dom na sprzedaż
11 maj 2026

Atrakcyjny Dom do mieszkania i biznesu

woj. Lubelskie pow. lubelski gm. lubelski
Dodane 2 godziny temu, Poniedziałek, 11 maj 2026 19:00
1 800 000 zł 279 m2
1 800 000 zł 279 m2 6 452 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 279 m2
Cena za metr 6 452 zł/m2
ID oferty K37532896

Opis

Opis
Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kolonia Świdnik Mały przy ul Mełgiewskiej na trasie Lublin - Świdnik. Usytuowany w znakomitym położeniu: ok 1 km od Lublina i 1 km od Świdnika i 0,5 km do zjazdu na rasę S 17 w kierunku Chełma i Warszawy.. Położony na działce o powierzchni 3400 m² pozwala na prowadzenie działalności gospodarczej. Zgodnie z planem zagospodarowania teren wyznaczony do obiektów produkcyjnych z dopuszczeniem zabudowy usługowej, składów i magazynów z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod zakłady produkcyjne i bazy, a także obiekty usługowe, zaplecza obiektów usługowych, a także wszelkiego typu składowanie i magazynowanie. Bezpośrednio przylega do Strefy Aktywności Gospodarczej w Świdniku przez co jest bardzo atrakcyjnym terenem pod względem gospodarczym. Dom posiada powierzchnię użytkową 203 m², powierzchnię całkowitą 279 m2.

Rozkład:
Podpiwniczenie (powierzania użytkowe) 42,8 m2:
KorytarzPomieszczenia gospodarczeKotłowniaŁazienkaParter 72,08 m2:
Przedsionek (3,40 m2)Hall ( 19,50 m2)Korytarz (1,7 m2)Pomieszczenie gospodarcze (2,7 m2)WC (2,7 m2),Spiżarnia (2,3 m2)Pokój (18,2 m2)Salon (40 m2) Kuchnia (11,50 m2) Garaż (16,3 m2)
Poddasze 60 m2.
Hall (11,40 m2)Łazienka (9,8 m2)Sypialnia (15,9 m2)Sypialnia (16 m2)Sypialnia (16 m2)Sypialnia (15,9 m2)
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądania mieszkania a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)