• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nekla +20 km
  • Mszana Dolna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Mszaną Dolną

(8)
  • Mieszkanie Rabka-Zdrój, Orkana
    1 / 15
    Mieszkanie Rabka-Zdrój, Orkana

    Rabka-Zdrój

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie 62 m² | Balkon | Klimatyzacja | Garaż | Rabka-Zdrój Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, 3 pokojowe mieszk...

  • Przestronne mieszkanie
    1 / 6
    Przestronne mieszkanie

    Rabka-Zdrój

    • 930 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament dwupokojowy zlokalizowany w centrum miasta na zamkniętym osiedlu. W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoły, sklepy, park oraz komunikacja zbiorowa. Pokoje słoneczne. Balkon...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe

    Rabka-Zdrój

    • 600 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    RABKA-ZDRÓJ. Mieszkanie trzypokojowe bezczynszowe, własnościowe w budynku wielorodzinnym. W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont. Została wymieniona cała instalacja...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rabka-Zdrój

    • 379 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rabka-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomosci
    Nieruchomosci

    Rabka-Zdrój

    • 420 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Rabce Zdrój 35 m ul Orkana .Umeblowane ogrzewanie elektryczne.Cena do negocjacji.

  • Sprzedam

    Rabka-Zdrój

    • 399 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie umeblowane sprzęt AGD ogrzewanie elektryczne odremontowane gaz butla łazienka z wanną.

  • wynajmę całe piętro

    Rabka-Zdrój

    • 1 800 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    wynajmę całe piętro 4 pokoje 2 łazienki kuchnia ogród grill ognisko parking prąd śmieci ogrzewanie woda wliczone tel [tel] Rabka

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkania w kameralnym osiedlu w podkrakowskich Mogilanach.

    Mogilany

    • 594 022 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Inwestycja zlokalizowana została w podkrakowskich Mogilanach, w urokliwej, pełnej zieleni okolicy, która gwarantuje odpoczynek od zgiełku miasta oraz stanowi doskonałą przestrzeń d...

  • Ekskluzywny apartament w Sercu Białki Tatrzańskiej

    Białka Tatrzańska

    • 980 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Tomasz Łapka
    Developer

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 359 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 15 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rudnik

    • 400 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarny Dunajec

    • 629 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 422 720 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 13 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kluszkowce

    • 2 009 800 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 13 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 21
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Grabówki

    • 685 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mietniów

    • 1 250 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mogilany

    • 786 470 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mogilany

    • 786 470 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mogilany

    • 787 072 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Białka Tatrzańska

    • 3 350 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 26 588 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 761 940 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 25 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Białka Tatrzańska

    • 610 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 24 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 721 487 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 30 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 277 926 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 698 802 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 29 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 400 494 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 29 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 650 442 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 27 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Mogilany ul. Słowiańska

    Mogilany » ul. Słowiańska

    • 590 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w pobliżu Krakowa o pow 59m2 - 3 pokoje -2 miejsca postojowe- 2 balkony , - piwnica -niskie koszty utrzymania Mieszkanie na 2 piętrze w niskim, nowoczesnym...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 264 986 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 459 161 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 678 807 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 28 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 267 776 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Apartament inwestycyjny na sprzedaż
    1 / 9
    Apartament inwestycyjny na sprzedaż

    Biały Dunajec

    • 449 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Gdzie Tatry zaglądają do okien – Twoja enklawa w Białym Dunajcu Czy można kupić sobie spokój? Okazuje się, że tak. Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, która nie jest tylko...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 229 488 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 29 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 306 858 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 260 801 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 308 014 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości