• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bielsko-Biała
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Mszana Dolna

(1)
  • mieszkanie 62,86m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszki stan dewelopers...

    Mszana Dolna

    • 472 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    nowe mieszkanie w nowym bloku na poddaszu 62,86m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszki stan deweloperski , mieszkanie posiada piec gazowy dwufunkcyjny , dwa pokoje , duża łazienka , kuc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 460 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 53,7m2. Na mieszkanie składa się hol, łazienka pokój z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i 9m2 balkon. Położone na 2 piętrze. Stan dewelo...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 850 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 359 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 15 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rudnik

    • 400 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • BEZPROWIZYJNIE/gotowe/GRATIS miejsce postojowe
    1 / 4
    BEZPROWIZYJNIE/gotowe/GRATIS miejsce postojowe

    Wieliczka

    • 849 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • BEZPROWIZYJNIE/gotowe/GRATIS miejsce postojowe
    1 / 5
    BEZPROWIZYJNIE/gotowe/GRATIS miejsce postojowe

    Wieliczka

    • 699 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Myślenice

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Myślenice

    • 809 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 7 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Myślenice

    • 763 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 730 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 650 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Stare Miasto
    Biuro nieruchomości

  • Makowskie Zacisze - apartament 1A, pow. 60,5 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 695 750 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bez Prowizji!!! Bez podatku PCC!!! MAKOWSKIE ZACISZE - poznaj gotową inwestycję! Już teraz możesz mieć swoje własne M, które daje poczucie wolności i niezależności. Spełnij sw...

  • Makowskie Zacisze - apartament 2B, pow. 57,5m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 661 250 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 601 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bez Prowizji!!! Bez podatku PCC!!! MAKOWSKIE ZACISZE - poznaj gotową inwestycję! Już teraz możesz mieć swoje własne M, które daje poczucie wolności i niezależności. Spełnij s...

  • Makowskie Zacisze - apartament 17B, pow. 55 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 632 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 11B, pow. 56 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 644 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 5A, pow. 60,5 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 695 750 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 277 926 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 400 494 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 29 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Mogilany ul. Słowiańska

    Mogilany » ul. Słowiańska

    • 590 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w pobliżu Krakowa o pow 59m2 - 3 pokoje -2 miejsca postojowe- 2 balkony , - piwnica -niskie koszty utrzymania Mieszkanie na 2 piętrze w niskim, nowoczesnym...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 459 161 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny apartament w Limanowej na wynajem 80m2 | KLIMATYZACJA|...

    Sowliny

    • 2 950 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do zaoferowania nowoczesne mieszkanie na wynajem w Limanowej, przy ul. Witosa 6 (dzielnica Sowliny). To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących elegancki styl, komfort oraz...

  • Sprzedam mieszkanie Maków Podhalański

    Maków Podhalański

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3- pokojowe z balkonem i komórką lokatorską. Zlokalizowane na 1 piętrze. Powierzchnia mieszkania: 66,56 m² + komórka lokatorska 4m². Bardzo dobra lokalizacja , blis...

  • MIESZKANIE, MYSLENICE 3POK. 2 piętro.
    1 / 9
    MIESZKANIE, MYSLENICE 3POK. 2 piętro.

    Myślenice

    • 589 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w Myślenicach 2 piętro ( szeroka klatka ) 60m2 balkon ( na całej długości mieszkania ) + komórka lokatorska około 4m2 3 pokoje o wymiarach ( p...

  • Właściciel sprzeda mieszkanie 3-p. Maków Podhalańskim
    1 / 8
    Właściciel sprzeda mieszkanie 3-p. Maków Podhalańskim

    Maków Podhalański

    • 587 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezpośrednio sprzedam dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2.Oddzielne WC do lekkiego odświeżenia. Okna plastikowe, Instalacje po wymianie.Stan budynku b.dobry, ociep...

  • Mieszkanie Wieliczka, Krakowska
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka, Krakowska

    Wieliczka

    • 690 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, 70 m², ul. Krakowska (przy granicy Krakowa) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i bardzo przytulne mieszkanie położone w spokojnej, z...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 260 801 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 308 014 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 701 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 727 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 856 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter