• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Niepołomice

(43)
  • Podnajem miejsca w salonie beauty
    Podnajem miejsca w salonie beauty

    Niepołomice

    • 1 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Podnajmiemy miejsce w salonie beauty pod usługi takie jak -Stylizacja rzęs -makijaż -makijaż permanentny -kosmetologia -przedłużanie włosów - itp. W salonie posiadamy już sty...

  • Dom Niepołomice Boryczów, Oficerska
    Dom Niepołomice Boryczów, Oficerska

    Niepołomice

    • 829 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | NIEPOŁOMICE - OSIEDLE BORYCZÓW - UL. OFICERSKA - SZEREGÓWKA - OGRÓD - MIEJSCE PARKINGOWE LOKALIZACJA: Oddalona od Krakowa o niecałe 25 km miejscowość kojarzona z Pusz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niepołomice

    • 668 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Słoneczna działka - okolice Krakowa - bez pośredników

    Dąbrowa

    • 493 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę nr 388/4 o pow. 3400 m² w miejscowości Kłaj, obręb ewidencyjny: Dąbrowa, ulica Wołowa (ok. 30 km od Krakowa). Wjazd na działkę z drogi powiatowej, asfaltow...

  • Dom Dąbrowa

    Dąbrowa

    • 455 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest dom w surowym stanie w pięknej miejscowości Dąbrowa gmina Chełmiec. Budowa rozpoczęta w 2021 roku na działce 11ar. Dom wolnostojący zbudowany z pusta...

  • Sprzedam piękną działkę Budowlano - rolną 1/3 udziału około 58.4...

    Wola Batorska

    • 999 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam udziały w działce Budowlano - Rolnej około 58,4 ary z 1,75 00 Hektara 1/3 udziału w całości. ( około 16 ar budowlanego pozostała część około 42,4 ar to rolne) Działka w pe...

  • 1 / 4
    Działka Wola Batorska

    Wola Batorska

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe Działki Budowlane na Sprzedaż Wola Batorska, gm. Niepołomice Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Oferujemy 4 atrakcyjne działki budowlane w...

  • Dom Wola Batorska ul.

    Wola Batorska

    • 1 239 900 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    GoldenWing oferuje na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom o powierzchni 133 m², położony na działce o powierzchni 10 arów w miejscowości Wola Batorska. Nieruchomość znajduje się w...

  • Działka Pobiednik Mały ul.

    Pobiednik Mały

    • 307 000 zł cena
    • 1 830 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka - Pobiednik Mały, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce, powiat krakowski, woj. małopolskieNa sprzedaż działka o powierzchni 18,3 arów (1830 m²), położona w miejscowości...

  • Mieszkanie Dąbrowa gm. Chełmiec
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa gm. Chełmiec

    Dąbrowa

    • 680 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    LOKAL GOTOWY DO SPRZEDAŻY!!! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. calkowitej 119,52m2 położone na I pietrze i poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszka...

  • Dom Dąbrowa rynek pierwotny

    Dąbrowa

    • 990 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do poznania wyjątkowej inwestycji obejmującej 4 komfortowe domy wolnostojące o powierzchni 129 m, położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej Dąbrowie - zaledwie kil...

  • Dom Dąbrowa gm. Kłaj
    1 / 15
    Dom Dąbrowa gm. Kłaj

    Dąbrowa

    • 1 198 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,44 m2, w...