• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mrągowo
  • Olsztyn
  • Ogrodniki
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Łuszczów Pierwszy

(1)
  • Dom Łuszczów Pierwszy ul.

    Łuszczów Pierwszy

    • 995 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 6 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 2017roku, w malowniczej i bardzo cichej okolice Łuszczowa. W skład domu wchodzi:- Parter: wiatrołap, kuchnia półotwarta z wejściem do salon...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Świdnik Adampol ul.

    Świdnik

    • 950 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 2 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 340m2 w zabudowie szeregowej w Świdniku.W skład domu wchodzi:Parter: - Kuchnia połączona z jadalnią z wyjściem na balkon; - przestronny salo...

  • Zabytkowy dworek z przełomu XIX i XX w. w Świdniku

    Świdnik

    • 5 500 000 zł cena
    • 507 m2 powierzchnia
    • 10 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zabytkowy dworek   wraz z budynkiem mieszkalnym na działce 1.43 ha w spokojnej okolicy Świdnika (pod inwestycję).Dworek:-rok budowy: przełom XIX i XX wiek -powierzchnia 507 m kw.-b...

  • Piękna willa w mieście

    Świdnik

    • 1 590 000 zł cena
    • 495 m2 powierzchnia
    • 3 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż piękny dom, urządzony ogród i świetna lokalizacja - Świdnik ulica Partyzantów. Piękny dom w świetnej lokalizacji. Niespotykany wystrój i przestrzeń to tylko nie...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Niemce

    • 400 000 zł cena
    • 1 966 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Świdnik

    • 750 000 zł cena
    • 608 m2 powierzchnia
    • 1 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Świdnik

    • 550 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 1 897 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Niemce

    • 899 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom w stanie surowym 157m2 Charlęż g. Spiczyn

    Charlęż

    • 350 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana około 13 ar z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu dopasowanym do działki.Na działce zostały wylane fundamenty na podstawie projektu Madera SKA10...

  • Dom, garaż, działka, 15min do centrum Lublina

    Mełgiew

    • 1 300 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gmina Mełgiew - dom o powierzchni 225 m2. Garaż 3-stanowiskowy. Działka 15 a.Budynek:225 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 2003 - po świeżym remonciewymurowany z pustaków ce...

  • Dom z pasją (Kijany/Spiczyn)
    1 / 15
    Dom z pasją (Kijany/Spiczyn)

    Kijany

    • 2 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jedyny w swoim rodzaju dom zbudowany z pasją. Ta posiadłość w Kijanach (gm. Spiczyn) zdecydowanie wymyka się definicjom. To nie jest zwyczajna oferta – to zaproszenie do świata, w...

  • Sprzedam dom pod Lublinem
    1 / 12
    Sprzedam dom pod Lublinem

    Świdnik Duży

    • 920 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w miejscowości Świdnik Duży Drugi 7km od Lublina i 5km od Świdnika. Parter duży salon, kuchnia, łazienka , kotłownia, garaż, spiżarnia, duża szafa wnękowa. Na poddaszu...

  • NOWOCZESNY DOM 93 m2, LEONÓW, 7 KM OD LUBLINA
    1 / 16
    NOWOCZESNY DOM 93 m2, LEONÓW, 7 KM OD LUBLINA

    Niemce

    • 550 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 914 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, położone w miejscowości Leonów – zaledwie 7 km od Lublina i 3 km od Niemiec. To idealna propozycja...

  • Dom Świdnik Nowy Krępiec, Kwiatowa
    1 / 13
    Dom Świdnik Nowy Krępiec, Kwiatowa

    Świdnik

    • 1 350 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 10 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wolnostojący dom parterowy z garażem dwustanowiskowym zlokalizowany przy ul. Kwiatowej w Nowym Krępcu gmina M...

  • Dom Zezulin Niższy gm. Ludwin
    1 / 11
    Dom Zezulin Niższy gm. Ludwin

    Zezulin Niższy

    • 580 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z urokiem natury? Ta oferta przedstawia funkcjonalną przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz możliwość przystosowania wnętrza...

  • Świdnik Duży Drugi, 178m2, 5 pok

    Świdnik Duży

    • 885 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 4 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świdnik Duży Drugi, 178m2, salon + 4 pokojeDom (1/2 bliźniaka) 2 kondygnacje naziemne; rok budowy: 2006; pow. ok. 178 m²; technologia budowy: murowana, pustak komórkowy ( półtora p...

  • Sprzedam dom pod Lublinem
    1 / 16
    Sprzedam dom pod Lublinem

    Świdnik Duży

    • 920 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 169 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom pod Lublinem w miejscowości Świdnik Duży Drugi 7km od Lublina i 5km od Świdnika rok budowy 2006 dom do zamieszkania od zaraz bez pośredników o powierzchni użytkowej 17...

  • Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku
    1 / 6
    Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku

    Świdnik

    • 760 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku
    1 / 6
    Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku

    Świdnik

    • 799 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjny Dom do mieszkania i biznesu

    Świdnik Mały

    • 1 800 000 zł cena
    • 279 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kolonia Świdnik Mały przy ul Mełgiewskiej na trasie Lublin - Świdnik. Usytuowany w znakomitym położeniu: ok 1 km od Lubl...