• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ogrodzieniec +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Sygneczów

(1)
  • Bardzo wygodny dom dla dużej rodziny - Sygneczów
    1 / 20
    Bardzo wygodny dom dla dużej rodziny - Sygneczów

    Sygneczów

    • 2 100 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 5 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kancelaria Finansowo - Konsultingowa Wojciech Piotrowski
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Ochojno

    Ochojno

    • 690 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 8 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z lat 90 ubiegłego wieku o powierzchni użytkowej około 85 m2. Dom po remoncie: nowy dach i więźba dachowa, całkowicie odremontowana łazienka. Wymienione wszystkie instalacje. B...

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Wieliczka

    • 980 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 10 104 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Koźmice Wielkie

    • 1 950 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 8 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 940 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom Koźmice Małe

    Koźmice Małe

    • 1 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 13 446 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Funkcjonalny, nowoczesny dom na pięknej zacisznej działce graniczącej z lasem. Dom w wysokim standardzie, wybudowany w 2022 roku z najlepszych materiałów dostępnych na rynku techni...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Koźmice Wielkie

    • 750 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 5 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Koźmice Wielkie

    • 900 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom 215m2 na pograniczu Wieliczki i Krakowa
    1 / 20
    Dom 215m2 na pograniczu Wieliczki i Krakowa

    Wieliczka

    • 2 190 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 10 187 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Grabówki

    • 1 306 500 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 6 049 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 1 980 000 zł cena
    • 415 m2 powierzchnia
    • 4 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 1 290 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Wieliczka

    • 1 349 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 10 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 870 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 920 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 3 899 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 100 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwego domu jednorodzinnego z działką o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    1 / 12
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rodzinny dom z ogrodem i garażem - Grabówki k. Wieliczki Spokojna okolica, kameralne osiedle, komfortowy układ - idealne miejsce do życia dla rodziny. Kupujący nie ponosi kosztów...

  • dom orchidea okolice Wieliczki
    dom orchidea okolice Wieliczki

    Wieliczka

    • 1 800 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    : DOM ORCHIDEA w zabudowie wolnostojącej ,ogrodzony +studnia . + przydomowa oczyszczalnia .Najlepsze materiały w stanie deweloperskim - wykończenie według własnego uznani...

  • Dom Wieliczka Centrum

    Wieliczka

    • 3 999 999 zł cena
    • 371 m2 powierzchnia
    • 10 782 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    TYLKO U NAS! Do sprzedania kamienica o pow. 370,78m 2 plus strych położona przy ul. Sikorskiego. Nieruchomość położona na działce o pow. 3,33a. Kamienica nadaje się do g...

  • Nieruchomość - Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 194 800 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy upadłości ogłasza, że do dnia 20 lutego 2026 r. godzina 12:00 można składać pisemne oferty na zakup nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym stanowiący...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    1 / 12
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralne osiedle Grabówki k/Wieliczki Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem  Kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż przestronny, nowoczes...

  • Dom Pawlikowice gm. Wieliczka
    1 / 15
    Dom Pawlikowice gm. Wieliczka

    Pawlikowice

    • 1 280 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferta sprzedaży domu dwurodzinnego - Pawlikowice, gmina Wieliczka Na sprzedaż zadbany dom dwurodzinny wykańczany w 2007 roku, położony w malowniczej miejscowości Pawli...

  • Dom Wieliczka,
    1 / 15
    Dom Wieliczka,

    Wieliczka

    • 2 300 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 480 m2 usytuowany na urokliwym 42-arowym zagospodarowanym terenie. Nieruchomość jest położona w miejscowości R...

  • Dom Wieliczka

    Wieliczka

    • 730 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 3 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym otwartym - idealna baza do realizacji Twojej wizji! Na sprzedaż przestronny dom w stanie surowym otwartym, położony w Wieliczce przy ul. Świętego Sebasti...

  • Dom Rzeszotary rynek pierwotny

    Rzeszotary

    • 2 400 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 8 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka o ekspozycji południowej z pięknym widokiem ! Dom z garażem dwustanowiskowym na widokowej działce. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Duży i nowoczesny...

  • Dom Wieliczka rynek pierwotny

    Wieliczka

    • 899 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Domy już wybudowane . 3 km od Wieliczki w Przebieczanach. Zgoda na użytkowanie wydana przez PINB! Domy wybudowane wg projektu DOMY W KLEMATISACH 23B - powierzchnia użytkowa 1...

  • Dom Wieliczka rynek pierwotny

    Wieliczka

    • 935 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Inwestycja prowadzona zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym. Bezpieczeństwo transakcji gw...

  • Dom z góralską duszą pod Krakowem
    1 / 16
    Dom z góralską duszą pod Krakowem

    Wieliczka

    • 1 180 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 7 240 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w spokojnej, zielonej części Chorągwicy obok Wieliczki na wzgórzu, z szybkim dojazdem do Krakowa i Wieliczki. To idealna propozycja dla rodz...

  • Dom Siercza gm. Wieliczka,
    Dom Siercza gm. Wieliczka,

    Siercza

    • 2 699 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 11 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY DOM PREMIUM 273,13 m² | SIERCZA k. WIELICZKI | LAS | SMART HOME Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący o nowoczesnej bryle, położony w zielonej i spokojne...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem | Grabówki k. Wieliczki Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku PCC Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniac...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie - Grabówki k. Wieliczki Wyobraź sobie poranki przy wspólnym śniadaniu w jasnym salonie, dzieci biegające beztrosko po ogr...