działka na sprzedaż
5 wrz 2024

Działka Świątniki Górne ul. Bielowicza

Świątniki Górne ul. Bielowicza
woj. Małopolskie pow. krakowski gm. krakowski
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 5 wrzesień 2024 16:20
440 000 zł 1 700 m2
440 000 zł 1 700 m2 259 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 700 m2
Cena za metr 259 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36791607

Opis

Działka prawie 17arowa w centrum Świątnik Górnych .
Objęta miejscowym planem zagospodarowania.
Obowiązuje zabudowa mieszkaniowa lub mieszkaniowo usługowa. Około 3ar to teren łąkowy .
Media w drodze asfaltowej : gaz, prąd, woda,kanalizacja .
W pobliżu przystanek MPK ( 4 linie) , sklep spożywczy , cukiernia, bankomat . biblioteka, Biedronka: ,Szkoła Podstawowa , Ośrodek Zdrowia , apteka itd .
Sąsiednie działki zabudowane domami jednorodzinnymi z ogrodami .

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 205435
  • Data aktualizacji: 2024-11-28
  • ID ogłoszenia: K36791607
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Świątniki Górne, cena: od 374 000 do 506 000 zł, powierzchnia: od 1445 do 1955 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika