• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zubrzyca Dolna
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Nowym Targiem

(54)
  • Dom w Odrowążu

    Odrowąż

    • 599 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek położony w Odrowążu o powierzchni ok. 210mkw. z lat 80-tych, na działce o powierzchni 838mkw. Suteryny i I piętro po generalnym remoncie, parter do zrobienia. W budynku zna...

  • Biznes w górach | 3 domy | Bukowina
    1 / 15
    Biznes w górach | 3 domy | Bukowina

    Bukowina Tatrzańska

    • 3 825 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 18 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GOTOWY BIZNES NA WYNAJEM 3 DOMY W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ INWESTYCJA PREMIUM W SERCU PODHALA Na sprzedaż KOMPLEKS 3 DOMÓW W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ w pełni przygotowany i funkcjonuj...

  • Pensjonat Murzasichle. NOWA NIŻSZA CENA!
    1 / 16
    Pensjonat Murzasichle. NOWA NIŻSZA CENA!

    Murzasichle

    • 3 999 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 5 332 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PENSJONAT Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM NA TATRY – MURZASICHLE | 750 m² | 27 POKOI GOTOWY BIZNES W SERCU PODHALA – NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM Na sprzedaż WYJĄTKO...

  • Dom Olszówka gm. Mszana Dolna
    Dom Olszówka gm. Mszana Dolna

    Olszówka

    • 1 000 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z widokiem - cisza, natura i komfort Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość usytuowaną w miejscu o nieprzeciętnych walorach wido...

  • Dom z widokiem | Zakopane | inwestycja

    Sierockie

    • 1 299 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 12 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W STYLU ZAKOPIAŃSKIM | WIDOK NA GÓRY | INWESTYCJA I PRYWATNY AZYL Nieruchomość, która łączy w sobie dwie najważniejsze funkcje: komfortowy dom w górach oraz realny potencjał do...

  • Dom w górach, gotowy do zamieszkania
    1 / 16
    Dom w górach, gotowy do zamieszkania

    Rabka-Zdrój

    • 740 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 789 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu, w którym każdy dzień zaczyna się od widoku na majestatyczną Babią Górę i otaczające ją pasma górskie. To miejsce, w którym natura, przestrze...

  • Pensjonat Laskosia. Powiat tatrzański.
    1 / 16
    Pensjonat Laskosia. Powiat tatrzański.

    Murzasichle

    • 3 999 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 6 153 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą sprzedaży. Mieć taką ofertę na naszej stronie to ogromna przyjemność. Zapraszamy Pa...

  • Dom z potencjałem – Gliczarów Dolny
    1 / 15
    Dom z potencjałem – Gliczarów Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 750 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY | 220 m² DZIAŁKA 6,5 AR | SPOKOJNA OKOLICA GLICZARÓW DOLNY Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczym Gliczarowie Dolnym. To idealna propozycja dla osó...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Drewniany dom z widokiem na Tatry – Dursztyn
    1 / 14
    Drewniany dom z widokiem na Tatry – Dursztyn

    Dursztyn

    • 1 390 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DREWNIANY DOM | 9 POKOI DZIAŁKA 5576 m² | WIDOK NA TATRY DURSZTYN, UL. DŁUGA 1 Na sprzedaż przestronny, drewniany dom wolnostojący położony w malowniczym Dursztynie. Nieruchomość...

  • DOM NA PERYFERIACH NOWEGO TARGU – MORAWCZYNA 121
    1 / 16
    DOM NA PERYFERIACH NOWEGO TARGU – MORAWCZYNA 121

    Morawczyna

    • 1 499 000 zł cena
    • 486 m2 powierzchnia
    • 3 085 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ MORAWCZYNA | PRZESTRONNY DOM Z WIDOKIEM NA TATRY BLISKO NOWEGO TARGU Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w Morawczynie, położony zaledwie 3,5 km od granicy No...

  • Dom Raba Wyżna
    1 / 15
    Dom Raba Wyżna

    Raba Wyżna

    • 419 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 2 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY PODATKU PCC 2% Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Rabie Wyżnej, u podnóża Rabskiej Góry. Nieruc...

  • DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - ŁAPSZE NIŻNE
    1 / 16
    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - ŁAPSZE NIŻNE

    Łapsze Wyżne

    • 549 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 050 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej z dogodnym dojazdem do pobliskich miejscowości i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut. ADRES: ul. Długa 29 - Łapsze Niżne Lokalizacja: [url] Dom...

  • Widokowy dom w Czarnej Górze
    1 / 16
    Widokowy dom w Czarnej Górze

    Czarna Góra

    • 1 999 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Super okazja dla inwestora!!! Oferujemy do sprzedaży gotowy dom gościnny na Podhalu, w miejscowości Czarna Góra, gmina Bukowina Ttarzańska. Atrakcyjne miejsce pod względem turysty...

  • DOM Z WIDOKIEM NA BABIĄ GÓRĘ – SKAWA | 280 m²
    1 / 16
    DOM Z WIDOKIEM NA BABIĄ GÓRĘ – SKAWA | 280 m²

    Skawa

    • 870 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 3 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny domu w spokojnej i zadbanej okolicy, z szybkim dojazdem do Rabki Zdrój, Nowego Targu, a nawet Krakowa. Nieruchomość w Skawie to idealne miejsce do życia dla rodziny, zn...

  • Dom w Bańskiej Wyżnej
    1 / 16
    Dom w Bańskiej Wyżnej

    Bańska Wyżna

    • 1 395 000 zł cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY Z GARAŻEM – BAŃSKA WYŻNA | 271 m² | PODHALE PRZESTRZEŃ, KOMFORT I GÓRSKI KLIMAT – IDEALNY DOM DO ZAMIESZKANIA LUB INWESTYCJI Na sprzedaż PRZESTRONNY DOM W BAŃSKI...

  • Willa z basen  - włoski styl i widok na Tatry
    1 / 16
    Willa z basen - włoski styl i widok na Tatry

    Klikuszowa

    • 2 500 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prawdziwa perełka wśród górskich REZYDENCJI- Dom klasy PREMIUM- stworzona dla najbardziej wymagających. To luksusowa nowoczesna willa z basenem - dla najbardziej wymagających, któ...

  • Dom na sprzedaż w Gronkowie
    1 / 4
    Dom na sprzedaż w Gronkowie

    Gronków

    • 1 150 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ I ZABUDOWANIAMI – GRONKÓW | 2,95 HA | PODHALAŃSKI KLIMAT PRZESTRZEŃ, NATURA I POTENCJAŁ – IDEALNE SIEDLISKO LUB INWESTYCJA Na sprzedaż DOM WOLNOSTOJĄCY Z ZABUDOW...

  • Budynek mieszkalno-usługowy
    Budynek mieszkalno-usługowy

    Bukowina Tatrzańska

    • 2 100 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BUKOWINA TATRZAŃSKA. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 270 m2. Położony w pięknej, malowniczej górskiej miejscowości. Lokalizacja korzystna ze względu na teren z...

  • Dom w Czarnej Górze
    Dom w Czarnej Górze

    Czarna Góra

    • 1 049 000 zł cena
    • 833 m2 powierzchnia
    • 1 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZARNA GÓRA. Dom w stanie surowym otwartym zlokalizowany w urokliwym, spokojnym miejscu z widokiem na Tatry. Prowadzony na bieżąco Dziennik Budowy. W 2025 roku w sposób bezproblem...

  • Dom Trybsz

    Trybsz

    • 1 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LUKSUSOWY DOM Z BALI W TRYBSZU - GOTOWY NA ZYSK I WYPOCZYNEK Marzysz o własnym kawałku Podhala? To nie jest zwykły dom - to bezproblemowa inwestycja i gwarancja błyskawi...