działka na sprzedaż
20 sty 2022

Dzialka budowlana polozona w miejscowosci Choragwica ladny widok blisko las udzial w drodze

woj. Małopolskie pow. wielicki gm. wielicki
Odświeżone 4 lata temu, Czwartek, 20 styczeń 2022 18:49
220 000 zł 10 m2
220 000 zł 10 m2 22 000 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 10 m2
Cena za metr 22 000 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K20125824

Opis

Dzialka budowlana 10 arow w miejscowosci Choragwica blisko las dzialka sloneczna udzial w drodze przynalezny do dzialki
  • Data aktualizacji: 2022-01-20
  • ID ogłoszenia: K20125824
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Chorągwica, cena: od 187 000 do 253 000 zł, powierzchnia: od 9 do 12 m2
JW
Jolanta Walkosz osoba prywatna · 3 ogłoszeń
Zadzwoń

Jolanta Walkosz osoba prywatna

Tel: 535... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika