• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Świdnik Mały

(1)
  • Atrakcyjny Dom do mieszkania i biznesu

    Świdnik Mały

    • 1 800 000 zł cena
    • 279 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kolonia Świdnik Mały przy ul Mełgiewskiej na trasie Lublin - Świdnik. Usytuowany w znakomitym położeniu: ok 1 km od Lubl...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Świdnik Adampol ul.

    Świdnik

    • 950 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 2 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 340m2 w zabudowie szeregowej w Świdniku.W skład domu wchodzi:Parter: - Kuchnia połączona z jadalnią z wyjściem na balkon; - przestronny salo...

  • Zabytkowy dworek z przełomu XIX i XX w. w Świdniku

    Świdnik

    • 5 500 000 zł cena
    • 507 m2 powierzchnia
    • 10 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zabytkowy dworek   wraz z budynkiem mieszkalnym na działce 1.43 ha w spokojnej okolicy Świdnika (pod inwestycję).Dworek:-rok budowy: przełom XIX i XX wiek -powierzchnia 507 m kw.-b...

  • Piękna willa w mieście

    Świdnik

    • 1 590 000 zł cena
    • 495 m2 powierzchnia
    • 3 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż piękny dom, urządzony ogród i świetna lokalizacja - Świdnik ulica Partyzantów. Piękny dom w świetnej lokalizacji. Niespotykany wystrój i przestrzeń to tylko nie...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Świdnik

    • 750 000 zł cena
    • 608 m2 powierzchnia
    • 1 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Świdnik

    • 550 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 1 897 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom pod Lublinem
    1 / 12
    Sprzedam dom pod Lublinem

    Świdnik Duży

    • 920 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w miejscowości Świdnik Duży Drugi 7km od Lublina i 5km od Świdnika. Parter duży salon, kuchnia, łazienka , kotłownia, garaż, spiżarnia, duża szafa wnękowa. Na poddaszu...

  • Dom Świdnik Nowy Krępiec, Kwiatowa
    1 / 13
    Dom Świdnik Nowy Krępiec, Kwiatowa

    Świdnik

    • 1 350 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 10 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wolnostojący dom parterowy z garażem dwustanowiskowym zlokalizowany przy ul. Kwiatowej w Nowym Krępcu gmina M...

  • Świdnik Duży Drugi, 178m2, 5 pok

    Świdnik Duży

    • 885 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 4 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świdnik Duży Drugi, 178m2, salon + 4 pokojeDom (1/2 bliźniaka) 2 kondygnacje naziemne; rok budowy: 2006; pow. ok. 178 m²; technologia budowy: murowana, pustak komórkowy ( półtora p...

  • Sprzedam dom pod Lublinem
    1 / 16
    Sprzedam dom pod Lublinem

    Świdnik Duży

    • 920 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 169 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom pod Lublinem w miejscowości Świdnik Duży Drugi 7km od Lublina i 5km od Świdnika rok budowy 2006 dom do zamieszkania od zaraz bez pośredników o powierzchni użytkowej 17...

  • Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku
    1 / 6
    Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku

    Świdnik

    • 760 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku
    1 / 6
    Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku

    Świdnik

    • 799 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości