działka na sprzedaż
13 mar 2025

Działka Kraków Krowodrza, Bronowice ul. Stelmachów

Kraków Krowodrza ul. Stelmachów
woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 13 marzec 2025 14:30
5 750 000 zł 5 000 m2
5 750 000 zł 5 000 m2 1 150 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 5 000 m2
Cena za metr 1 150 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37046420

Opis

PÓŁ HEKTARA , Bronowice rej ul. Stelmachów. Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: zabudowa wolnostojąca, bliźniacza lub szeregowa. Wszystkie media w pobliżu działki .
Wskaźnik intensywności zabudowy 0,1 do 0,4 , teren biologicznie czynny 60 %, wysokość zabudowy max 9 m, a dla dachów płaskich 8 m.
Możliwość zjazdów z działki z dwóch stron.
CENA NETTO.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 205628
  • Data aktualizacji: 2025-03-13
  • ID ogłoszenia: K37046420
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kraków, cena: od 4 887 500 do 6 612 500 zł, powierzchnia: od 4250 do 5750 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika