• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Niepołomice +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Niepołomice

(12)
  • Niepołomice 3 pokoje kredyt z dopłatami rządowymi!
    1 / 15
    Niepołomice 3 pokoje kredyt z dopłatami rządowymi!

    Niepołomice

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Niepołomice
    Mieszkanie Niepołomice

    Niepołomice

    • 609 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Niepołomice ul. Płaszowska Tutaj wszędzie jest blisko, Lidl, Biedronka i strefa przemysłowa Niepołomic. Wygodne mieszkanie na pierwszym piętrze do sprzedaży wraz murowanym garaż...

  • Mieszkanie Niepołomice,
    1 / 4
    Mieszkanie Niepołomice,

    Niepołomice

    • 547 380 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji blisko Centrum Niepołomic 2 sypialnie Duży balkon Ogrzewanie podłogowe Okna trzyszybowe Rekuperacja Blisko: Centrum Puszcza Ni...

  • Wynajem Niepołomice, 2 piętro, 3 pokoje, garaż, balkon

    Niepołomice

    • 2 700 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Niepołomicach. Opis mieszkania: - powierzchnia: 67m², - dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, - łazienka - schowek - jedno miejsce w parkingu podziemn...

  • Niepołomice 3 pokoje 9000zł/m2 40 minut do Krakowa
    1 / 9
    Niepołomice 3 pokoje 9000zł/m2 40 minut do Krakowa

    Niepołomice

    • 604 350 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Niepołomice mieszkanie 3 pokoje 9000 zł/ mkw!!!
    1 / 13
    Niepołomice mieszkanie 3 pokoje 9000 zł/ mkw!!!

    Niepołomice

    • 601 830 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIE 3 pokoje + 2 MIEJSCA
    1 / 13
    OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIE 3 pokoje + 2 MIEJSCA

    Niepołomice

    • 601 830 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niepołomice

    • 650 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • BEZPROWIZYJNIE/gotowe do odbioru-PROMOCJA
    BEZPROWIZYJNIE/gotowe do odbioru-PROMOCJA

    Niepołomice

    • 579 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niepołomice

    • 595 920 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niepołomice

    • 619 488 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niepołomice

    • 668 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 460 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 53,7m2. Na mieszkanie składa się hol, łazienka pokój z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i 9m2 balkon. Położone na 2 piętrze. Stan dewelo...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 559 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowe, wykończone 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 59m2. W wyposażeniu wanna spa z hydromasażem i kominek elektryczny. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchen...

  • Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 559 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowe, wykończone 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 59m2. W wyposażeniu wanna spa z hydromasażem i kominek elektryczny. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 460 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 850 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 785 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 698 496 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rudnik

    • 400 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Raciborowice

    • 915 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 11 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • BEZPROWIZYJNIE/gotowe/GRATIS miejsce postojowe
    1 / 4
    BEZPROWIZYJNIE/gotowe/GRATIS miejsce postojowe

    Wieliczka

    • 849 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • BEZPROWIZYJNIE/gotowe/GRATIS miejsce postojowe
    1 / 5
    BEZPROWIZYJNIE/gotowe/GRATIS miejsce postojowe

    Wieliczka

    • 699 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka » ul. Asnyka

    • 650 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 940 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 729 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czarnochowice

    • 570 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wieliczka, Pasternik
    1 / 8
    Mieszkanie Wieliczka, Pasternik

    Wieliczka

    • 639 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wieliczka/Pasternik/60 m2/3 pokoje/balkon. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowym budynku przy ulicy Pasternik w Wieliczce....

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka » ul. Jaworowa

    • 800 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 730 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 650 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Stare Miasto
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie wieliczka os Sienkiewicza
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie wieliczka os Sienkiewicza

    Wieliczka

    • 558 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², znajdujące się na 4. piętrze w bloku bez windy .Mieszkanie jest umeblowane częściowo i po remoncie odmalowane wymieni...

  • Segment, 3 miejsca postojowe, ogród

    Krzysztoforzyce » ul. Sosnowa

    • 899 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż atrakcyjny segment z dużym ogródkiem oraz 3 miejscami parkingowymi przed domem położony na kameralnym osiedlu w Krzysztoforzycach.Inwestycja oddana do użytkowania w 2...

  • Mieszkanie Wieliczka, Krzyszkowicka
    Mieszkanie Wieliczka, Krzyszkowicka

    Wieliczka

    • 799 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 10 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    WIELICZKA - UL. KRZYSZKOWICKA - NOWA INWESTYCJA - 3 POKOJE - I PIĘTRO -OGRÓDEK - BALKON - STRYCH - MIEJSCE POSTOJOWE!!! !!!!OFERTA BEZ PROWIZJI!!! Do zaoferowania mamy mieszkania...

  • Mieszkanie Wieliczka, Krakowska
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka, Krakowska

    Wieliczka

    • 690 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, 70 m², ul. Krakowska (przy granicy Krakowa) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i bardzo przytulne mieszkanie położone w spokojnej, z...

  • Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Zielona
    1 / 15
    Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyc...

    Krzysztoforzyce

    • 770 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KRZYSZTOFORZYCE - GMINA KOCMYRZÓW WYJĄTKOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - GOTOWY DO WPROWADZENIA! Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz, a jednocześnie...

  • Mieszkanie Wieliczka, Karola Szymanowskiego
    Mieszkanie Wieliczka, Karola Szymanowskiego

    Wieliczka

    • 819 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OKAZJA! TYLKO U NAS! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, ul. Karola Szymanowskiego, Aleja Parkowa, Wieliczka w pobliżu Solne...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 701 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 680 274 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 727 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 856 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 702 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 53,44m zlokalizowa...