• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Nowym Targiem

(54)
  • Pensjonat Rabka Zdrój lub zamiana
    1 / 8
    Pensjonat Rabka Zdrój lub zamiana

    Rabka-Zdrój

    • 1 799 999 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 2 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękny pensjonat ok.24 pokoi , na około 50 miejsc , do niewielkiego remontu wszystkie media . Pięknie położony nad Potokiem Lubońskim, cisza, spokój, obok wyciąg narciarski około 3...

  • Osada ,, Na Brzyzku,, dom z sauną na max 20 osób
    1 / 13
    Osada ,, Na Brzyzku,, dom z sauną na max 20 osób

    Poronin

    • 1 300 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    TYLKO 5km od centrum Zakopanego Dom na wyłączność ( bez gospodarzy) na max 20 osób.9 oddzielnych pokoi, wszystkie posiadają łazienki, TV, ręczniki. W pełni wyposażona kuchnia i sa...

  • Działka z domem nad Dunajcem
    1 / 8
    Działka z domem nad Dunajcem

    Ostrowsko

    • 1 300 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pięknie położona działka nad Dunajcem u podnóża Gorc, z widokiem na Tatry, 5 km od Nowego Targu, 10 km od Białki Tatrzańskiej, 20 km od Zakopanego. Dom wolnostojacy 165 m2, dwa pi...

  • Dom BUKOWINA TATRZAŃSKA gm. Bukowina Tatrzańska
    Dom BUKOWINA TATRZAŃSKA gm. Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 1 220 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BEZ WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO. INWESTYCJA W TRAKCIE REALIZACJI . CZTERY DOMY CAŁOROCZNE NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE. KAŻDY DOM O POWIERZCHNI 70 M KW . OBECNIE W RÓŻNYM STOPNIU REALIZACJ...

  • Sprzedam dom

    Ludźmierz

    • 680 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w miejscowości Ludzmierz dom do częściowego remontu na działce oprócz domu dwa garaże działka ogrodzona nowy plot tuje Dzewka do domu podłączona kanalizacja gaz doja...

  • Dom Ochotnica Górna ul. os. Białówka

    Ochotnica Górna » os. Białówka

    • 950 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje do sprzedaży nieruchom...

  • Dom Bukowina Tatrzańska ul. Wierch Rusiński

    Bukowina Tatrzańska » ul. Wierch Rusiński

    • 2 450 000 zł cena
    • 382 m2 powierzchnia
    • 6 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Przestronn...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stare Bystre

    • 800 000 zł cena
    • 515 m2 powierzchnia
    • 1 554 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stare Bystre

    • 650 000 zł cena
    • 515 m2 powierzchnia
    • 1 263 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ząb

    Ząb

    • 2 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 29 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    GOTOWY BIZNES - do sprzedania TRZY DOMY pod wynajem dla turystów. ZĄB to najwyżej położona miejscowość w Polsce, przepiękne tereny widokowe i spacerowe - do centrum Zako...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Frydman

    • 700 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Trybsz rynek pierwotny

    Trybsz

    • 1 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwukondygnacyjny dom z bali 150 m² w Trybszu - luksus, spokój z WawelDom Biuro nieruchomości WawelDom prezentuje wyjątkową ofertę - dwukondygnacyjny dom z bal...

  • Dom do sprzedania
    Dom do sprzedania

    Dursztyn

    • 1 900 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 12 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom w Dursztynie w centrum wsi wyposazony pod gosci 8 pokoi + wyposazona kawiarnia piętro niżej. Z tylu domu dzialka .Łączna powierzchnia 3111mk2.Powierzchnia budynk...

  • 1 / 3
    Dom Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 22 000 000 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 16 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży malowniczo położony pensjonat zlokalizowany w gm. Bukowina Tatrzańska. Budynek posiada 30 pokoi Powierzchnia całkowita 1317 m2 Standard bdb 3-4* Rok bu...

  • Dom w Trybszu, dwa budynki, możliwość zamiany

    Trybsz » ul. Elżbiety

    • 1 420 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 2 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA NIŻSZA CENA + MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY!!!Na nieruchomość składa się:- budynek dwupiętrowy z podpiwniczeniem o powierzchni ok 350 m2- budynek dwupiętrowy z wysokim poddaszem do adapta...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 3 500 000 zł cena
    • 406 m2 powierzchnia
    • 8 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 830 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 1 390 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 1 190 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 10 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Łapsze Wyżne

    • 1 050 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości