dom na sprzedaż
11 lut 2026

Dom, garaż, działka, 15min do centrum Lublina

woj. Lubelskie pow. świdnicki gm. świdnicki
Dodane 3 miesiące temu, środa, 11 luty 2026 12:30
1 300 000 zł 225 m2
1 300 000 zł 225 m2 5 778 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 225 m2
Cena za metr 5 778 zł/m2
ID oferty K37453296

Opis

Gmina Mełgiew - dom o powierzchni 225 m2. Garaż 3-stanowiskowy. Działka 15 a.

Budynek:

225 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 2003 - po świeżym remonciewymurowany z pustaków ceramicznychocieplony podwójną warstwą styropianu i otynkowanyogrzewanie gazowe, olejowe, węglowefotowoltaika pokrywającą pełne koszty energii elektrycznejpodpiwniczonyszambo ekologiczne o pojemności 40 tyś litrów

Parter:kuchnia ze spiżarniąsalon z tarasemwejście główne

Półpiętro:główna sypialniapokójłazienka
Piętro:2 sypialnieoddzielna garderoba
Poddasze:sypialniałazienka
Suteryna/piwnica:dodatkowa duża kuchniałazienka z pralniąkotłownia3 duże pomieszczenia piwniczne
Garaż:1-stanowiskowy z kanałem w bryle budynku2-stanowiskowy wolnostojący
Działka:kształt prostokąt15 a
oczko wodne w ogrodzieogrodzenie murowane z płotem drewnianym
Lokalizacja:15 min od centrum Lublinagmina Mełgiewpowiat świdnicki
Cena:
1 300 000 zł

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i zaprezentuję Ci nieruchomość osobiście.

Ewelina Górniak
tel: Pokaż numer telefonu
email: [email]

POMAGAM
SKUTECZNIE I BEZPŁATNIE W UZYSKAN U KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI ORAZ W KOMPLEKSOWEJ OBSŁUDZE NOTARIALNEJ

Dane nieruchomości są przedstawione na podstawie informacji dostarczonych przez oferującego.
Za jakiekolwiek niezgodności ze stanem faktycznym biuro nie ponosi odpowiedzialności.

Biuro "KNC City" Lublin ul. Krótka 4 - działamy dla Państwa już od 14 lat.
Szukaj naszych ofert na portalach: m.in Gratka, Morizon, Nieruchomosci - Online, Otodom oraz na wielu innych. Posiadamy w bazie ponad 550 nieruchomości.