• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sygneczów

(4)
  • Działka Sygneczów

    Sygneczów

    • 754 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana MNO w Sygneczowie gm. Wieliczka. Dojazd drogą asfaltową teren działki jest na niewielkim wzniesieniu, nachylony w kierunku południowym. Woda i kanalizacja , p...

  • 1 / 4
    Działka Sygneczów

    Sygneczów

    • 610 000 zł cena
    • 2 802 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlano-rolna o pow. 28,02a położona w miejscowości Sygneczów gmina Wieliczka. Część budowlana to około 18a od strony dojazdowej drogi asfaltowej, pozos...

  • Działka Sygneczów ul. Sygneczów

    Sygneczów

    • 725 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA WIDOKOWA, KWADRATOWA NA WIDOKOWYM , POŁUDNIOWYM STOKU.Miejscowy plan zagospodarowania umożliwia zabudowę jednorodzinną " tereny zabudowy zagrodowej i zabudowy mie...

  • Bardzo wygodny dom dla dużej rodziny - Sygneczów
    1 / 20
    Bardzo wygodny dom dla dużej rodziny - Sygneczów

    Sygneczów

    • 2 100 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 5 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kancelaria Finansowo - Konsultingowa Wojciech Piotrowski
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Golkowice ul. Golkowice

    Golkowice

    • 800 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    38 arowa w pobliżu Krakowa i Wieliczki Zgodnie z planem zagospodarowania możliwa zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza z usługami . Okolica spokojna, działka płaska . Media w dr...

  • Dom Ochojno

    Ochojno

    • 690 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 8 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z lat 90 ubiegłego wieku o powierzchni użytkowej około 85 m2. Dom po remoncie: nowy dach i więźba dachowa, całkowicie odremontowana łazienka. Wymienione wszystkie instalacje. B...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Koźmice Wielkie

    • 1 950 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 8 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 21
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Grabówki

    • 685 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Działka Koźmice Wielkie

    Koźmice Wielkie

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni około 12 arów w MPZP oznaczona jako tereny MN ( budownictwo jednorodzinne). Dojazd drogą gminną utwardzoną. Woda około 5 metrów od granicy działki. Prąd w dzi...

  • Dom Koźmice Małe

    Koźmice Małe

    • 1 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 13 446 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Funkcjonalny, nowoczesny dom na pięknej zacisznej działce graniczącej z lasem. Dom w wysokim standardzie, wybudowany w 2022 roku z najlepszych materiałów dostępnych na rynku techni...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Koźmice Wielkie

    • 750 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 5 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Koźmice Wielkie

    • 900 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Grabówki

    • 1 306 500 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 6 049 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Rzeszotarach, gmina Świątniki Górne...

    Rzeszotary

    • 199 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Rzeszotary, gmina Świątniki Górne, w otoczeniu zieleni, z dobrym dojazdem do Krakowa i okolic. Działka zna...

  • Działka budowlana Koźmice Wielkie gm. Wieliczka
    1 / 2
    Działka budowlana Koźmice Wielkie gm. Wieliczka

    Koźmice Wielkie

    • 630 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka budowlana o powierzchni 37 arów, w Koźmicach Wielkich, gm. Wieliczka z dużym potencjałem. Świetna okazja dla inwestora! Działka jest kształtna, lekko nachylona, niez...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    1 / 12
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rodzinny dom z ogrodem i garażem - Grabówki k. Wieliczki Spokojna okolica, kameralne osiedle, komfortowy układ - idealne miejsce do życia dla rodziny. Kupujący nie ponosi kosztów...

  • Działka budowlana Pawlikowice gm. Wieliczka
    1 / 15
    Działka budowlana Pawlikowice gm. Wieliczka

    Pawlikowice

    • 750 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PAWLIKOWICE BLISKO WIELICZKI!! działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona w części ok. 49 ar pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z ograniczon...

  • Działka budowlana Golkowice gm. Wieliczka,
    Działka budowlana Golkowice gm. Wieliczka,

    Golkowice

    • 829 000 zł cena
    • 4 253 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice to malownicza wieś w gminie Wieliczka, w województwie małopolskim, położona na Pogórzu Wielickim, z urokliwym krajobrazem pagórków i dolin, około 12 km od centrum Krakowa...

  • Działka budowlana Koźmice Małe gm. Wieliczka
    1 / 3
    Działka budowlana Koźmice Małe gm. Wieliczka

    Koźmice Małe

    • 235 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana - Koźmice Małe - 11 arów, 235.000 zł Działka budowlana w Koźmicach Małych o powierzchni 11 arów. Według MPZP jest ona zlokalizowana na terenie nieaktywnego osuwi...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    1 / 12
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralne osiedle Grabówki k/Wieliczki Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem  Kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż przestronny, nowoczes...

  • Dom Pawlikowice gm. Wieliczka
    1 / 15
    Dom Pawlikowice gm. Wieliczka

    Pawlikowice

    • 1 280 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferta sprzedaży domu dwurodzinnego - Pawlikowice, gmina Wieliczka Na sprzedaż zadbany dom dwurodzinny wykańczany w 2007 roku, położony w malowniczej miejscowości Pawli...

  • 1 / 2
    Działka Pawlikowice

    Pawlikowice

    • 1 030 000 zł cena
    • 2 947 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POLECAMY- Atrakcyjna działka budowlana w centrum Pawlikowic o pow. 29,47a, około 1,5km od Wieliczki. Teren delikatnie nachylona w kierunku południowym. Kształt nieregularny ale...

  • 1 / 3
    Działka Golkowice

    Golkowice

    • 350 000 zł cena
    • 1 221 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 12,2a położona w Golkowicach gmina Wieliczka. W Miejscowym Planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako MNO- Tereny zabudowy m...

  • 1 / 4
    Działka Golkowice

    Golkowice

    • 399 000 zł cena
    • 1 255 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 12,55a, położona w Golkowicach, gmina Wieliczka. Media : Woda, Gaz i Prąd na działce. Działka przy drodze gminnej asfaltowej. Teren poch...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 370 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice Gmina Wieliczka. W ofercie działka budowlana o pow. 15,04a, Media : Woda na działce, Gaz ok 20m w drodze, Prąd ok 20m. Działka przy drodze gminnej asfaltowej. Te...

  • Działka Rzeszotary

    Rzeszotary

    • 340 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o oznaczeniu MN w Rzeszotarach gm. Świątniki Górne. Wskaźnik zabudowy 40% . Szerokość około 36 metrów. Dojazd drogą prywatną. Ekspozycja południowa. Medi...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 420 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana (symbol 31 MN.1) 9,34 ar przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się na granicy Krakowa (oś. Soboniowice) a Wieliczki (oś. Golkowice) przy ul. D...

  • 1 / 3
    Działka Pawlikowice

    Pawlikowice

    • 260 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Pawlikowicach przy granicy z Rożnową. Zgodnie z MPZP działki znajdują się w terenach MN. Działki w zacisznym miejscu w okolicy zabudowa nowych domów jednor...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 420 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom Rzeszotary rynek pierwotny

    Rzeszotary

    • 2 400 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 8 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka o ekspozycji południowej z pięknym widokiem ! Dom z garażem dwustanowiskowym na widokowej działce. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Duży i nowoczesny...

  • Działka rolna Rzeszotary gm. Świątniki Górne, Szewska
    1 / 15
    Działka rolna Rzeszotary gm. Świątniki Górne, Szewska

    Rzeszotary

    • 189 000 zł cena
    • 1 143 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Rzeszotary - Świątniki Górne Szukasz miejsca na wypoczynek z dala od zgiełku miasta zarówno z szybkim dojazdem do Krakowa ? Ta działka może być dla Ciebie ! Dojazd 45 m...

  • 1 / 2
    Działka Golkowice

    Golkowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 15a. Położoną w Golkowicach, jest to malownicza miejscowość tuż obok Krakowa. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 33x 45. Teren...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem | Grabówki k. Wieliczki Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku PCC Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniac...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie - Grabówki k. Wieliczki Wyobraź sobie poranki przy wspólnym śniadaniu w jasnym salonie, dzieci biegające beztrosko po ogr...