

  • Działka budowlana Gościno, Kolejowa
    Działka budowlana Gościno, Kolejowa

    Gościno

    • 146 895 zł cena
    • 1 399 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki w cenie 105,- zł za 1 m2 powierzchni są położone w Gościnie między ul. Kolejową / ul. Sosnową / i ul. Jarzębinową. Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 8 działek budowlanyc...

  • Działka Białogard, ul. Piastów

    Białogard » ul. Piastów

    • 108 706 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ BIAŁOGARDUpodaje do publicznej wiadomości wyciąg z ogłoszenia o I przetargu ustnym nieograniczony na zbycie nieruchomościstanowiących niezabudowane działki gruntu w obrę...

  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 949 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które zapewni Twojej rodzinie prywatność, spokój i wysoką jakość życia? Ta inwestycja to idealna odpowiedź na potrzeby osób, które chcą uciec od zgiełku miasta,...

  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!

    Mierzyn

    • 554 288 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z...

  • Sprzedam nad morzem dom na działce z pozwoleniami
    1 / 4
    Sprzedam nad morzem dom na działce z pozwoleniami

    Kładno

    • 415 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA! DZIAŁKA NAD MORZEM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM! Oczekujesz ciszy, zieleni i spokoju? Szukasz idealnej inwestycji nad Bałtykiem? Na sprzedaż wyjątkowa działka na...

  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 1 225 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 98 m (użytkowej) oraz ok. 130 m po podłodze, położone w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych części Mierzyna....

  • Działka budowlana Dygowo, Wesoła
    Działka budowlana Dygowo, Wesoła

    Dygowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 916 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dygowo miejscowość położona ok.10 km od Kołobrzegu. Tutaj oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę budowlaną - nr. 255/5 o pow. 1.916 m2 Działka zlokalizowana jest przy ul. Wesołe...

  • Działka budowlana Bardy gm. Dygowo
    1 / 15
    Działka budowlana Bardy gm. Dygowo

    Bardy

    • 1 812 000 zł cena
    • 60 400 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malowniczo położona działka pod zabudowę osiedlem domów jednorodzinnych, ponad 6 hektarów z planem miejscowym. W podkołobrzeskiej miejscowości Bardy, bezpośrednio przy asfalt...

  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 730 701 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC- 2% Serdecznie Państwa zapraszam do nowoczesnej inwestycji położonej przy malowniczych Gumieńcach, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Jest to id...

  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 7
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 141 950 zł cena
    • 2 839 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o numerze 89/3 o powierzchni 2839 m2 w urokliwym Stojkowie. Ta malownicza nieruchomość położona jest w bliskim sąsi...

  • Dom Dargocice gm. Gościno
    1 / 15
    Dom Dargocice gm. Gościno

    Dargocice

    • 2 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i jeziora w Dargocicach, o charakterze wypoczynkowym, idealny dla szukających ciszy i wytchnienia od zgiełku miast, z dala od głów...