• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niepołomicami

(491)
  • Dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 6
    Dom w zabudowie bliźniaczej

    Wieliczka

    • 709 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do nowego osiedla domów bliźniaczych w malowniczej miejscowości Czechówka, położonej pomiędzy historyczną Wieliczką a urokliwymi Dobczycami. Nieopodal Zalewu Dobczyckieg...

  • Lokal użytkowy Wieliczka,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Wieliczka,

    Wieliczka

    • 17 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia budynek handlowo - usługowy  z dużym potencjałem - Wieliczka  BUDYNEK: - 350 m (290 m powierzchni użytkowej) - parter około 147 m - piętro 143 m  - wysokość parteru 3...

  • Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka
    1 / 6
    Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka

    Czarnochowice

    • 517 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje/33m2/ogródek/Czarnochowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie z ogródkiem w Czarnochowicach. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z z WC, pr...

  • Działka budowlana Nieszkowice Wielkie gm. Bochnia
    1 / 12
    Działka budowlana Nieszkowice Wielkie gm. Bochnia

    Nieszkowice Wielkie

    • 110 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cztery działki budowlane w Nieszkowicach Wielkich! Cztery propozycje: - działka 272/16+udział w drodze 272/8 - powierzchnia 9,70 ar - cena 110 000 zł - działka 272/15+272/19+udz...

  • Lokal użytkowy Wieliczka,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Wieliczka,

    Wieliczka

    • 6 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal  handlowo - usługowy lub biurowy w Centrum Wieliczki: LOKAL:  - 36 m na parterze z łazienką - otwarta przestrzeń  - klimatyzacja, rekuperacja, wentylacja mecha...

  • Lokal użytkowy Bochnia
    1 / 15
    Lokal użytkowy Bochnia

    Bochnia

    • 4 200 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bochnia ulica Proszowska 1 Centrum Handlowe Sanit jest zlokalizowane naprzeciw Galerii Rondo z dużym parkingiem. Mamy przychodnie lekarskie, gabinety, sklepy, siłownię, restaur...

  • Działka budowlana Golkowice gm. Wieliczka,
    Działka budowlana Golkowice gm. Wieliczka,

    Golkowice

    • 829 000 zł cena
    • 4 253 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice to malownicza wieś w gminie Wieliczka, w województwie małopolskim, położona na Pogórzu Wielickim, z urokliwym krajobrazem pagórków i dolin, około 12 km od centrum Krakowa...

  • 1 / 2
    Działka Dobranowice

    Dobranowice

    • 749 000 zł cena
    • 5 338 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka budowlana w Dobranowicach w gminie Wieliczka. Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 53a z czego 38,81a to tereny budowlane a 14a grunty roln...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Pawlikowice gm. Wieliczka
    1 / 15
    Działka budowlana Pawlikowice gm. Wieliczka

    Pawlikowice

    • 750 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PAWLIKOWICE BLISKO WIELICZKI!! działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona w części ok. 49 ar pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z ograniczon...

  • Nieruchomość - Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 194 800 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy upadłości ogłasza, że do dnia 20 lutego 2026 r. godzina 12:00 można składać pisemne oferty na zakup nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym stanowiący...

  • Działka rolna przy lesie-cisza, spokój,sama natura
    1 / 6
    Działka rolna przy lesie-cisza, spokój,sama natura

    Skrzynka

    • 60 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szanowni Państwo mamy do zaoferowania urokliwą działkę rolną 46 arów położoną w Skrzynce k/Dobczyc w odległości 2 km w miejscu gdzie odnajdą Państwo ciszę, spokój i bliskość natury...

  • Działka 62 ary | Grobla | Działka budowlana| Media
    1 / 2
    Działka 62 ary | Grobla | Działka budowlana| Media

    Grobla

    • 175 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 6200 m² (62 ary) położona w miejscowości Grobla (gm. Drwinia). Numer ewidencyjny działki: 981. Jest to propozycja łącząca funkcję bud...

  • Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 2819 m2
    1 / 6
    Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 2819 m2

    Śledziejowice

    • 1 963 080 zł cena
    • 2 819 m2 powierzchnia
    • 697 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna nieruchomość składająca się z 4 działek o łącznej powierzchni 2819 m2 położona w miejscowości Śledziejowice gm. Wieliczka. Dojazd do działki drogą utwardzoną, a następn...

  • Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 760m2
    1 / 6
    Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 760m2

    Śledziejowice

    • 654 000 zł cena
    • 760 m2 powierzchnia
    • 861 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o pow. 760 m2 położona w miejscowości Śledziejowice gm. Wieliczka. Dojazd do działki drogą utwardzoną, a następnie drogą nieutwardzoną (ok.70m). Ma ks...

  • PIerogarnia w super lokalizacji
    1 / 13
    PIerogarnia w super lokalizacji

    Bochnia

    • 500 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 902 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] Szukasz świetnie prosperującego lokalu gastronomicznego w Bochni ze stałą bazą klientów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż of...

  • Mieszkanie Wieliczka ul. Krakowska

    Wieliczka » ul. Krakowska

    • 450 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Wieliczce, w pobliżu ul. Krakowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • Sprzedam 2 pokoje -Bochnia Sw.Leonarda
    1 / 5
    Sprzedam 2 pokoje -Bochnia Sw.Leonarda

    Bochnia

    • 340 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej okolo 38 m2, usytuowanego na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Sw. Leonarda w Bochni....

  • Działka Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 700 000 zł cena
    • 2 396 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa Premium w Wieliczce - inwestycja komercyjna z potencjałem Lokalizacja i podstawowe dane Adres: Wieliczka Powierzchnia działki: 2...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a

    Pierzchów

    • 355 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki rolno-budowlane w Pierzchowie. Gmina Gdów, wieś Pierzchów, województwo małopolskie. Nr działek 330 (55arów) i 331(44ary). Dojazd do działki asfaltowy, w działce j...

  • Więckowice gm. Zabierzów - działka 3200 m2
    1 / 4
    Więckowice gm. Zabierzów - działka 3200 m2

    Więckowice

    • 290 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Kształtna działka budowlana o powierzchni 3200 m2 położona w Więckowicach gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy bocznej, utwardzonej drodze gminnej. Ma kształt zbliżony do prostoką...