• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niepołomicami

(491)
  • Dom Rawałowice

    Rawałowice

    • 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przytulny dom z dużą działką i garażem | Rawałowice | gm. Kocmyrzów-Luborzyca Na sprzedaż przestronny, przytulny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m, położony w spokojnej...

  • Działka budowlana Jankówka gm. Wieliczka,
    1 / 9
    Działka budowlana Jankówka gm. Wieliczka,

    Jankówka

    • 329 000 zł cena
    • 2 071 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 20,71 a - Jankówka, gm. Wieliczka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20,71a, położona w miejscowości Jankówka tuż przy granicy z Raciborskiem, w gminie...

  • Działka komercyjna
    1 / 4
    Działka komercyjna

    Wieliczka

    • 790 000 zł cena
    • 2 025 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    1147/3 Obręb 1, Wieliczka, pomiędzy ulicami Kopernika i Górską. Działka niezabudowana w Wieliczce, możliwe 1000 mkw PUM, dla dewelopera. Cena nie zawiera podatku VAT . Opłaty not...

  • Działka budowlana Stadniki 20 ar, gm. Dobczyce
    1 / 14
    Działka budowlana Stadniki 20 ar, gm. Dobczyce

    Stadniki

    • 180 000 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | 2013 m² MPZP – 5MNU | ZABUDOWA JEDNORODZINNA + USŁUGI STADNIKI | GM. DOBCZYCE SPOKOJNA OKOLICA | ŚWIETNA KOMUNIKACJA Na sprzedaż działka budowlana o powierzchn...

  • Nowoczesna willa 221m2, automatyka, na działce 15a
    1 / 16
    Nowoczesna willa 221m2, automatyka, na działce 15a

    Wieliczka

    • 2 750 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 12 444 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wieliczka / Tomaszkowice - Dom niemal w stanie jak idealnym, sprzedawany wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem - gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny...

  • Zabierzów Bocheński- działka w dobrej cenie!!!
    1 / 6
    Zabierzów Bocheński- działka w dobrej cenie!!!

    Zabierzów Bocheński

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną, zlokalizowaną w miejscowości Zabierzów Bocheński, kilka minut jazdy od centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni 1000...

  • Mieszkanie Dąbrowa gm. Chełmiec
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa gm. Chełmiec

    Dąbrowa

    • 680 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    LOKAL GOTOWY DO SPRZEDAŻY!!! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. calkowitej 119,52m2 położone na I pietrze i poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszka...

  • Piekny dom na sprzedaż
    1 / 16
    Piekny dom na sprzedaż

    Lednica Górna

    • 980 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny wolnostojacy, do wykonczenia. Rynek wtórny. Typ ogloszenia prywatny. Ogrzewanie gazowe. Garaz. Jedno pietro. Rok budowy 2006. Material budynku ,cegla. Okna plasti...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana 17 arów w Kocmyrzowie

    Kocmyrzów

    • 420 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Działki 7 arowe budowlane w Kocmyrzowie

    Kocmyrzów

    • 200 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Dwór w Książniczkach, do zamieszkania / 15 minut od centrum Krako...

    Książniczki

    • 6 500 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 12 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Lokal użytkowy Wieliczka,
    1 / 12
    Lokal użytkowy Wieliczka,

    Wieliczka

    • 3 250 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA - lokal handlowy na 1 piętrze o powierzchni około 50 m Do wynajęcia również: - 80 m, 100 m, 150 m, 200 m - duża ilość przyłączy wody -  światłowód, -  płytki gresowe...

  • Dom Brzezie gm. Kłaj, Brzezie
    1 / 15
    Dom Brzezie gm. Kłaj, Brzezie

    Brzezie

    • 2 500 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Wyjątkowa posiadłość w Brzeziu - dwa domy w sercu natury, wokół Puszcza Niepołomicka Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w malowniczym Brzeziu, w bezpośre...

  • Dom Mietniów rynek pierwotny

    Mietniów

    • 900 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w kameralnej inwestycji w Mietniowie (okolice Wieliczki). To idealna propozycja dla osób,...

  • Działka budowlana Maciejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca
    1 / 6
    Działka budowlana Maciejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca

    Maciejowice

    • 415 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m², położona w miejscowości Maciejowice, w gminie Kocmyrzów-Luborzyca, powiat krakowski. Nieruchomość znajduje się...

  • Lokal użytkowy Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, Węgrzce Wielkie
    Lokal użytkowy Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 1 580 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 9 295 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PIĘTROWY, WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK PRODUKCYJNO /MAGAZYNOWO/ USŁUGOWY NA DZIAŁCE 28 ARÓW w Węgrzcach Wielkich, blisko Wieliczki i A4. Działka zlokalizowana jest na terenie objętym plan...

  • Sprzedam 20 ar, Stadniki koło Dobczyc
    Sprzedam 20 ar, Stadniki koło Dobczyc

    Stadniki

    • 140 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ładną i zadbaną działkę. Działka posiada drogę dojazdową, częściowo gminną. Zdrowe i czyste powietrze. Na miejscu sklepy, szkoła, kościół. Miejscowość położona 3 km od Dob...

  • Mieszkanie z ogródkiem i garazem
    1 / 7
    Mieszkanie z ogródkiem i garazem

    Chobot

    • 380 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo praktyczne i funkcjonale mieszkanie, o powierzchni 38m2, zlokalizowane w miejscowości Chobot, w gminie Niepołomice. Rozkład pomieszcze...

  • Działka Bud-Rolna w Zabierzów Bocheński
    Działka Bud-Rolna w Zabierzów Bocheński

    Zabierzów Bocheński

    • 350 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA BUDOWLANO-ROLNA PRZY DRODZE POWIATOWEJ DZIAŁKA INWESTYCYJNA | DUŻA POWIERZCHNIA | BLISKO PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ POWIERZCHNIA 7300 m² | ZABIERZÓW BOCHEŃSKI | GMINA NIEPOŁOM...

  • Działka Pobiednik Mały ul.

    Pobiednik Mały

    • 307 000 zł cena
    • 1 830 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka - Pobiednik Mały, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce, powiat krakowski, woj. małopolskieNa sprzedaż działka o powierzchni 18,3 arów (1830 m²), położona w miejscowości...