• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Nowym Targiem

(54)
  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Maniowy

    • 1 750 000 zł cena
    • 288 m2 powierzchnia
    • 6 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kukla Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Gliczarów Górny

    • 2 200 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stare Bystre

    • 1 899 000 zł cena
    • 329 m2 powierzchnia
    • 5 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Czarna Góra

    • 850 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 2 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Czarny Dunajec

    • 3 150 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 7 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Poronin

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 6
    Dom bliźniak

    Czarny Dunajec

    • 949 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 190 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Poronin

    • 3 990 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 6 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Łapsze Wyżne

    • 2 700 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 7 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Gronków

    • 380 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Szlembark

    • 1 350 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Czarny Dunajec

    • 2 999 000 zł cena
    • 671 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Dom Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 14 000 000 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 10 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży malowniczo położony pensjonat zlokalizowany w gm. Bukowina Tatrzańska. Budynek posiada 30 pokoi Powierzchnia całkowita 1317 m2 Standard bdb 3-4* Rok bu...

  • Do sprzedania dom w Czarnym Dunajcu
    1 / 7
    Do sprzedania dom w Czarnym Dunajcu

    Czarny Dunajec

    • 210 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom drewniany z bali do remontu o powierzchni około 90 mkw., na parterze 4 pomieszczenia, na poddaszu jedno, wpisany do wojewódzkiej ewidencji zabytków, działka 5ar, dostęp do drog...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Skomielna Czarna rynek pierwotny ul.

    Skomielna Czarna

    • 439 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować inwestycję domków jednorodzinnych w urokliwej okolicy w Skomielnej Czarnej. Miejsce to otoczone jest pięknymi widokami rozprzestrzeniających się gór i...

  • Dom Dobra

    Dobra

    • 2 500 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa posiadłość na sprzedaż w Beskidzie Wyspowym | Dobra, Limanowa | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - profesjonalne biuro nieruchomości - prezentuje na sprze...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dobra

    • 600 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 3 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wierzbanowa

    • 699 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kluszkowce

    • 1 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 20 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Krzczonów

    • 380 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 10
    Dom szeregowiec

    Sromowce Wyżne

    • 990 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 4 343 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Dobra

    • 1 099 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 4 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Chyszówki

    • 499 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Dobra

    • 1 190 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Tokarnia

    • 550 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 2 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym

    Sidzina

    • 800 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 3 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa, niższa cena - 800.000 plnKUP ZANIM ZROBI TO KTOŚ INNY!Na sprzedaż posiadamy bardzo dobrze zlokalizowaną nieruchomość znajdującą się w miejscowości Sidzina (woj. małopolskie,...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Pcim

    • 750 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 112,14 położony na działce o powierzchni 338. Dojazd do osied...

  • Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż nowy bardzo ładny bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 969 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak z garażem w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 137,1m2 położony na działce o powierzchni 366m2. Do...

  • Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż nowy bardzo ładny bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 969 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak z garażem w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 137,1m2 położony na działce o powierzchni 377m2. Do...

  • Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż nowy bardzo ładny bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 969 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 137,1 m2 położony na działce o powierzchni 389m2.Dojazd do os...

  • Na sprzedaż nowy bardzo ładny bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 969 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak z garażem w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 137,1m2 położony na działce o powierzchni 389m2. Do...

  • Dom w Pcimiu sprzedamy
    1 / 8
    Dom w Pcimiu sprzedamy

    Pcim

    • 1 180 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom w Pcimiu położony na 5 arowej zagospodarowanej działce, Dom ma powierzchnię 160 m i składa się z salonu. kuchni łazienki na dole .Na pierwszym piętrze wolna prze...

  • Sidzina | dom w sercu natury | 100 m² | 550.000

    Sidzina

    • 550 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Uwaga!!!NOWA, NIŻSZA CENA - ograniczona czasowo do 31.05.2026r.BYŁO 650.000 PLNJEST 550.000 PLNPolecamy!==========Górski dom przy lesie – cisza, śnieg i przestrzeń, której dziś cor...

  • Dom Dobra
    1 / 15
    Dom Dobra

    Dobra

    • 800 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 3 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dobra - przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 179 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości...

  • Dom + plac pod działalność gospodarczą | wjazd TIR

    Bystra

    • 969 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 4 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są nieruchomości, które oferują tylko miejsce do mieszkania. Są też takie, które dają możliwości. Ten przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Bystra Podhalańska w pow...

  • Dom + plac pod działalność gospodarczą | wjazd TIR
    1 / 16
    Dom + plac pod działalność gospodarczą | wjazd TIR

    Sidzina

    • 969 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 4 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są nieruchomości, które oferują tylko miejsce do mieszkania. Są też takie, które dają możliwości. Ten przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Bystra Podhalańska w po...

  • Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra

    Dobra

    • 1 295 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m² na nasłonecznionej działce 743 m² w Dobrej (gm. Dobra Szczecińska, powiat policki). Dom zbudowany w...

  • Dom Wierzbanowa gm. Wiśniowa
    Dom Wierzbanowa gm. Wiśniowa

    Wierzbanowa

    • 1 790 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży nieruchomość składająca się z budynku mieszkalno-pensjonatowego, położonego na dużej, 64-arowej działce w pięknym zakątku Besk...