• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Lublinem

(230)
  • Dom Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica, Zemborzyce Podleśne
    Dom Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica, Zemborzyce Podleśne

    Zemborzyce Podleśne

    • 1 850 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja! Przedstawiamy komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176 m² (całkowitej 270 m²), usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2950...

  • Mieszkanie Świdnik, Kościuszki
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnik, Kościuszki

    Świdnik

    • 259 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 13 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta sprzedaży kawalerki inwestycyjnej Świdnik, ul. Kościuszki - Centrum Na sprzedaż kompaktowa kawalerka po modernizacji, położona na wysokim parterze w niskim bloku, w ścisłym...

  • Duża działka rolno-bud. blisko lasu i zalewu.

    Zemborzyce Podleśne

    • 1 340 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ZEMBORZYCE PODLEŚNE gm. Konopnica - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,12 ha ( w skład wchodzą 3 działki przylegające do siebie). Wg. MPZP działki o przeznaczenie...

  • Działka Rod Malwa Świdnik
    1 / 5
    Działka Rod Malwa Świdnik

    Świdnik

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam do zaoferowania działkę 300m2 na ogrodzie Malwa w Świdniku. Na działce drzewka owocowe oraz krzewy. Altanka z komórką na narzędzia nie jest zniszczona, nie przecieka, dach bla...

  • Dom Uniszowice gm. Konopnica,
    Dom Uniszowice gm. Konopnica,

    Uniszowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 5 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 296,90m2, użytkowej 162,40m2 na działce o...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Wandzin

    Wandzin

    • 83 070 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o przetargu: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Lublinie ul. Diamentowa 15, 20-471 Lublin OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZ...

  • Działka budowlana 12 ar Niemce ( 8 km do Lublina)

    Niemce

    • 185 000 zł cena
    • 1 162 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ok. 12 arów na obrzeżach miejscowości Niemce Media na działce : Prąd, Woda Pierwsza linia zabudowy Tylko 3 km przedszkole , szkoła podstawowa oraz liceum i te...

  • Kawalerka w centrum z bardzo niskim czynszem.

    Świdnik » ul. Hotelowa

    • 283 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **ŚWIDNIK: polecam do zakupu atrakcyjną kawalerkę 1 pokojową zlokalizowaną na parterze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzi 1 pokój z aneks...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Wólka,
    Lokal użytkowy Wólka,

    Wólka

    • 2 803 921 zł cena
    • 884 m2 powierzchnia
    • 3 172 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OKAZJA - możliwość przystąpienia do drugiej licytacji komorniczej od 19.05.2026 cena wywołania: 2 803 921,33 zł oszacowana wartość: 4 205 882,00 zł CENA BRUTTO (możliwość odliczen...

  • Świdnik,Mieszkanie, 2 pokoje, 67,72m2, ul.Lotnicza

    Świdnik » ul. Lotnicza

    • 400 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Świdnik, Mieszkanie, 2 pokoje, 67,72 m2, ul. LotniczaOpis mieszkania: - mieszkanie w budynku mieszkalnym 3 lokalowym - wydzielone jako samodzielny lokal- budynek gospodarczy o powi...

  • Sprzedam dom pod Lublinem
    1 / 16
    Sprzedam dom pod Lublinem

    Świdnik Duży

    • 920 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 169 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom pod Lublinem w miejscowości Świdnik Duży Drugi 7km od Lublina i 5km od Świdnika rok budowy 2006 dom do zamieszkania od zaraz bez pośredników o powierzchni użytkowej 17...

  • Świdnik Duży Drugi, 178m2, 5 pok

    Świdnik Duży

    • 885 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 4 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świdnik Duży Drugi, 178m2, salon + 4 pokojeDom (1/2 bliźniaka) 2 kondygnacje naziemne; rok budowy: 2006; pow. ok. 178 m²; technologia budowy: murowana, pustak komórkowy ( półtora p...

  • Dom Dys gm. Niemce,
    1 / 10
    Dom Dys gm. Niemce,

    Dys

    • 950 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 507 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej z 2024r., usytuowana w nowym kompleksie domów w Dysie 5 min od IKEA o pow. całkowitej 146 m2. Budynek mieszkalny jednorodzinny, dwulokalowy z g...

  • Do wynajmu 2-Pokojowe mieszkanie 45m² Świdnik os. Polesie, ul. Klonowa
    1 / 16
    Do wynajmu 2-Pokojowe mieszkanie 45m² Świdnik os. Polesie, ul. Kl...

    Świdnik

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Polesie w Świdniku o powierzchni 45m². Rok budowy budynku 2012. Mieszkanie położone w bardzo spokojnej okolicy przy ul. Klonowe...

  • Dom Dys gm. Niemce
    1 / 11
    Dom Dys gm. Niemce

    Dys

    • 1 250 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz przestronnego domu z możliwością samodzielnej aranżacji? Marzysz o własnej przestrzeni na osiedlu w cichej i spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie ofertę specjalną! W spoko...

  • Lokal użytkowy Świdnik
    1 / 6
    Lokal użytkowy Świdnik

    Świdnik

    • 57 574 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchniach 2160 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hale znajdują się w Świdniku. Największa dostępna powierzchnia to 12 000...

  • Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 086 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz atrakcyjnej nieruchomości gruntowej pod budowę domu z dogodnym dojazdem do Lublina? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscow...

  • Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków
    1 / 4
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków

    Tomaszowice

    • 155 000 zł cena
    • 1 804 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu jednorodzinnego? Cichego, zielonego miejsca z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tą ofertę. Atuty nieruchomości: - zakupić działkę może...

  • Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana