• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Tarnawa Dolna
  • Pobiedna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Mszana Dolna

(2)
  • nowe mieszkanie w nowym bloku na 2 piętrze 34,14m2 , Mszana Dolna...

    Mszana Dolna

    • 255 200 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    nowe mieszkanie w nowym bloku na 2 piętrze 34,14m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszki stan deweloperski , mieszkanie posiada piec gazowy dwufunkcyjny ,pokój , łazienkę , kuchnia .mo...

  • nowe mieszkanie Mszana Dolna na 2 piętrze 34,14m2

    Mszana Dolna

    • 255 200 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 761 940 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 25 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Białka Tatrzańska

    • 610 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 24 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wieliczka

    • 444 444 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości Andrzej Majewski
    Biuro nieruchomości

  • Makowskie Zacisze - apartament 1B, pow. 36m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 414 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bez Prowizji!!! Bez podatku PCC!!! MAKOWSKIE ZACISZE - poznaj gotową inwestycję! Już teraz możesz mieć swoje własne M, które daje poczucie wolności i niezależności. Spełnij...

  • Makowskie Zacisze - apartament 6B, pow. 29,10 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 334 650 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 4B, pow. 24,9 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 286 350 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bez Prowizji!!! Bez podatku PCC!!! MAKOWSKIE ZACISZE - poznaj gotową inwestycję! Już teraz możesz mieć swoje własne M, które daje poczucie wolności i niezależności. Spełnij sw...

  • Makowskie Zacisze - apartament 3B, pow. 24,9 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 286 350 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 15B, pow. 24,1 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 277 150 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 16B, pow. 24 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 276 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 10B, pow. 24,9 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 286 350 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 3B, pow. 24,9 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 286 350 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 721 487 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 30 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 698 802 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 29 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 650 442 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 27 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 678 807 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 28 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wieliczka ul. Krakowska

    Wieliczka » ul. Krakowska

    • 450 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Wieliczce, w pobliżu ul. Krakowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • Apartament inwestycyjny na sprzedaż
    1 / 9
    Apartament inwestycyjny na sprzedaż

    Biały Dunajec

    • 435 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Gdzie Tatry zaglądają do okien – Twoja enklawa w Białym Dunajcu Czy można kupić sobie spokój? Okazuje się, że tak. Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, która nie jest tylko...

  • Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa
    1 / 11
    Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa

    Szaflary

    • 235 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 10 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 18 apartamentów do własnej aranżacji w Szaflarach, idealne do użytku własnego lub pod najem krótkoterminowy. Inwestycja położona w spokojnej, górskiej okolicy, z bardzo...

  • Mieszkanie Wieliczka, Jaworowa
    Mieszkanie Wieliczka, Jaworowa

    Wieliczka

    • 445 625 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 727 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora. Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 465 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - przestronna kawalerka o metrażu 35,41m zlokalizowane czwartym p...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 449 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 454 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno j...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 422 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 447 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - przestronna kawalerka o metrażu 34,16m zlokalizowane drugim pięt...