• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Rzeszotary

(3)
  • Działka rolna Rzeszotary gm. Świątniki Górne, Szewska
    1 / 15
    Działka rolna Rzeszotary gm. Świątniki Górne, Szewska

    Rzeszotary

    • 189 000 zł cena
    • 1 143 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Rzeszotary - Świątniki Górne Szukasz miejsca na wypoczynek z dala od zgiełku miasta zarówno z szybkim dojazdem do Krakowa ? Ta działka może być dla Ciebie ! Dojazd 45 m...

  • Działka Rzeszotary

    Rzeszotary

    • 340 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o oznaczeniu MN w Rzeszotarach gm. Świątniki Górne. Wskaźnik zabudowy 40% . Szerokość około 36 metrów. Dojazd drogą prywatną. Ekspozycja południowa. Medi...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Rzeszotarach, gmina Świątniki Górne...

    Rzeszotary

    • 199 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Rzeszotary, gmina Świątniki Górne, w otoczeniu zieleni, z dobrym dojazdem do Krakowa i okolic. Działka zna...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Siepraw 13 arów

    Siepraw

    • 180 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 13 arów w Sieprawiu./ul. Anieli Salawy / . Media po przeciwnej stronie drogi.

  • 1 / 2
    Działka Golkowice ul. Golkowice

    Golkowice

    • 800 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    38 arowa w pobliżu Krakowa i Wieliczki Zgodnie z planem zagospodarowania możliwa zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza z usługami . Okolica spokojna, działka płaska . Media w dr...

  • 1 / 3
    Działka Podstolice

    Podstolice

    • 2 415 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o ekspozycji południowej z widokiem na szczyty gór. Wjazd od strony północnej drogą gminną. Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości od 60 do 74 metrów....

  • Działka KONARY ul. Konary

    Konary

    • 2 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD 1 HEKTAR , NA WZNIESIENIU w pobliskich Konarach gm.Mogilany Działka budowlano rolna , teren bezpieczny , nie osuwiskowy Miejscowy plan zagospodarowania dopuszczalna zabudowę...

  • Działka Koźmice Wielkie

    Koźmice Wielkie

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni około 12 arów w MPZP oznaczona jako tereny MN ( budownictwo jednorodzinne). Dojazd drogą gminną utwardzoną. Woda około 5 metrów od granicy działki. Prąd w dzi...

  • Działka Świątniki Górne ul. Bielowicza

    Świątniki Górne » ul. Bielowicza

    • 440 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka prawie 17arowa w centrum Świątnik Górnych . Objęta miejscowym planem zagospodarowania. Obowiązuje zabudowa mieszkaniowa lub mieszkaniowo usługowa. Około 3ar to teren łąk...

  • Działka Sygneczów ul. Sygneczów

    Sygneczów

    • 725 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA WIDOKOWA, KWADRATOWA NA WIDOKOWYM , POŁUDNIOWYM STOKU.Miejscowy plan zagospodarowania umożliwia zabudowę jednorodzinną " tereny zabudowy zagrodowej i zabudowy mie...

  • Działka KONARY ul. Konarska

    Konary » ul. Konarska

    • 450 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD 14 AROWA działka w Konarach . Płaska , szeroka ,w otoczeniu nowe budynki .Droga dojazdowa gminna asfaltowa.Wszystkie media w drodze opbok działki : woda , prąd , gaz , kanali...

  • Działka budowlana Koźmice Wielkie gm. Wieliczka
    1 / 2
    Działka budowlana Koźmice Wielkie gm. Wieliczka

    Koźmice Wielkie

    • 630 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka budowlana o powierzchni 37 arów, w Koźmicach Wielkich, gm. Wieliczka z dużym potencjałem. Świetna okazja dla inwestora! Działka jest kształtna, lekko nachylona, niez...

  • Działka Konary

    Konary

    • 330 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Kukla Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę z widokiem na góry w Konarach, gmina Mogilany! Lokalizacja: Na sprzedaż działka o powierzchni 3900 m2 (39 arów) położona w mal...

  • Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka
    1 / 4
    Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka

    Podstolice

    • 550 000 zł cena
    • 22 500 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna, słoneczna działka rolna o powierzchni 2,1 ha, położona w malowniczych Podstolicach, zaledwie 8 km od Wieliczki i 17 km od Krakowa. Teren w dużej mierze płaski,...

  • Działka budowlana KONARY gm. Mogilany, Konary
    Działka budowlana KONARY gm. Mogilany, Konary

    Konary

    • 1 650 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Golkowice gm. Wieliczka,
    Działka budowlana Golkowice gm. Wieliczka,

    Golkowice

    • 829 000 zł cena
    • 4 253 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice to malownicza wieś w gminie Wieliczka, w województwie małopolskim, położona na Pogórzu Wielickim, z urokliwym krajobrazem pagórków i dolin, około 12 km od centrum Krakowa...

  • Działka Siepraw ul.

    Siepraw

    • 179 000 zł cena
    • 1 304 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - Siepraw, powiat myślenicki, woj. małopolskieNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów (1304 m²), zlokalizowana w miejscowości Siepraw, w s...

  • Nieruchomość - Siepraw

    Siepraw

    • 19 282 zł cena
    • 944 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości Alfreda Sołtysa - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej: INSOLWENCJE spółka z o.o. reprezentowana...

  • Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka
    1 / 8
    Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka

    Podstolice

    • 460 000 zł cena
    • 12 680 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,26 ha, idealna pod inwestycję (działka ma zostać częściowo przekształcona na budowlaną). Znajduje się ona w zacisznym i nasłone...

  • 1 / 3
    Działka Golkowice

    Golkowice

    • 350 000 zł cena
    • 1 221 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 12,2a położona w Golkowicach gmina Wieliczka. W Miejscowym Planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako MNO- Tereny zabudowy m...

  • 1 / 4
    Działka Sygneczów

    Sygneczów

    • 610 000 zł cena
    • 2 802 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlano-rolna o pow. 28,02a położona w miejscowości Sygneczów gmina Wieliczka. Część budowlana to około 18a od strony dojazdowej drogi asfaltowej, pozos...

  • 1 / 4
    Działka Byszyce

    Byszyce

    • 370 000 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki budowlane o pow. 39,8a i 17a - możliwość zakupu osobno lub całości 59a- ok 10km od granic Krakowa Na sprzedaż oferujemy dwie malowniczo...

  • 1 / 4
    Działka Golkowice

    Golkowice

    • 399 000 zł cena
    • 1 255 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 12,55a, położona w Golkowicach, gmina Wieliczka. Media : Woda, Gaz i Prąd na działce. Działka przy drodze gminnej asfaltowej. Teren poch...

  • Działka Świątniki Górne ul. Kotarby

    Świątniki Górne » ul. Kotarby

    • 389 000 zł cena
    • 1 693 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POLECAMY atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 16,93a, położoną 120m od ul. K. Bruchnalskiego w Świątnikach Górnych. Media: Prąd na działce, Gaz, Kanalizacja w u...

  • 1 / 4
    Działka Byszyce

    Byszyce

    • 370 000 zł cena
    • 1 702 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka budowlana - Byszyce, gm. Wieliczka Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 17 arów , położoną w malowniczej miejscowości By...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 370 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice Gmina Wieliczka. W ofercie działka budowlana o pow. 15,04a, Media : Woda na działce, Gaz ok 20m w drodze, Prąd ok 20m. Działka przy drodze gminnej asfaltowej. Te...

  • Działka budowlana z PnB - Podstolice
    1 / 5
    Działka budowlana z PnB - Podstolice

    Podstolice

    • 295 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Podstolice, działka budowlana z PnB na dom jednor. Ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej – Podstolice, gmina Wieliczka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejsc...

  • Działka Sygneczów

    Sygneczów

    • 754 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana MNO w Sygneczowie gm. Wieliczka. Dojazd drogą asfaltową teren działki jest na niewielkim wzniesieniu, nachylony w kierunku południowym. Woda i kanalizacja , p...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 420 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana (symbol 31 MN.1) 9,34 ar przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się na granicy Krakowa (oś. Soboniowice) a Wieliczki (oś. Golkowice) przy ul. D...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 420 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Działka Golkowice

    Golkowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 15a. Położoną w Golkowicach, jest to malownicza miejscowość tuż obok Krakowa. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 33x 45. Teren...

  • DZIAŁKA 5500 m² | PODSTOLICE | GMINA WIELICZKA
    1 / 11
    DZIAŁKA 5500 m² | PODSTOLICE | GMINA WIELICZKA

    Podstolice

    • 596 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 5500 m² | PODSTOLICE | GMINA WIELICZKA POTENCJAŁ INWESTYCYJNY I SPOKOJNA LOKALIZACJA Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 5500 m2. Stanowi ona ciekawą p...

  • Działka budowlana | 12 km od centrum Krakowa pow.13a i 15a

    Nowe

    Działka budowlana | 12 km od centrum Krakowa pow.13a i 15a

    Golkowice

    • 256 000 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana