• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków Swoszowice

(23)
  • Działka Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 499 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 14a , położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego możliwość wydzielenia większej pow...

  • Mieszkanie Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 5 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 108 m², położony w zielonej i prestiżowej części Krakowa - Swoszowice. Nieruchomość znajduje się w kameraln...

  • Dom Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 7 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia elegancki, przestronny dom o powierzchni 90m², zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia. Nieruchomość wyróżnia się solidnym wykończ...

  • Działka Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 086 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlano-rolna o pow. 50,86a (12,34a budowlane), położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. Teren delikatnie nachylony w kierunku południ...

  • Działka Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 499 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 624 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 8a , położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego) Teren delikatnie nachylony w kie...

  • Działka Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlano-rolna o pow. 16a , położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego, 12a budowlane, 4a rolne)...

  • Działka Kraków Swoszowice ul. Zbydniowicka

    Kraków » Swoszowice » ul. Zbydniowicka

    • 350 000 zł cena
    • 4 286 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 42,86a położona w miejscowości Kraków przy ul. Zbydniowickiej. W obecnym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona...

  • Dom Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 8 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 160 m², położony w zielonych i spokojnych Swoszowicach w okolicach ul. Krzyżańskiego . Dom jest w pełni umeblowa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Chałubińskiego

    Kraków » Swoszowice » ul. Chałubińskiego

    • 6 100 000 zł cena
    • 2 019 m2 powierzchnia
    • 3 022 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka ponad 20arów , usługowa w centrum Swoszowic okolice ul. Chałubińskiego położona przy asfaltowej ,szerokiej drodze gminnej . Media pełne :woda , prąd , gaz , kanalizacja ....

  • Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Siarczanogórska

    Kraków » Swoszowice » ul. Siarczanogórska

    • 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa z zakresy usług komercyjnych w Swoszowicach .Działka bezpośrednio przy ulicy asfaltowej z mediami: prąd , woda , gaz , kanalizacja . Plan zagospodarowania Swoszowi...

  • Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Drużbackiej

    Kraków » Swoszowice » ul. Drużbackiej

    • 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ,płaska , widoczna z ulicy - ponad 4ar . Plan zagospodarowania Soboniowice , zabudowa jednorodzinna . Możliwość zabudowy aż 30% budynkiem wysokim do 11m . Dz...

  • Dom Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Podgórki

    Kraków » Swoszowice » ul. Podgórki

    • 2 400 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wolnostojący dom na 10arowej działce w Swoszowicach . Bardzo dobrze zaprojektowany dom bez skosów na piętrze. Możliwość mieszkania tylko na parterze . Parter: salon z kuchnia i...

  • Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Koszutki

    Kraków » Swoszowice » ul. Koszutki

    • 697 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 697 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, ponad 10arowa z doprowadzonymi mediami . W planie zagospodarowania przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. W pobliżu nowe budynki jednorodzinne oraz widoki na...

  • Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Wyrwa

    Kraków » Swoszowice » ul. Wyrwa

    • 850 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 473 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    18 AROWA , USŁUGOWA , SWOSZOWICE . Działka w I linii zabudowy z bardzo dobrym połączeniem z obwodnicą , Trasą Łagiewnicką czy Zakopianką .Droga dojazdowa asfaltowa , Media pełne...

  • Dom Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Podgórki

    Kraków » Swoszowice » ul. Podgórki

    • 1 270 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do wejścia w okolicy ul .Podgórki spokojne , zielone miejsce. DWA NIEZALEŻNE MIESZKANIA Dom o powierzchni mieszkalnej 130m2 + piwnica oraz wolnostojący garaż. Składa się z 2...

  • Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Stepowa

    Kraków » Swoszowice » ul. Stepowa

    • 600 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 12arów w Swoszowicach . Doskonałe miejsce pod dom jednorodzinny przy drodze gminnej asfaltowej . Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania...

  • Lokal Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 6 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 21 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ZESPÓŁ DWORSKO PARKOWY W UZDROWISKOWEJ CZĘŚCI KRAKOWA A). w części przyziemia: garaż wraz z kanałem, dwa pomieszczenia gospodarcze, kuchnia, łazienka b). w części nadziemnej:...

  • Dom Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 6 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 21 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

• Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Blacharska

    Kraków » Swoszowice » ul. Blacharska

    • 800 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pół hektara, obrośnięta wysokimi drzewami oraz krzewami samosiejkami.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania . Obecnie tereny zieleni nieurządzonej z dopuszczeniem funkcji...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Myślenicka

    Kraków » Swoszowice » ul. Myślenicka

    • 3 500 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 438 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    80 arowa , PŁASKA, SZEROKA w pobliżu ul. Myślenickiej , przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę bliźniaczą usługową lub jednorodzinną wolnostojącą . Wszystkie media...