• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Nowy Sącz

(42)
  • Wygodny dom sprzedam Nowy Sącz
    1 / 16
    Wygodny dom sprzedam Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 390 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Odkryj idealne miejsce dla swojej rodziny w przestronnym i eleganckim domu jednorodzinnym, położonym w cenionej dzielnicy Nowego Sącza przy ul. Juranda. Z powierzchnią użytkową 245...

  • DOM PO GENERALNYM REMONCIE – OSIEDLE NAWOJOWSKA – GOTOWY DO
    1 / 7
    DOM PO GENERALNYM REMONCIE – OSIEDLE NAWOJOWSKA – GOTOWY DO

    Nowy Sącz

    • 699 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie blizniaczej położony w spokojnej części miasta – osiedle Nawojowska Nieruchomość o powierzchni 105 m2, usytuowany na działce 4 ary. Dom prz...

  • DOM BLIZNIAK + BUDYNEK WOLNOSTOJĄCY – STARY SĄCZ
    1 / 2
    DOM BLIZNIAK + BUDYNEK WOLNOSTOJĄCY – STARY SĄCZ

    Nowy Sącz

    • 329 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym dom typu blizniak oraz dodatkowy budynek wolnostojący , położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Starym S...

  • Dom Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 287 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 610 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu dom z działką na sprzedaż w Barcicach. Nieruchomość zlokalizowana przy drodze głównej. Opis nieruchomości: -budynek z lat 50 - powierzchnia całkowi...

  • DOM PARTEROWY DOBRA POWIAT LIMANOWSKI 109 M2
    1 / 6
    DOM PARTEROWY DOBRA POWIAT LIMANOWSKI 109 M2

    Nowy Sącz

    • 759 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 964 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom – Dobra gmina Dobra powiat limanowski o powierzchni użytkowej 109 m2 , usytuowany na działce 9,5 ar Układ pomieszczeń: 3 sypialnie na jednym poziomie duży salon z...

  • Dom Nowy Sącz ul. Hugo Kołłątaja

    Nowy Sącz » ul. Kołłątaja

    • 900 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Wolnostoją...

  • Dom Nowy Sącz ul. Tarnowska

    Nowy Sącz » ul. Tarnowska

    • 1 199 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 441 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje do sprzedaży nierucho...

  • Dom Nowy Sącz ul. Bogusławy Agaty Konstanty

    Nowy Sącz » ul. Konstanty

    • 1 250 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwukondygnacyjnego domu w zabudowie szeregowej, usytuowanego w spokojnej i prestiżowej lokalizacji Nowego Sacza. Nierucho...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom na osiedlu Gorzków - Nowy Sącz
    1 / 12
    Dom na osiedlu Gorzków - Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 440 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 5 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w prestiżowej lokalizacji - Gorzków, Nowy Sącz! Marzysz o przestrzeni, komforcie i możliwości czerpania realnych zysków z wynajmu? Albo szukasz domu dla dwóch ro...

  • Dom Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 825 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący w Nowym Sączu. Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wybudowany w 2000 roku, o łącznej powierzchni 150 m2, usytuowany na 16 arowej działce. Rozkła...

  • Sprzedam dom (willę) w Nowym Sączu
    1 / 16
    Sprzedam dom (willę) w Nowym Sączu

    Nowy Sącz

    • 1 490 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - pełne wyposażenie - możliwość natychmiastowego użytkowania nieruchomości; - lokalizacja bezpośrednio przy Parku Strzeleckim – ide...

  • NOWOCZESNE FUNKCJONALNE DOMY

    Nowy Sącz » Chruślice » ul. Księżycowa

    • 699 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 6 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz swojego miejsca na ziemi? Czegoś nowoczesnego ale w spokojnym miejscu?Chcesz mieć szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej?Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na te py...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nowy Sącz

    • 890 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 7 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowy Sącz

    • 1 525 019 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 4 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kukla Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 100 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Osiedle Zawada Mamy do zaoferowania dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 158m2 z wiatą na 2 samochody o powierzchni 46m2. Rozkład pomieszczeń: Na parterze znajdu...

  • Dom z garażem i ogrodem (segment) oś. Wólki

    Nowy Sącz

    • 639 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 3 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Lokalizacja: Nowy Sącz, oś. Wólki (rynek wtórny). Oferta prywatna, BEZ PROWIZJI. BRAK CZYNSZU. - Do sprzedania 3 kondygnacyjny dom z garażem i ogrodem w zabudowie szerego...

  • Dom wolnostojący w Nowym Sączu sprzedam

    Nowy Sącz

    • 1 090 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 4 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam funkcjonalny dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny z 2 garażami o powierzchni użytkowej 245 m2 położony przy ul. Juranda w Nowym Sączu. Budynek posiada dach dwuspadowy o ko...

  • Na sprzedaż Dom ul. Kraszewskiego Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 800 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Invest Home prezentuje na wyłączność sprzedaż domu przy ulicy Kraszewskiego w Nowym Sączu. Nieruchomość o powierzchni 250m2 znajduje się przy ulicy głównej w centrum Nowego Sącza....

  • Okazja Dom z dużym ogrodem

    Nowy Sącz

    • 499 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania dom wolnostojący Znajdujący się w malowniczej okolicy w Nowym Sączu ( osiedle helena) Dwa kilometry od Centrum Miasta. W obrębie kilometra Kościół, Szkoła,...

  • Sprzedam dom z dużym ogrodem

    Nowy Sącz

    • 600 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 5 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam. Sprzedam dom wolnostojący,podpiwniczony, możliwość adaptacji strychu . Dom posiada dwie łazienki oraz WC. Pięć pokoi jeden z klimatycznym kominkiem. Dom posiada wszystkie ni...