• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niepołomicami

(493)
  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 680 274 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 449 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora. Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 454 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno j...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 702 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Działka Zabłocie

    Zabłocie

    • 240 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u Nas. W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 14a, zbliżona kształtem do prostokąta. Opis działki: Teren: Płaski - idealne miejsce na dom z tarasem...

  • Mieszkanie Wieliczka, Jaworowa
    Mieszkanie Wieliczka, Jaworowa

    Wieliczka

    • 445 625 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 727 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Tomaszkowice

    • 950 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Biskupice

    • 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Biskupice

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Proszowice » ul. Królowej Jadwigi

    • 659 000 zł cena
    • 349 m2 powierzchnia
    • 1 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Działka Jankówka

    Jankówka

    • 690 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jankówka, działka budowlana 30a, możliwość wydzielenia większej lub mniejszej powierzchni, tylko 8 km od Wieliczki. 30 arów | media na działce | asfalt | południo...

  • Jasne 3 pokoje z balkonem, Jagiełły 8, Wieliczka
    1 / 9
    Jasne 3 pokoje z balkonem, Jagiełły 8, Wieliczka

    Wieliczka

    • 2 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Władysława Jagiełły 8 w Wieliczce, z balkonem, windą i szybkim dojazdem do Krakowa. -Nieru...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie - Grabówki k. Wieliczki Wyobraź sobie poranki przy wspólnym śniadaniu w jasnym salonie, dzieci biegające beztrosko po ogr...

  • Bolesława Wstydliwego 3, Wieliczka, 3 pokoje
    1 / 7
    Bolesława Wstydliwego 3, Wieliczka, 3 pokoje

    Wieliczka

    • 2 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01! Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Wieliczce, z balkonem i widokiem na łąki, miejscem postojowym oraz ogrzewaniem miejskim, idea...

  • DOM PO TERMOMODERNIZACJI
    1 / 16
    DOM PO TERMOMODERNIZACJI

    Łyszkowice

    • 680 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM PO TERMOMODERNIZACJI Z ZABUDOWĄ GOSPODARCZĄ | ŁYSZKOWICE | BLISKO KRAKOWA WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM DOM + BUDYNKI GOSPODARCZE Zapraszam do zapoznania się z ofertą...

  • Działka Grajów

    Grajów

    • 560 000 zł cena
    • 3 395 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 33 ary, położona w Grajowie - atrakcyjnej lokalizacji pod zabudowę jednorodzinną, z szybkim dojazdem do Wieliczki i Krakowa. PA...

  • Dom Dąbrowa gm. Kłaj
    1 / 15
    Dom Dąbrowa gm. Kłaj

    Dąbrowa

    • 1 198 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,44 m2, w...

  • Mieszkanie Wieliczka, Karola Szymanowskiego
    Mieszkanie Wieliczka, Karola Szymanowskiego

    Wieliczka

    • 819 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OKAZJA! TYLKO U NAS! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, ul. Karola Szymanowskiego, Aleja Parkowa, Wieliczka w pobliżu Solne...

  • Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza
    1 / 8
    Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza

    Siercza

    • 1 699 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza, Wieliczka Opis nieruchomości: Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym opcjonalnie wraz z drugim budynkiem do zamies...

  • Dom Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Rozrywkowa
    1 / 15
    Dom Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Rozrywkowa

    Krzysztoforzyce

    • 930 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Jasny, energooszczędny dom z południowym ogrodem | 3 miejsca parkingowe | 15 min do Placu Centralnego Krzysztoforzyce | 102 m² | | 930 000 zł Dom - 102 m² funkcjonaln...