• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wieliczką

(363)
  • Kraków, Podgórze, Łagiewniki, dom, działka 0,432ha
    Kraków, Podgórze, Łagiewniki, dom, działka 0,432ha

    Kraków

    • 2 750 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko w naszym biurze znajdziecie Państwo tę ofertę. Sprzedamy duży dom w Łagiewnikach, ul. Sucha. Spokojna okolica w rejonie Borku Fałęc...

  • KUP SOBIE KAWAŁEK KRAKOWA
    1 / 15
    KUP SOBIE KAWAŁEK KRAKOWA

    Kraków

    • 2 300 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 9 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W UNIKALNEJ CZĘŚCI KRAKOWA - ŚRÓDMIEŚCIE – OLSZA | PRĄDNIK CZERWONY Dom w Krakowie w cenie 2 mieszkań. Na sprzedaż DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM, zlokalizowany w jednej z najbar...

  • Kraków Branice 125 m2 m z dużym ogrodem
    1 / 8
    Kraków Branice 125 m2 m z dużym ogrodem

    Kraków

    • 1 270 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesne mieszkanie 125 m² z dużym ogrodem – Kraków/Branice, Nowa Huta Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Krakowa. Inwestycja wyróż...

  • Dom Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 7 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia elegancki, przestronny dom o powierzchni 90m², zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia. Nieruchomość wyróżnia się solidnym wykończ...

  • Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,
    Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,

    Kraków

    • 4 995 000 zł cena
    • 559 m2 powierzchnia
    • 8 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny i nowoczesny dom jednorodzinny w spokojnej, zielonej okolicy na samym skraju Lasów Tynieckich. Dom wykończony w wysokim standardzie i unikalnym stylu. Zarówno budynek j...

  • Nieruchomość - Świątniki Górne

    Świątniki Górne

    • 119 757 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 1 099 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Ilony Iwaszko („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej działaln...

  • Nieruchomość w Krakowie 697 m² – potencjał komercyjny i inwestycy...

    Kraków

    • 4 800 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 6 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    To duża i wyjątkowa nieruchomość, dla konkretnego klienta – kogoś, kto doceni jej potencjał, np. pod inwestycję, siedzibę firmy czy rezydencję. Nieruchomość zlokalizowana przy u...

  • Dom Kraków Zwierzyniec

    Kraków » Zwierzyniec

    • 2 899 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 24 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 116,6 m² z prywatnym ogródkiem (ok. 92 m²), tarasem na dachu oraz garażem w bryle budynku, położony w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Przebieczany rynek pierwotny

    Przebieczany

    • 899 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Domy już wybudowane . Zgoda na użytkowanie wydana przez PINB! Domy wybudowane wg projektu DOMY W KLEMATISACH 23B - powierzchnia użytkowa 130,01 ( całkowita 136 - skosy minima...

  • Dom Rzeszotary rynek pierwotny

    Rzeszotary

    • 2 400 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 8 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka o ekspozycji południowej z pięknym widokiem ! Dom z garażem dwustanowiskowym na widokowej działce. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Duży i nowoczesny...

  • Dom Gorzków

    Gorzków

    • 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania rozpoczęta budowa domu na widokowej działce 14,34 ara w Gorzkowie koło Wieliczki. Projekt firmy Archon: Dom w Rododendronach 3 o powierzchni użytkowej około 100 m2...

  • Dom Grajów rynek pierwotny

    Grajów

    • 825 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie deweloperskim w urokliwej miejscowości Grajów koło Wieliczki. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim, wybudowany na podstawie projektu " DOM W ZDROJÓWKACH". Po...

  • Dom Mogilany rynek pierwotny

    Mogilany

    • 910 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu pięknie położone domy w Mogilanach. Okolica to drzewa, las i inne domki jednorodzinne. Inwestycja to mini osiedle zamknięte składające się z 6 domów. Ogrzewanie z...

  • Dom Trąbki

    Trąbki

    • 880 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Domy w zabudowie bliżniaczej na działkach 2,4 do 4,5 ara w Trąbkach koło Wieliczki. Inwestycja zlokalizowana w cichej, malowniczej okolicy z dużą ilością zielonych terenów. W ok...

  • Dom Węgrzce Wielkie rynek pierwotny

    Węgrzce Wielkie

    • 1 090 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domy budowane wg projektu projektu firmy Archon Dom w Arletach z małymi zmianami ( powiększono salon kosztem pokoju na parterze ale zawsze można dobudować ścianę działową)....

  • Dom Trąbki

    Trąbki

    • 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Tomaszkowice rynek pierwotny

    Tomaszkowice

    • 850 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA BEZ PROWIZJI I PCC !!! Solidne domy budowane w technologii tradycyjnej na zacisznych działkach w Tomaszkowicach około 4 km od Rynku w Wieliczce. Domy budowane wg proj...

  • Dom Węgrzce Wielkie rynek pierwotny

    Węgrzce Wielkie

    • 700 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFEERTA BEZ PODATKU PCC!!! Nowe osiedle domów wolnostojących na Węgrzcach Wielkich koło Wieliczki. Blisko do stacji PKP , szkoły, sklepów i komunuikacji MPK. Działki około 4...

  • Dom Lusina gm. Mogilany, Spacerowa
    1 / 15
    Dom Lusina gm. Mogilany, Spacerowa

    Lusina

    • 2 890 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Wyjątkowa oferta, standard premium! Dom dla osób, które kupują styl życia, nie tylko adres Nowoczesny dom o powierzchni 170 mkw, w prestiżowej, zielonej cześci Lusiny,...

  • Dom Kraków Swoszowice
    Dom Kraków Swoszowice

    Kraków

    • 1 589 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 10 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Piękny dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy by wejść i zamieszkać Parter przestronny, to jasny salon z dużą jadalnią, samodzielną kuchnią, toaletą, wyjściem na taras i do...