• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niepołomicami

(493)
  • Działka rolna Dobczyce Nowa Wieś
    1 / 15
    Działka rolna Dobczyce Nowa Wieś

    Dobczyce

    • 129 000 zł cena
    • 6 004 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Działka rolna z drewnianym domem w Nowej Wsi, gm. Dobczyce Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę rolną o powierzchni 6004 m² (0,6004 ha) z drewnianym dome...

  • Działka budowlana Bochnia
    1 / 9
    Działka budowlana Bochnia

    Bochnia

    • 200 000 zł cena
    • 1 770 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bochnia ul. Na Kąty Płaska działka o numerze 858 o powierzchni 1770 m2 Bez obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Budować można na Wzetkę. Sąsiednie d...

  • Dom Dobczyce Nowa Wieś
    1 / 15
    Dom Dobczyce Nowa Wieś

    Dobczyce

    • 129 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 1 698 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka rolno-budowlana Bieńkowice gm. Dobczyce
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Bieńkowice gm. Dobczyce

    Bieńkowice

    • 330 000 zł cena
    • 6 031 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam na południowy stok z ładnymi widokami w Bieńkowicach. Bieńkowice w gminie Dobczyce to cisza spokój, piękne widoki a zarazem dobry dojazd do Dobczyc, Wieliczki i Krakowa....

  • Lokal Siercza

    Siercza

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 38 m², przy ruchliwej ulicy z ciągłym ruchem samochodowym i pieszym. To miejsce zapewnia dobrą ekspozycję oraz stały przepływ p...

  • DZIAŁKA ROLNA ZAGRODOWA PIETRZEJOWICE
    1 / 16
    DZIAŁKA ROLNA ZAGRODOWA PIETRZEJOWICE

    Pietrzejowice

    • 325 000 zł cena
    • 17 720 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzy Ci się sielska wieś, zaledwie kilka kilometrów od granic Krakowa? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam na prezentację nieruchomości rolnej, o powierzchni 1,77 h...

  • Dom Pawlikowice gm. Wieliczka
    1 / 15
    Dom Pawlikowice gm. Wieliczka

    Pawlikowice

    • 1 280 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferta sprzedaży domu dwurodzinnego - Pawlikowice, gmina Wieliczka Na sprzedaż zadbany dom dwurodzinny wykańczany w 2007 roku, położony w malowniczej miejscowości Pawli...

  • Lokal użytkowy Wieliczka,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Wieliczka,

    Wieliczka

    • 5 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA HALA, MAGAZYN , LOKAL PRZY GŁÓWNEJ DRODZE - lokal handlowy z magazynem całość około 200 m  - lokal,  biuro około 50 m ( 3 pomieszczenia + zaplecze socjalne) - magazyn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    1 / 12
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralne osiedle Grabówki k/Wieliczki Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem  Kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż przestronny, nowoczes...

  • Mieszkanie Bochnia
    1 / 16
    Mieszkanie Bochnia

    Bochnia

    • 2 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne mieszkanie na osiedlu Panorama Lokalizacja: Bochnia, ul. Brzeźnicka 55R Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m, zlokalizowane w nowoczesnym apartamentow...

  • Dom do remontu
    1 / 10
    Dom do remontu

    Mikluszowice

    • 280 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do generalnego remontu - Mikluszowice, gm. Drwinia - 150 m² + 17 arów działki Lokalizacja: Mikluszowice, gmina Drwinia, powiat bocheński, woj. małopolskie Powierzchnia domu:...

  • Wynajem domu
    1 / 12
    Wynajem domu

    Kędzierzynka

    • 1 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Witam, wynajmę piętro domu jednorodzinnego, lokalizacja Kędzierzynka okolice Gdowa,Dobczyc.Powierzchnia użytkowa 70 m, dwa pokoje z kuchnią, łazienka .Miejsce postojowe. Czynsz za...

  • Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka
    1 / 8
    Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka

    Podstolice

    • 460 000 zł cena
    • 12 680 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,26 ha, idealna pod inwestycję (działka ma zostać częściowo przekształcona na budowlaną). Znajduje się ona w zacisznym i nasłone...

  • Dom Pietrzejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca
    1 / 9
    Dom Pietrzejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca

    Pietrzejowice

    • 1 199 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 18 447 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Pietrzejowice - gmina Kocmyrzów - Luborzyca. Działka o powierzchni 37,41 ara w całości położona na terenie oznaczonym w MPZP jako M...

  • Działka budowlana Dobranowice gm. Wieliczka
    1 / 7
    Działka budowlana Dobranowice gm. Wieliczka

    Dobranowice

    • 1 742 500 zł cena
    • 25 251 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlano-rolna - 2,5251 ha - Dobranowice, gm. Wieliczka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2,5251 ha , położona w mal...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bochnia

    • 400 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na osiedlu Niepodległości w Bochni.

  • Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka
    1 / 14
    Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka

    Grajów

    • 245 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | GRAJÓW, GMINA WIELICZKA, DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1145 m 2 . Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o p...

  • Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka
    1 / 14
    Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka

    Grajów

    • 168 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | GRAJÓW, GMINA WIELICZKA, DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1145 m 2 . Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o pow...

  • Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka
    1 / 15
    Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka

    Grajów

    • 204 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom Przebieczany gm. Biskupice
    1 / 13
    Dom Przebieczany gm. Biskupice

    Przebieczany

    • 1 640 000 zł cena
    • 284 m2 powierzchnia
    • 5 775 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 2 lokalowy na pięknej działce koło Wieliczki w osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia użytkowa całego domu 284 m2 - każdy lokal po 142 m2. W każdym segmencie jest: na pa...