• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niepołomicami

(491)
  • Sobolów, Wola Nieszk.działka bud. rolna 13a,las,
    1 / 4
    Sobolów, Wola Nieszk.działka bud. rolna 13a,las,

    Wola Nieszkowska

    • 175 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - rolna w wyjątkowej lokalizacji- Wola Nieszkowska. Polana pod lasem a jednocześnie zjazd wprost z lokalnej drogi asfaltowej. Całość powierzchni to 1370, 1200m2...

  • Dom Bosutów Boleń

    Bosutów

    • 1 449 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 9 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom (prawa połowa bliźniaka) w stanie deweloperskim o pow. użytkowej wynoszącej 142,92 m 2 i pow. całkowitej wynoszącej 148,62m 2 położony na działce o pow....

  • Loakle usługowo-handlowe od 65m2 Łąkowa 15 Wieliczka
    1 / 9
    Loakle usługowo-handlowe od 65m2 Łąkowa 15 Wieliczka

    Wieliczka

    • 3 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam, Parter - 125m2,65m2 piętro 125m2,65m2, drugie piętro - 125m2,65m2 Budynek w Wieliczce przy głównej trasie Kraków- Bochnia. W budynku winda, wentylacja i klimatyzacja, monit...

  • Dom Mietniów

    Mietniów

    • 1 990 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 5 483 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż nowy, w...

  • Zabierzów Bocheński, działka w świetnej cenie!
    1 / 4
    Zabierzów Bocheński, działka w świetnej cenie!

    Zabierzów Bocheński

    • 439 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy nieruchomość gruntową, budowlano-rolną , zlokalizowaną w Zabierzowie Bocheńskim, kilka minut samochodem od Centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni...

  • Działka w super cenie, duży potencjał inwestycyjny!
    1 / 3
    Działka w super cenie, duży potencjał inwestycyjny!

    Zabierzów Bocheński

    • 1 099 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlano – rolną, zlokalizowaną w miejscowości Zabierzów Bocheński, kilka minut jazdy od centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni 11200m2,...

  • Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!
    1 / 4
    Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!

    Zabierzów Bocheński

    • 629 000 zł cena
    • 7 046 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlano – rolną, zlokalizowaną w miejscowości Zabierzów Bocheński, kilka minut jazdy od centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni 7046m2, w...

  • Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka
    1 / 10
    Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka

    Czarnochowice

    • 565 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje/34m2/balkon/nowy blok/Czarnochowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie w nowym bloku z 2024 roku w Czarnochowicach (os. Verde). W skład lokalu wchodzi pokój...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Raciborowice ul. Raciborowice

    Raciborowice

    • 3 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Około 60ar z możliwością dokupienia sąsiedniego terenu . Bardzo dobre połączenie z Krakowem trasa S7.Działka płaska ,szeroka przy gminnej asfaltowej ulicy . Media pełne przed dział...

  • Działka Biskupice

    Biskupice

    • 145 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna z domkiem letniskowym Biskupice Lokalizacja: Malownicza miejscowość Biskupice, działka otoczona zielonymi łąkami i lasami, z dala od bezpośredn...

  • 1 / 3
    Lokal Lednica Górna ul. Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 3 300 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 2 445 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DUŻY BUDYNEK/HALA na półhektarowej działce!!! położony w miejscowości Lednica Górna (1 km od Wieliczki, 8 km od Krakowa). Bardzo dobra lokalizacja zarówno na działalność jak i za...

  • Lokal Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 1 660 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 9 765 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PIĘTROWY, WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK PRODUKCYJNO /MAGAZYNOWO/ USŁUGOWY NA DZIAŁCE 28 ARÓW w Węgrzcach Wielkich, blisko Wieliczki i A4. Działka zlokalizowana jest na terenie objętym...

  • Podnajme pomieszczenie
    1 / 2
    Podnajme pomieszczenie

    Wieliczka

    • 600 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę pomieszczenie do przechowania rzeczy. Miejscowość 10 km od Wieliczki , osobne wejście

  • Duża działka 93 ary
    1 / 13
    Duża działka 93 ary

    Wieliczka

    • 997 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bezpośrednio duża, piękna, zielona działka w cichej spokojnej miejscowości Sieraków o powierzchni 94 arów w tym 50 ary to część budowlana i szerokości 50 metrów. Dobr...

  • 1 / 3
    Działka Sułków ul. Sułków

    Sułków

    • 950 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA , budowlano rolna z czego około 10OO m kw to część budowlana. Dojazd wewnętrzną cichą ulicą.Obowiązuje plan zagospodarowania , możliwa zabudowa jednorodzinna. Dzi...

  • Działka budowlana w Zagórzanach
    1 / 2
    Działka budowlana w Zagórzanach

    Zagórzany

    • 220 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 21 ar. Dobra lokalizacja z ładnym widokiem.

  • Działka Brzezie ul. Spokojna

    Brzezie » ul. Spokojna

    • 890 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 810 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BUDOWLANA, SZEROKA , 11 AROWA . WSZYSTKIE MEDIA W DRODZE OBOK DZIAŁKI Spokojna okolica z pięknymi widokami . Spokojne otoczenie nowych rezydencji . Domy na dużych działkach dzięk...

  • Działka budowlana Koźmice Wielkie gm. Wieliczka
    1 / 2
    Działka budowlana Koźmice Wielkie gm. Wieliczka

    Koźmice Wielkie

    • 630 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka budowlana o powierzchni 37 arów, w Koźmicach Wielkich, gm. Wieliczka z dużym potencjałem. Świetna okazja dla inwestora! Działka jest kształtna, lekko nachylona, niez...

  • Na Sprzedaż Barokowy Dwór Biskupice, Opolskie.

    Biskupice

    • 3 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 3 084 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania barokowy dwór z parkiem w Biskupicach k. Olesna, woj. opolskie. Zabytkowa nieruchomość wybudowana w połowie XVIII wieku, położona w spokojnej miejscowości, wśród star...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dojazdów

    • 1 490 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości