• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Rzeszotary

(4)
  • Działka rolna Rzeszotary gm. Świątniki Górne, Szewska
    1 / 15
    Działka rolna Rzeszotary gm. Świątniki Górne, Szewska

    Rzeszotary

    • 189 000 zł cena
    • 1 143 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Rzeszotary - Świątniki Górne Szukasz miejsca na wypoczynek z dala od zgiełku miasta zarówno z szybkim dojazdem do Krakowa ? Ta działka może być dla Ciebie ! Dojazd 45 m...

  • Dom Rzeszotary rynek pierwotny

    Rzeszotary

    • 2 400 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 8 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka o ekspozycji południowej z pięknym widokiem ! Dom z garażem dwustanowiskowym na widokowej działce. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Duży i nowoczesny...

  • Działka Rzeszotary

    Rzeszotary

    • 340 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o oznaczeniu MN w Rzeszotarach gm. Świątniki Górne. Wskaźnik zabudowy 40% . Szerokość około 36 metrów. Dojazd drogą prywatną. Ekspozycja południowa. Medi...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Rzeszotarach, gmina Świątniki Górne...

    Rzeszotary

    • 199 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Rzeszotary, gmina Świątniki Górne, w otoczeniu zieleni, z dobrym dojazdem do Krakowa i okolic. Działka zna...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Siepraw 13 arów

    Siepraw

    • 180 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 13 arów w Sieprawiu./ul. Anieli Salawy / . Media po przeciwnej stronie drogi.

  • dom z widokiem pod Krakowem

    Świątniki Górne

    • 640 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    dom gotowy do wejścia 7 km od granic Krakowa. Zaciszny zakątek z widokiem w centrum małego miasteczka. Doskonałe połączenie autobusowe z Krakowem

  • SIEDLISKO POD KRAKOWEM_AGROTURYSTYKA

    Byszyce

    • 1 180 000 zł cena
    • 2 138 m2 powierzchnia
    • 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Karolina Czernecka Cholewa Agent prowadzący. Tel. +48 [tel] Z nieskrywaną przyjemnością prezentuję Państwu tę jedyną w swoim rodzaju ofertę!!!! Oferta obejmuje kompleks dwóch...

  • Działka KONARY ul. Konary

    Konary

    • 2 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD 1 HEKTAR , NA WZNIESIENIU w pobliskich Konarach gm.Mogilany Działka budowlano rolna , teren bezpieczny , nie osuwiskowy Miejscowy plan zagospodarowania dopuszczalna zabudowę...

  • Dom Ochojno

    Ochojno

    • 690 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 8 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z lat 90 ubiegłego wieku o powierzchni użytkowej około 85 m2. Dom po remoncie: nowy dach i więźba dachowa, całkowicie odremontowana łazienka. Wymienione wszystkie instalacje. B...

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Świątniki Górne

    • 1 490 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 6 107 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Świątniki Górne

    • 2 290 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 12 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Siepraw

    • 920 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Olszowice

    • 668 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 4 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Siepraw

    • 695 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Siepraw

    • 1 150 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 7 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Siepraw

    • 899 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Działka Świątniki Górne ul. Bielowicza

    Świątniki Górne » ul. Bielowicza

    • 440 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka prawie 17arowa w centrum Świątnik Górnych . Objęta miejscowym planem zagospodarowania. Obowiązuje zabudowa mieszkaniowa lub mieszkaniowo usługowa. Około 3ar to teren łąk...

  • Działka KONARY ul. Konarska

    Konary » ul. Konarska

    • 450 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD 14 AROWA działka w Konarach . Płaska , szeroka ,w otoczeniu nowe budynki .Droga dojazdowa gminna asfaltowa.Wszystkie media w drodze opbok działki : woda , prąd , gaz , kanali...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Konary

    • 790 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Działka Konary

    Konary

    • 330 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Kukla Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę z widokiem na góry w Konarach, gmina Mogilany! Lokalizacja: Na sprzedaż działka o powierzchni 3900 m2 (39 arów) położona w mal...

  • Lokal Świątniki Górne

    Świątniki Górne

    • 5 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni brutto wynoszącej 111 m², zlokalizowany na 1 piętrze wolnostojącego budynku, w kameralnej i dobrze skomunikowanej części Świątni...

  • Na sprzedaż udział w domu

    Świątniki Górne

    • 221 004 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 2 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Ilony Iwaszko („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej działaln...

  • Udział 1/3 w nieruchomości zabudowanej - Świątniki Górne

    Świątniki Górne

    • 165 753 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 1 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka budowlana KONARY gm. Mogilany, Konary
    Działka budowlana KONARY gm. Mogilany, Konary

    Konary

    • 1 650 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Siepraw ul.

    Siepraw

    • 179 000 zł cena
    • 1 304 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - Siepraw, powiat myślenicki, woj. małopolskieNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów (1304 m²), zlokalizowana w miejscowości Siepraw, w s...

  • Nieruchomość - Siepraw

    Siepraw

    • 19 282 zł cena
    • 944 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości Alfreda Sołtysa - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej: INSOLWENCJE spółka z o.o. reprezentowana...

  • DOM Z WIDOKIEM NA TATRY
    1 / 3
    DOM Z WIDOKIEM NA TATRY

    Świątniki Górne

    • 1 690 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA DZIAŁCE O POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ EKSPOZYCJI - duże nasłonecznienie i lekkie nachylenie na zachód (śnieg znika bardzo szybko - sam widok wart jest 100 tys :)). - dom wybudowa...

  • 1 / 4
    Działka Byszyce

    Byszyce

    • 370 000 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki budowlane o pow. 39,8a i 17a - możliwość zakupu osobno lub całości 59a- ok 10km od granic Krakowa Na sprzedaż oferujemy dwie malowniczo...

  • Działka Świątniki Górne ul. Kotarby

    Świątniki Górne » ul. Kotarby

    • 389 000 zł cena
    • 1 693 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POLECAMY atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 16,93a, położoną 120m od ul. K. Bruchnalskiego w Świątnikach Górnych. Media: Prąd na działce, Gaz, Kanalizacja w u...

  • Dom Siepraw

    Siepraw

    • 1 100 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W ofercie dom jednorodzinny, w stanie deweloperskim, położony na widokowej działce w gminie Siepraw (10 km od Wieliczki i Myślenic oraz 3 km od Dobczyc). Budynek odebrany d...

  • 1 / 4
    Działka Byszyce

    Byszyce

    • 370 000 zł cena
    • 1 702 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka budowlana - Byszyce, gm. Wieliczka Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 17 arów , położoną w malowniczej miejscowości By...

  • Nieruchomość - Świątniki Górne

    Świątniki Górne

    • 119 757 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 1 099 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Ochojno gm. Świątniki Górne, Słowiańska

    Nowe

    Dom Ochojno gm. Świątniki Górne, Słowiańska

    Ochojno

    • 2 350 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką | Ochojno | 197,24 m² | nowoczesne rozwiązania energetyczne Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować komfort...

  • Działka budowlana | 12 km od centrum Krakowa pow.13a i 15a

    Nowe

    Działka budowlana | 12 km od centrum Krakowa pow.13a i 15a

    Golkowice

    • 256 000 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice to malownicza wieś w gminie Wieliczka, w województwie małopolskim, położona na Pogórzu Wielickim, z urokliwym krajobrazem pagórków i dolin, około 12 km od centrum Krakowa...