• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wieliczką

(363)
  • Dom Sułków gm. Wieliczka,

    Nowe

    Dom Sułków gm. Wieliczka,

    Sułków

    • 1 690 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą, ogrodem pełnym zieleni i miejscem na rodzinne życie - Sułków /REZERWACJA/ Wyobraź sobie poranki z kawą w ogrodzie, gdzie śpiew ptaków zastępuje miejski zgiełk. Wieczo...

  • Dom Ochojno gm. Świątniki Górne, Słowiańska

    Nowe

    Dom Ochojno gm. Świątniki Górne, Słowiańska

    Ochojno

    • 2 350 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką | Ochojno | 197,24 m² | nowoczesne rozwiązania energetyczne Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować komfort...

  • Dom z ogrodem, garaż, Kraków, ul. Rutkowskiego
    Dom z ogrodem, garaż, Kraków, ul. Rutkowskiego

    Kraków

    • 1 800 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom 300 m2, działka 566m2. Nieruchomość mieści się przy ul. Maksymiliana Rutkowskiego , która charakteryzuje się kameralną zabudową jednorodzinną. Dom w st...

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Myślenice

    • 935 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Tomaszkowice

    • 950 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Biskupice

    • 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zielonki

    • 1 800 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Biskupice

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Niepołomice- Kameralne osiedle, cisza i spokój

    Niepołomice » ul. Lawendowa

    • 900 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 378 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w Niepołomicach, przy ulicy Lawendowej. Dom wchodzi w kompleks osiedla 120 domów o nazwie ParkEko. N...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie - Grabówki k. Wieliczki Wyobraź sobie poranki przy wspólnym śniadaniu w jasnym salonie, dzieci biegające beztrosko po ogr...

  • Dom Dąbrowa gm. Kłaj
    1 / 15
    Dom Dąbrowa gm. Kłaj

    Dąbrowa

    • 1 198 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,44 m2, w...

  • Dom do wynajęcia
    Dom do wynajęcia

    Gaj

    • 7 900 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Ładny funkcjonalny dom do wynajęcia.Lokalizacja Mogilany/Gaj 6km od Krakowa.152mkw na 8 arowej działce + przylegająca działka 10ar zagospodarowana jako ogród.5 pokoi, kuchnia w peł...

  • Dom inwestycyjny 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | gm. Skawina
    1 / 13
    Dom inwestycyjny 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | gm. Skawina

    Skawina

    • 449 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom - OKAZJA - W CENIE MIESZKANIA 40m2, KUPUJESZ DOM Z 2 MIESZKANIAMI, GARAŻE, WARSZTATY I DZIAŁKĘ 14AR !!! IDEALNY DOM DLA RODZINY 2-POKOLENIOWEJ, Z OSOBNYMI WEJŚCIAM...

  • Dom Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Rozrywkowa
    1 / 15
    Dom Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Rozrywkowa

    Krzysztoforzyce

    • 930 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Jasny, energooszczędny dom z południowym ogrodem | 3 miejsca parkingowe | 15 min do Placu Centralnego Krzysztoforzyce | 102 m² | | 930 000 zł Dom - 102 m² funkcjonaln...

  • Dom Siercza gm. Wieliczka,
    Dom Siercza gm. Wieliczka,

    Siercza

    • 2 699 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 11 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY DOM PREMIUM 273,13 m² | SIERCZA k. WIELICZKI | LAS | SMART HOME Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący o nowoczesnej bryle, położony w zielonej i spokojne...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem | Grabówki k. Wieliczki Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku PCC Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniac...

  • Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, Piaskowa
    1 / 15
    Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, Piaskowa

    Węgrzce Wielkie

    • 1 590 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Nowoczesny dom parterowy w Węgrzcach Wielkich - komfort, przestrzeń i spokój Biuro Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu poło...

  • Dom Niepołomice
    1 / 15
    Dom Niepołomice

    Niepołomice

    • 9 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie. Położony bezpośrednio przy Puszczy Niepołomickiej. Powierzchnia całkowita budynku 340 mkw, użytkowa 245 mkw. Na...

  • Dom Kraków Swoszowice, Poronińska
    1 / 14
    Dom Kraków Swoszowice, Poronińska

    Kraków

    • 1 900 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy na południu Krakowa, w dzielnicy Podgórze (Opatkowice). To idealne miejsce dla rod...

  • Dom Kraków Krowodrza, Bronowice Małe, Olkuska
    Dom Kraków Krowodrza, Bronowice Małe, Olkuska

    Kraków

    • 2 997 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 9 668 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dom dwurodzinny z potencjałem usługowym - Kraków, Bronowice Małe LOKALIZACJA: ul. Olkuska, dzielnica Krowodrza / Bronowice Małe. Jedna z najbardziej cenionych loka...