• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Świdniczek

(1)
  • 1 / 3
    Działka świdniczek

    Świdniczek

    • 699 000 zł cena
    • 9 200 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka 92 a. w Świdniczku koło Lublina, bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej, w spokojnej okolicy. Działka:- powierzchnia: 9200mkw- 27m x 340m - działka bez nasadzeńMedia:-...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o pow. 940 m2. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Media: prąd na działce, woda i gaz do podciągnięcia około 50 m. Bardzo dobry...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP

    Wólka

    • 588 000 zł cena
    • 1 834 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno składa się z dwóch działek po 917m2 - całość o pow. 1834 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 49,8Doja...

  • 1 / 4
    Jakubowice Murowane, gm. Wólka-działka 6600m2

    Jakubowice Murowane

    • 350 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka 6600m2- Jakubowice Murowane, gm. Wólka, pod Lublinem, tuż przy granicy administracyjnej miasta Lublin.Nieruchomość mieści się pomiędzy ulicą Pliszczyńską a Łysa...

  • 1 / 4
    Nowe mieszkania w okolicach Wólki pod Lublinem

    Wólka

    • 453 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko Lublina?Poznaj naszą najnowszą inwestycję - kameralne osiedle mieszkań deweloperskich w okol...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP

    Wólka

    • 588 000 zł cena
    • 1 834 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o pow. 940 m2. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Media: prąd, woda i gaz do podciągnięcia około 50 m. Bardzo dobry dojazd do W...

  • Działka inwestycyjna przy lotnisku Lublin
    1 / 14
    Działka inwestycyjna przy lotnisku Lublin

    Świdnik Duży

    • 1 100 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WAŻNE: Kupujący nie płaci prowizji. Wynagrodzenie agencji pokrywa sprzedający! Działka inwestycyjna 0,71 ha przy Porcie Lotniczym Lublin | Świdnik Duży Drugi Na sprzedaż atrakcyjn...

  • Sprzedam dom pod Lublinem
    1 / 12
    Sprzedam dom pod Lublinem

    Świdnik Duży

    • 920 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w miejscowości Świdnik Duży Drugi 7km od Lublina i 5km od Świdnika. Parter duży salon, kuchnia, łazienka , kotłownia, garaż, spiżarnia, duża szafa wnękowa. Na poddaszu...

  • Działka ROD Zadębie
    Działka ROD Zadębie

    Wólka

    • 25 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawa do działki rod Zadębie na ul. BRZEGOWEJ. na działce są liczne nasadzenia w gruncie jak i w donicach:porzeczka, agrest, jabłonka, cebulki tulipanów krokusów i czosnkó...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2

    Wólka

    • 294 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o powierzchni 917 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 24,7Dojazd do działki drogą ze służebnością. W...

  • Działka Budowlana 900m - Wólka Plebańska
    Działka Budowlana 900m - Wólka Plebańska

    Wólka

    • 95 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wólka Plebańska wielkosc ok 900m

  • Świdnik Duży Drugi, 178m2, 5 pok

    Świdnik Duży

    • 885 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 4 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świdnik Duży Drugi, 178m2, salon + 4 pokojeDom (1/2 bliźniaka) 2 kondygnacje naziemne; rok budowy: 2006; pow. ok. 178 m²; technologia budowy: murowana, pustak komórkowy ( półtora p...

  • Sprzedam dom pod Lublinem
    1 / 16
    Sprzedam dom pod Lublinem

    Świdnik Duży

    • 920 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 169 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom pod Lublinem w miejscowości Świdnik Duży Drugi 7km od Lublina i 5km od Świdnika rok budowy 2006 dom do zamieszkania od zaraz bez pośredników o powierzchni użytkowej 17...

  • Lokal użytkowy Wólka,
    Lokal użytkowy Wólka,

    Wólka

    • 2 803 921 zł cena
    • 884 m2 powierzchnia
    • 3 172 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OKAZJA - możliwość przystąpienia do drugiej licytacji komorniczej od 19.05.2026 cena wywołania: 2 803 921,33 zł oszacowana wartość: 4 205 882,00 zł CENA BRUTTO (możliwość odliczen...

  • Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP

    Wólka

    • 588 000 zł cena
    • 1 834 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2

    Wólka

    • 294 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• sprzedam działki
    sprzedam działki

    Wólka

    • 85 000 zł cena
    • 30 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działkę we wsi Białka Kolonia nr 061004_2,0004,836/1 o pow 1,16ha-rolna oraz działki we wsi Wólka Bielecka nr kw lu15/00045089/1 nr dz 061004_2,0021,49/1 oraz działk4ę n...

  • Atrakcyjny Dom do mieszkania i biznesu

    Świdnik Mały

    • 1 800 000 zł cena
    • 279 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kolonia Świdnik Mały przy ul Mełgiewskiej na trasie Lublin - Świdnik. Usytuowany w znakomitym położeniu: ok 1 km od Lubl...