• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Kraków

(227)
  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Kliny ul. Trockiego

    Kraków » Podgórze » ul. Trockiego

    • 695 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 070 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KLINY DZIAŁKA W DRUGIEJ LINII ZABUDOWY!! przeznaczona zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze, szeregowe. Media w...

  • Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Chałubińskiego

    Kraków » Swoszowice » ul. Chałubińskiego

    • 6 100 000 zł cena
    • 2 019 m2 powierzchnia
    • 3 022 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka ponad 20arów , usługowa w centrum Swoszowic okolice ul. Chałubińskiego położona przy asfaltowej ,szerokiej drodze gminnej . Media pełne :woda , prąd , gaz , kanalizacja ....

  • Sprzedam działkę rekreacyjną
    1 / 3
    Sprzedam działkę rekreacyjną

    Kraków

    • 135 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam bardzo pękną działkę ROD Hermes w Kraków Balice zadbana piękny domek murowany z balkonem i tarasem w pełni wyposażony łazienka, kuchnia na poddaszu 2 pokoje działka nasadz...

  • Działka inwestycyjna 4182m2 Kraków, Sidzina
    1 / 8
    Działka inwestycyjna 4182m2 Kraków, Sidzina

    Kraków

    • 1 800 000 zł cena
    • 4 182 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz gruntu z potencjałem, który gwarantuje szybki zwrot z inwestycji? Ta działka w krakowskiej Sidzinie to odpowiedź na potrzeby deweloperów, którzy pragną tworzyć przestrzenie...

  • Działka Kraków Podgórze, Tyniec ul. Bogucianka

    Kraków » Podgórze » ul. Bogucianka

    • 3 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    85 arowa, uzbrojona przy ul. Bogucianka. Działka płaska w pobliżu budują się nowe osiedla, Należy wystąpić o WZ gdyż nie obowiązuje plan zagospodarowania W STUDIUM PLANU PRZEZNA...

  • Kraków, Nowa Huta, działka 44a,brak MPZP
    1 / 10
    Kraków, Nowa Huta, działka 44a,brak MPZP

    Kraków

    • 320 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zainwestuj ! Działka w Krakowie, Nowa Huta . OKOLICE ulic Wyciąska i ul. Drożyska. W tym terenie nie obowiązuje MPZP. Mamy do sprzedaży 4400m2 płaskiej i zadbanej działki rolnej o...

  • Działka Kraków Nowa Huta, Nowa Huta ul. Igołomska

    Kraków » Nowa Huta » ul. Igołomska

    • 1 500 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Usługowa/ Przemysłowa , 33 arowa ( dojazd TIR) w dynamicznie rozwijającej się Strefie Aktywności Gospodarczej. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego obszaru NO...

  • Działka Kraków ul. Klasztorna

    Kraków » ul. Klasztorna

    • 7 000 000 zł cena
    • 8 262 m2 powierzchnia
    • 848 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Teren inwestyc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Kraków Podgórze, Opatkowice ul. Macieja Dębskiego

    Kraków » Podgórze » ul. Dębskiego

    • 5 000 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 863 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 60 ARÓW , PODGÓRZE , OPATKOWICE. JEST KONCEPCJA NA ZABUDOWĘ 12 SZEREGÓWEK 3 KONDYGNACYJNYCH Z PODDASZEM I LUKARNAMI DACHU . POWIERZCHNIA CAŁKOWITA 3820M2 . POD PLANEM ZA...

  • Działka Kraków Podgórze, Rybitwy ul. Wrobela

    Kraków » Podgórze » ul. Wrobela

    • 5 200 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 3 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA USŁUGOWA 15 AROWA RYBITWY!! objęta planem zagospodarowania przestrzennego symbol KP i przeznaczona pod Tereny obiektów i urządzeń komunikacji. Jako przeznaczenie dopuszcz...

  • 1 / 3
    Działka Kraków Śródmieście, Dąbie ul. Nowohucka

    Kraków » ul. Nowohucka

    • 60 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    POD HANDEL , USŁUGI , HEKTAR okolica ul.Nowohuckiej / Dąbie . Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania . Możliwość zabudowy aż 70% terenu budynkami wysokimi do 20m....

  • Działka Kraków Krowodrza, Krowodrza ul. Królowej Jadwigi

    Kraków » Krowodrza » ul. Królowej Jadwigi

    • 2 999 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 7 498 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ponad 4ary w pobliżu Kopiec Kościuszki , Błonia , Park Jordana -tereny do wypoczynku i relaksu.Obowiązujący plan zagospodarowania 40% zabudowy budynkami do 10m. 60% powie...

  • Działka Kraków Podgórze, Kliny ul. Spacerowa

    Kraków » Podgórze » ul. Spacerowa

    • 3 196 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 70ar Z WIDOKIEM NA GÓRY, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinna wolnostojacą, bliźniaczą, szeregową. W sąsiedztwie duże...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Skotniki ul. Mochnaniec

    Kraków » Podgórze » ul. Mochnaniec

    • 6 500 000 zł cena
    • 5 384 m2 powierzchnia
    • 1 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SKOTNIKI PONAD PÓŁ HEKTARA ZGODNIE Z PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO : TERENY ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ JEDNORODZINNEJ W UKŁADZIE WOLNOSTOJĄCYM I BLIŹNIACZYM WSKAŹNIK INTE...

  • Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Siarczanogórska

    Kraków » Swoszowice » ul. Siarczanogórska

    • 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa z zakresy usług komercyjnych w Swoszowicach .Działka bezpośrednio przy ulicy asfaltowej z mediami: prąd , woda , gaz , kanalizacja . Plan zagospodarowania Swoszowi...

  • Działka Kraków Nowa Huta, Nowa Huta ul. Igołomska

    Kraków » Nowa Huta » ul. Igołomska

    • 5 950 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    PRZEMYSŁOWO USŁUGOWA 1,70 ha , płaska , oddalona od zabudów z drogą dojazdową gminną. okolice ul.Igołomskiej Plan zagospodarowania - tereny przemysłowe i usługowe . Pod zabudo...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Krowodrza, Wola Justowska ul. 28 lipca 1943

    Kraków » Krowodrza » ul. Lipca

    • 5 490 000 zł cena
    • 1 614 m2 powierzchnia
    • 3 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W POBLIŻY PARKU DECJUSZA, BŁOŃ, LASU WOLSKIEGO PONAD 16 ARÓW OBJĘTA MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO POD ZABUDOWĘ MIESZKALNĄ JEDNORODZINNĄ WOLNOSTOJĄCĄ. WSKAŹNI...

  • Działka Kraków Podgórze, Opatkowice ul. Żyzna

    Kraków » Podgórze » ul. Żyzna

    • 839 000 zł cena
    • 1 483 m2 powierzchnia
    • 566 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU MIESZKALNEGO DWULOKALOWEGO WOLNOSTOJĄCEGO!!!! Każde z mieszkań ma 3 kondygnacje : parter, piętro, poddasze. Dwa wjazdy . W pob...

  • ROD Warszawskie na Rakowickiej
    1 / 6
    ROD Warszawskie na Rakowickiej

    Kraków

    • 105 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prawo do działki w kameralnym ROD Warszawskie przy ul. Rakowickiej (3 ary) – oaza zieleni w ścisłym, cichymcentrum miasta. Idealne miejsce na odpoczynek i grillowanie!  Ogrodzona,...

  • Działka Kraków Krowodrza, Tonie ul. Na Zielonki

    Kraków » Krowodrza » ul. Na Zielonki

    • 2 504 000 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 13 AROWA objęta miejscowym planem zagospodarowania . Możliwa zabudowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym , bliźniaczym oraz wielorodzinnym niskiej intensywności. Wszystk...