• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Koszalin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niepołomicami

(491)
  • Działka Sułków ul. Pogodna

    Sułków » ul. Pogodna

    • 750 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1,3 HEKTARA Sułków gm.Wieliczka słoneczna , lekko nachylona z dostępem do drogi . Obowiązuje plan zagospodarowania : zabudowa jednorodzinna, bliźniacza oraz szeregowa. Wszy...

  • Działka budowlana 34a Liplas
    1 / 2
    Działka budowlana 34a Liplas

    Liplas

    • 720 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka do zabudowy nr 141 oznaczona jako RM17 (dopuszczalne MN), usytuowana w spokojnej i cichej części miejscowości Liplas, sąsiadująca z miejscowościami Gdów oraz Bilczyce, przy...

  • Działka Siercza

    Siercza

    • 900 000 zł cena
    • 3 064 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 30 a , usytuowana zaledwie 2 km od Wieliczki , w miejscowości Siercza. Ta oferta to idealna propozycja dla inwestorów poszukując...

  • Działka zalesiona w Zagórzanach koło
    1 / 8
    Działka zalesiona w Zagórzanach koło

    Zagórzany

    • 165 000 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam zalesioną w Zagórzanach gm. Gdów o pow. 1,65ha. Dojazd do działki drogą gminną nieutwardzoną.

  • 3 działki budowlane ( 13,14 i 19 ) w Raciborsku k/Wieliczki
    1 / 2
    3 działki budowlane ( 13,14 i 19 ) w Raciborsku k/Wieliczki

    Raciborsko

    • 460 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam prywatnie trzy działki budowlane (13, 14 i 19a) w Raciborsku k/Wieliczki. RAZEM LUB OSOBNO. Nieuzbrojone działki na stoku Panoramy Raciborskiej, poniżej istniejącej zabudo...

  • Dom Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 100 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwego domu jednorodzinnego z działką o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy...

  • Targowisko-nieruchomosci-usługowa-
    Targowisko-nieruchomosci-usługowa-

    Targowisko

    • 815 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TARGOWISKO-Biuro INWEST - nieruchomości- sprzeda nieruchomość objęta nowym planem zagospodarowania -usługowa pod działalność gospodarczą -z dobrym szerokim dojazdem rejon nowo p...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 650 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Stare Miasto
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Chorągwica-dom działką 29 ar -z pozwolenie na budowe
    1 / 16
    Chorągwica-dom działką 29 ar -z pozwolenie na budowe

    Chorągwica

    • 650 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży Chorągwica za Wielicką - z pozwoleniem na budowe nowego domu o pow. 120 m2 + 29 ar nieruchomości -budowlano -rolna - sad z mediami na działce -położona przy drodze...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 770 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości Andrzej Majewski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 920 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 3 899 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 870 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Lokal do wynajecia. Bochnia ul. Gazaris
    1 / 2
    Lokal do wynajecia. Bochnia ul. Gazaris

    Bochnia

    • 1 400 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal o powierzchni około 90 m2 w centrum Bochni. Obecnie znajduje sie tam ciucholand ale jest możliwość adaptacji pod inną usługę. Do hali targowej 50 m.

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wieliczka

    • 444 444 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości Andrzej Majewski
    Biuro nieruchomości

  • Działka Baranówka 21 a, tylko 76 zł/m2!

    Baranówka

    • 155 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka w Baranówce na południe od Lubartowa. Powierzchnia 21,6 a. Bardzo korzystna cena. Tylko 76 zł/m2Posiada niezależny dojazd drogą o szerokości 5 metrów. Działka posiada...

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Goszyce

    • 520 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Zastów

    • 2 990 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 12 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zręczyce

    • 1 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieliczka

    • 820 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Nieruchomości Andrzej Majewski
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dom Przebieczany rynek pierwotny

    Przebieczany

    • 920 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 4 694 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodny dom na 8 arowej działce w Przebieczanach 4 km od granicy Wieliczki. Budynek o powierzchni użytkowej około 196,98 m2 wraz z garażem na dwa samochody. Budowany z betonu kom...