działka na sprzedaż
19 lut 2024

Działka Kraków Podgórze, Bieżanów ul. Pod Pomnikiem

Kraków Podgórze ul. Pod Pomnikiem
woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 2 lata temu, Poniedziałek, 19 luty 2024 21:20
2 490 000 zł 1 920 m2
2 490 000 zł 1 920 m2 1 297 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 920 m2
Cena za metr 1 297 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36418665

Opis

PONAD 19arowa Z WZ NA 6 POŁÓWEK BLIŹNIAKÓW. parter, piętro, poddasze, oraz 2 zewnętrzne miejsce postojowe na każdą połówkę .Prąd, woda, gaz , kanalizacja w drodze obok działki.
Nie jest procedowany Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.
W bezpośrednim sąsiedztwie: przystanek szybkiej kolei Wieliczka-Kraków-Balice, centrum sportowo rekreacyjne , szkoły, przedszkola, sklepy.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 205219
  • Data aktualizacji: 2024-02-19
  • ID ogłoszenia: K36418665
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kraków, cena: od 2 116 500 do 2 863 500 zł, powierzchnia: od 1632 do 2208 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika