• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kamiennik Wielki
  • Biedaczów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Łuszczów Pierwszy

(1)
  • Dom Łuszczów Pierwszy ul.

    Łuszczów Pierwszy

    • 995 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 6 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 2017roku, w malowniczej i bardzo cichej okolice Łuszczowa. W skład domu wchodzi:- Parter: wiatrołap, kuchnia półotwarta z wejściem do salon...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w stanie surowym 157m2 Charlęż g. Spiczyn

    Charlęż

    • 350 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana około 13 ar z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu dopasowanym do działki.Na działce zostały wylane fundamenty na podstawie projektu Madera SKA10...

  • Działka budowlana 13a Charlęż g. Spiczyn (budowa)

    Charlęż

    • 200 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi
    1 / 8
    Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi

    Łuszczów Drugi

    • 150 000 zł cena
    • 2 605 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szukasz idealnego miejsca na Twój dom lub inwestycję? Sprawdź tę wyjątkową działkę rolno-budowlaną (RM) o powierzchni 26 arów w Łuszczowie Drugim! Doskonała lokalizacja i idea...

  • Działka budowlana Charlęż gm. Spiczyn
    Działka budowlana Charlęż gm. Spiczyn

    Charlęż

    • 360 000 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Charlęż, gmina Spiczyn o powierzchni 2997 mkw. w drugiej linii zabudowy z dostępem do drogi wewnętrznej. Nieruchomość położona w centrum miejsc...

  • Działka budowlana Charlęż
    1 / 2
    Działka budowlana Charlęż

    Charlęż

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt tylko poprzez wiadomości!! DZIAŁKA W CENTRUM MIEJSCOWOŚCI! Działka budowlana nr 548 o przeznaczeniu MN (nie MR mieszkalnictwo rolnicze z możliwością dostosowania do zabud...

Łuszczów Drugi

    • 140 000 zł cena
    • 2 605 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa