• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Mszaną Dolną

(150)
  • Działka Rabka
    1 / 6
    Działka Rabka

    Rabka-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona na obrzeżach miejscowości uzdrowiskowej. Teren o lekkim nachyleniu, z pięknym widokiem na okoliczne góry i lasy. Działka ma kształt prosto...

  • Willa z basen  - włoski styl i widok na Tatry
    1 / 16
    Willa z basen - włoski styl i widok na Tatry

    Klikuszowa

    • 2 500 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prawdziwa perełka wśród górskich REZYDENCJI- Dom klasy PREMIUM- stworzona dla najbardziej wymagających. To luksusowa nowoczesna willa z basenem - dla najbardziej wymagających, któ...

  • Przestronny i pełen światła lokal do wynajęcia
    1 / 13
    Przestronny i pełen światła lokal do wynajęcia

    Mszana Górna

    • 1 845 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz przestrzeni, w której twój biznes będzie blisko Klientów i w samym sercu Miasta – ta oferta jest dla Ciebie- lokalizacja która realnie pracuje na Twój biznes. Lokale użytko...

  • Lokal na wynajem w centrum ruchu i zysków
    1 / 8
    Lokal na wynajem w centrum ruchu i zysków

    Mszana Górna

    • 1 845 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Dom z garażem na pięknej widokowej działce
    1 / 16
    Dom z garażem na pięknej widokowej działce

    Lubień

    • 510 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, gdzie cisza, natura i komfort życia spotykają się w jednym punkcie? Poznaj wyjątkową nieruchomość położoną w Krzeczowie – na pięknej, widokowej działce, w otoczen...

  • Działka Lubomierz ul.

    Lubomierz

    • 112 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z pięknym widokiem - Lubomierz, gmina ŁapanówNa sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 229/5 o powierzchni 11,99 ar oraz działkę nr 229/2 o powierzchni...

  • Przestronne mieszkanie
    1 / 6
    Przestronne mieszkanie

    Rabka-Zdrój

    • 930 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament dwupokojowy zlokalizowany w centrum miasta na zamkniętym osiedlu. W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoły, sklepy, park oraz komunikacja zbiorowa. Pokoje słoneczne. Balkon...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe

    Rabka-Zdrój

    • 600 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    RABKA-ZDRÓJ. Mieszkanie trzypokojowe bezczynszowe, własnościowe w budynku wielorodzinnym. W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont. Została wymieniona cała instalacja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do wynajęcia dom w górach przy głównej trasie
    1 / 8
    Do wynajęcia dom w górach przy głównej trasie

    Mszana Górna

    • 2 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Ten wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 120 m² czeka właśnie na Ciebie. Położony w Łętowem przy głównej drodze, z łatwym dojazdem i przepięknym widokiem na góry, stanowi ideal...

  • Działki atrakcyjne w Tokarni: rolna i leśna
    1 / 2
    Działki atrakcyjne w Tokarni: rolna i leśna

    Tokarnia

    • 55 500 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjne działki działki w zacisznym miejscu. Lokalizacje na zdjęciach. Cena za leśną 6zł/m2.

  • Pensjonat Rabka Zdrój lub zamiana
    1 / 8
    Pensjonat Rabka Zdrój lub zamiana

    Rabka-Zdrój

    • 1 799 999 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 2 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękny pensjonat ok.24 pokoi , na około 50 miejsc , do niewielkiego remontu wszystkie media . Pięknie położony nad Potokiem Lubońskim, cisza, spokój, obok wyciąg narciarski około 3...

  • Atrakcyjna działka inwestycyjna na sprzedaż
    1 / 6
    Atrakcyjna działka inwestycyjna na sprzedaż

    Dobra

    • 189 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Odkryj nowe miejsce na swoją inwestycję!! Zapraszam Państwa do zakupu działki inwestycyjnej 22 ary położonej w miejscowości Dobra. Cena 189 000 zł za działkę !! Cechy Nieruchomoś...

  • Niepowtarzalna nieruchomość w Glichowie
    1 / 8
    Niepowtarzalna nieruchomość w Glichowie

    Glichów

    • 600 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa dom -willa z duszą w artystycznym Glichowie – 300 m² historii, stylu i ciepła. Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Glichów – miej...

  • Działka budowlana w lesie blisko centrum Dobrej
    1 / 10
    Działka budowlana w lesie blisko centrum Dobrej

    Dobra

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w otoczeniu natury, ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie. Działka położona w spokojnej, malowniczej okolicy to idealne miejsce na reali...

  • Piękna działka rolna z idealnym dojazdem
    1 / 8
    Piękna działka rolna z idealnym dojazdem

    Łętownia

    • 115 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szanowni Państwo mamy do zaoferowania urokliwą działkę rolną 26 arów położoną w malowniczej Łętowni gdzie odnajdą Państwo ciszę, spokój i bliskość natury! Posiada bezpośredni dost...

  • Zielona oaza działka z lasem i pięknym widokiem
    1 / 5
    Zielona oaza działka z lasem i pięknym widokiem

    Wiśniowa

    • 99 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną w sercu Wiśniowej Ta wyjątkowa nieruchomość to prawdziwa perełka dla osób pragnących własnego, spokojnego zakątka z dala od miejskiego z...

  • Działka rolna z pięknym widokiem
    1 / 6
    Działka rolna z pięknym widokiem

    Kasina Wielka

    • 70 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna o powierzchni 22 arów, położona w malowniczej miejscowości Kasina Wielka. To miejsce zachwyca spokojem, pięknem otaczającej przyrody i zapierają...

  • Dom w  centrum z dużym potencjałem inwestycyjnym
    1 / 11
    Dom w centrum z dużym potencjałem inwestycyjnym

    Lubień

    • 640 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo oferujemy na sprzedaż Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż przestronny, solidny dom o powierzchni użytkowej 170 m², położony na działce o powie...

  • Działka Dobra

    Dobra

    • 1 154 000 zł cena
    • 3 216 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży działka położona w Dobrej Szczecińskiej blisko głównej drogi i planowanego zjazdu z obwodnicy. W sąsiedztwie hal produkcyjnych przeznaczona pod budowę hali, magazynu l...

  • Dom w Pcimiu sprzedamy
    1 / 8
    Dom w Pcimiu sprzedamy

    Pcim

    • 1 180 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom w Pcimiu położony na 5 arowej zagospodarowanej działce, Dom ma powierzchnię 160 m i składa się z salonu. kuchni łazienki na dole .Na pierwszym piętrze wolna prze...