• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Raciborsko

(4)
  • 3 działki budowlane ( 13,14 i 19 ) w Raciborsku k/Wieliczki
    1 / 2
    3 działki budowlane ( 13,14 i 19 ) w Raciborsku k/Wieliczki

    Raciborsko

    • 460 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam prywatnie trzy działki budowlane (13, 14 i 19a) w Raciborsku k/Wieliczki. RAZEM LUB OSOBNO. Nieuzbrojone działki na stoku Panoramy Raciborskiej, poniżej istniejącej zabudo...

  • Działka Raciborsko ul. raciborsko

    Raciborsko

    • 7 250 000 zł cena
    • 90 000 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WIDOKOWA ,PONAD 9 HEKTARÓW , NADAJE SIĘ POD OSIEDLE DOMÓW ( szacowany PUM to około 10 500 m kw , koncepcja na 76 domów ). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania , są...

  • Działka Raciborsko

    Raciborsko

    • 220 000 zł cena
    • 1 341 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna działki o powierzchni około 13,41 ara w malowniczej okolicy w miejscowości Raciborsko. Nieruchomość usytuowana jest wśród dużej ilości terenów zielonych or...

  • 1 / 3
    Działka Raciborsko ul. raciborsko

    Raciborsko

    • 3 630 000 zł cena
    • 24 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 2,5 HEKTARA ROLNO BUDOWLANA RACIBORSKO!!!! 1,8 ha to część budowlana, a 0,62 ha jest częścią rolną. Działka z możliwością podziału na kilkanaście mniejszych działek, czyli...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Prawne

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana 10 ar w cichej miejscowosci Choragwica 3km od Wieliczki dzialka znajduje sie w bardzo ladnym miejscu slonecznym droga ma wspoludzial do drogi prad blis...

  • Sprzedam dzialke

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana w miejscowosci Choragwica trzy km do Wieliczki blisko przystanek pks w ladnym slonecznym miejscu blisko las cisza udzial w drodze

  • Dzialka budowlana polozona w miejscowosci Choragwica ladny widok...

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 22 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana 10 arow w miejscowosci Choragwica blisko las dzialka sloneczna udzial w drodze przynalezny do dzialki

  • Dzialka budowlana na sprzedaz

    Chorągwica

    • 150 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka polozona w miejscowosci Choragwica 6 km od Wieliczki dzialka wpelni budowlana blisko lasu droga przynalezna do dzialki gaz prad ale nie podlaczony w slonecznym miejscu pol...

  • SIEDLISKO POD KRAKOWEM_AGROTURYSTYKA

    Byszyce

    • 1 180 000 zł cena
    • 2 138 m2 powierzchnia
    • 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Karolina Czernecka Cholewa Agent prowadzący. Tel. +48 [tel] Z nieskrywaną przyjemnością prezentuję Państwu tę jedyną w swoim rodzaju ofertę!!!! Oferta obejmuje kompleks dwóch...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 210 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania piękna zaciszna działka w Sułowie 7 km od Wieliczki na stoku południowym. Szerokość około 28 m. Dostepne media woda, prąd, gaz. Okolica bardzo cicha dla osób pragnący...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rudnik

    • 400 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czechówka

    • 1 499 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Widokowa działka budowlana

    Dobranowice

    • 2 200 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z MPZP zabudowa jednorodzinna . Działka widokowa na panoramę. Chorągwicy oraz pogórza wielickiego . Nieruchomość z dostępem do drogi oraz mediów . L...

  • Chorągwica-dom działką 29 ar -z pozwolenie na budowe
    1 / 16
    Chorągwica-dom działką 29 ar -z pozwolenie na budowe

    Chorągwica

    • 650 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży Chorągwica za Wielicką - z pozwoleniem na budowe nowego domu o pow. 120 m2 + 29 ar nieruchomości -budowlano -rolna - sad z mediami na działce -położona przy drodze...

  • Dom Grajów

    Grajów

    • 560 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 3 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w spokojnej i zielonej części Grajowa (gm. Wieliczka), z doskonałym dojazdem do Krakowa, Wieliczki i Niepołomic. Idealna propozycj...

  • Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka
    1 / 14
    Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka

    Grajów

    • 168 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | GRAJÓW, GMINA WIELICZKA, DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1145 m 2 . Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o pow...

  • Działka rolno-budowlana Bieńkowice gm. Dobczyce
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Bieńkowice gm. Dobczyce

    Bieńkowice

    • 330 000 zł cena
    • 6 031 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam na południowy stok z ładnymi widokami w Bieńkowicach. Bieńkowice w gminie Dobczyce to cisza spokój, piękne widoki a zarazem dobry dojazd do Dobczyc, Wieliczki i Krakowa....

  • 1 / 4
    Działka Sieraków

    Sieraków

    • 874 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie ładna, atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 93,03a, znajdująca się w Sierakowie Gmina Dobczyce. Część budowlana to pow. 53a (MN), która znajduje...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 258 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy, atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Sułowie, tylko 6 km od Wieliczki. Powierzchnia 15,5a , w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 37 x 42m. T...

  • 1 / 4
    Działka Byszyce

    Byszyce

    • 370 000 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki budowlane o pow. 39,8a i 17a - możliwość zakupu osobno lub całości 59a- ok 10km od granic Krakowa Na sprzedaż oferujemy dwie malowniczo...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 450 000 zł cena
    • 1 447 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 14,47 ar, położona w prestiżowej, widokowej części miejscowości Chorągwica, zaledwie 2,5 km od Wieliczka. To propozyc...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 226 000 zł cena
    • 1 354 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sułów - Atrakcyjna działka budowlana, tylko 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 13,54a, w kształcie prostokąta (3...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 426 000 zł cena
    • 2 537 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Sułowie - tylko 6 km od Wieliczki! W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 25,37a, zbliżona kształtem do prostokąta o wymiarach...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 340 000 zł cena
    • 2 254 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Widokowa działka rolna o pow 22,54a położona w Sułowie gmina Biskupice. W przyszłym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przewidziana pod budownictwo jednorodzinne...

  • 1 / 4
    Działka Byszyce

    Byszyce

    • 370 000 zł cena
    • 1 702 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka budowlana - Byszyce, gm. Wieliczka Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 17 arów , położoną w malowniczej miejscowości By...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 484 000 zł cena
    • 2 904 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Sułowie - 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 29,04a, o kształcie zbliżonym do prostokąta (wymiary 70m x 40m). C...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 210 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy - Tylko w naszej ofercie. Bardzo ładna, widokowa, działka budowlana o pow. 12,04a, położona na wzniesieniu, w miejscowości Chorągwica zaledwie 4 km od Wieliczki....

  • Działka budowlana Czechówka gm. Siepraw, Szkolna
    1 / 4
    Działka budowlana Czechówka gm. Siepraw, Szkolna

    Czechówka

    • 320 000 zł cena
    • 5 650 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka pierwotnie o powierzchni ok.0,5650 ha. Bezpośrednie otoczenie działki stanowi zabudowa zagrodowa oraz tereny zielone i rolne Działka położona bezpośrednio...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 540 000 zł cena
    • 2 703 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna, duża Widokowa działka budowlana o pow. 27,03a. Polecamy, urokliwą działkę o pow. 27a, położoną w miejscowości Chorągwica, tylko 4 km od Wieliczki. Media: Prąd na...

  • Dom Grajów rynek pierwotny

    Grajów

    • 825 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie deweloperskim w urokliwej miejscowości Grajów koło Wieliczki. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim, wybudowany na podstawie projektu " DOM W ZDROJÓWKACH". Po...

  • Dom Gorzków

    Gorzków

    • 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania rozpoczęta budowa domu na widokowej działce 14,34 ara w Gorzkowie koło Wieliczki. Projekt firmy Archon: Dom w Rododendronach 3 o powierzchni użytkowej około 100 m2...

  • Działka Grajów

    Grajów

    • 3 990 000 zł cena
    • 63 172 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Unikalna nieruchomość gruntowa o dużej powierzchni i spektakularnym położeniu widokowy m - idealna zarówno pod inwestycję, jak i prywatną rezydencję. Na sprzedaż d...

  • Działka Czechówka ul.

    Czechówka

    • 369 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu, w którym każdy poranek rozpoczyna się widokiem na majestatyczne góry?Działka w Czechówce w gminie Siepraw w powiecie myślenickim, nieopodal Krakowa i zalewu Dobczyc...

  • Działka Grajów

    Grajów

    • 279 000 zł cena
    • 1 691 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16,91a, położona w malowniczej i spokojnej części Grajowa, z szybkim dojazdem do Wieliczki (ok. 7 km). To idealne miejsce...