działka na sprzedaż
7 maj 2025

Działka Kraków Krowodrza, Wola Justowska ul. 28 lipca 1943

woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 1 rok temu, środa, 7 maj 2025 14:20
5 490 000 zł 1 614 m2
5 490 000 zł 1 614 m2 3 402 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 614 m2
Cena za metr 3 402 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37123653

Opis

W POBLIŻY PARKU DECJUSZA, BŁOŃ, LASU WOLSKIEGO PONAD 16 ARÓW OBJĘTA MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO POD ZABUDOWĘ MIESZKALNĄ JEDNORODZINNĄ WOLNOSTOJĄCĄ.
WSKAŹNIK INTENSYWNOŚCI ZABUDOWY O,1 - O,5, WSKAŹNIK POWIERZCHNI ZABUDOWY 25 %, POWIERZCHNIA BIOLOGICZNIE CZYNNA 60 %,
WSZYSTKIE MEDIA W DZIAŁCE.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 205679
  • Data aktualizacji: 2025-07-22
  • ID ogłoszenia: K37123653
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kraków, cena: od 4 666 500 do 6 313 500 zł, powierzchnia: od 1372 do 1857 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika