• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Buk +20 km
  • Rusinowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Mszana Dolna

(1)
  • nowe mieszkanie w nowym bloku na parterze 68m2 , Mszana Dolna ul....

    Mszana Dolna

    • 550 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    nowe mieszkanie w nowym bloku na parterze 68m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszki stan deweloperski , mieszkanie posiada piec gazowy dwufunkcyjny , dwa pokoje , duża łazienka , kuchni...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 423 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. Metraż 46m2 - Pokój z aneksem kuchennym, sypialna, łazienka, hol i balkon. Wieliczka Park to kameralne, strzeżone osiedle położone w Czarnoc...

  • Ekskluzywny apartament w Sercu Białki Tatrzańskiej

    Białka Tatrzańska

    • 980 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Tomasz Łapka
    Developer

  • Mieszkanie 2 pokojowe 1600+czynsz+media

    Dobczyce

    • 2 300 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Dobczycach. Posiadam do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na 1-szym piętrze w Dobczycach 56m2 na osiedl...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliczka

    • 432 515 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarny Dunajec

    • 629 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliczka

    • 2 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliczka

    • 539 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliczka

    • 409 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliczka

    • 659 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliczka

    • 512 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości Andrzej Majewski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliczka

    • 625 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wieliczka, Pasternik
    1 / 5
    Mieszkanie Wieliczka, Pasternik

    Wieliczka

    • 552 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje/balkon/Pasternik/Wieliczka. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie w Wieliczce przy ulicy Pasternik. W skład lokalu wchodzi duży salon z aneksem kuchennym, sypia...

  • Sprzedam mieszkanie w Sułkowicach

    Sułkowice

    • 390 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania ładne mieszkanie w Sułkowicach. Mieszkanie na wysokim parterze składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. Mieszkanie po remoncie wymieniona instalacja elektryczna i...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 264 986 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 267 776 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę
    1 / 5
    Wynajmę

    Tylmanowa

    • 2 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne okolice Tylmanowej Cześć Domu do wynajęcia dopiero od 01.09.2026 na max 4 lata Dom znajduje się na górze Piękne widoki blisko do Szczawnica Krościenko Lacko mieszkanie znaj...

  • Komfort i nowoczesność od zaraz | gotowe | 44,8 m²

    Maków Podhalański » os. Osiedle Tysiąclecia

    • 425 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne 44,8 m² po remoncie | 2 pokoje | Maków Podhalański | Inwestycja lub na startMasz dość oglądania mieszkań do odświeżenia? To ogłoszenie jest dla Ciebie!Na sprzedaż jasne...

  • Dwupokojowe 51m2 w Wieliczce
    1 / 16
    Dwupokojowe 51m2 w Wieliczce

    Wieliczka

    • 675 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania komfortowe,jasne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 51m2 zlokalizowane w Wieliczce przy ulicy Kościuszki. Nieruchomość znajduje się na drugim p...

  • Mieszkanie Wieliczka, Pasternik
    1 / 13
    Mieszkanie Wieliczka, Pasternik

    Wieliczka

    • 580 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Wieliczce. PODSTAWOWE INFORMACJE: - przestronne dwupokojowe mieszkanie o metrażu 43,69m zlokalizowane na III piętrz...

  • Wynajem mieszkania
    Wynajem mieszkania

    Długopole

    • 2 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mogę wynająć mieszkanie w domu wolnostojącym, 65 m2, taras z balkonem oraz podwórko

  • Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Wieliczka, Adama Asnyka
    Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Wieliczka, Adama Asnyka

    Wieliczka

    • 586 450 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym z...

  • Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna
    Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna

    Dobczyce

    • 532 525 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. PODSTAWOWE INFORMACJE: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hal...

  • Wieliczka - z ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi
    Wieliczka - z ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi

    Wieliczka

    • 520 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż narożne mieszkanie w stanie deweloperskim, z 2 miejscami postojowymi i ogródkiem. Mieszkanie zlokalizowane na nowym, zamkniętym osiedlu w Grabówkach (tuż przy granicy z...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 229 488 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 29 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 306 858 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 617 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Krakowa? To mieszkanie spełni ocz...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 624 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 595 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 541 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - przestronna kawalerka o metrażu 41,31m zlokalizowane parterze w...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 541 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Bez podatku PCC (oszczędzasz ok. 10 000 zł) Bez prowizji 15 minut do Krakowa Idealne na start lub pod wynajem...