• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Rudka Kozłowiecka

(2)
  • Działka budowlana Rudka Kozłowiecka gm. Niemce
    1 / 6
    Działka budowlana Rudka Kozłowiecka gm. Niemce

    Rudka Kozłowiecka

    • 230 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki budowlanej pod budowę Swojego domu? Sprawdź tą ofertę, bo może jest ona właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18 arów, położona w atr...

  • Sprzedam Siedlisko
    1 / 4
    Sprzedam Siedlisko

    Rudka Kozłowiecka

    • 500 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę w całości budowlaną w miejscowości Rudka Kozłowiecka (17 km od Lublina), działka jest ogrodzona, znajduje się na niej budynek, który wymaga remontu bądź wyburzenia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę inwestycyjna

    Niemce

    • 1 300 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 372 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Witam posiadam na sprzedaż działkę inwestycyjna o powierzchni 35 arów w miejscowość Niemce . Na działce znajdują się budynki gospodarcze , stodoła oraz drewniany domek . Numery dzi...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Niemce

    • 400 000 zł cena
    • 1 966 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Niemce

    • 899 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda nieruchomość - mieszkanie
    Syndyk sprzeda nieruchomość - mieszkanie

    Niemce

    • 17 573 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk masy upadłości Zofii Olszewskiej – sygn. akt LU1S/GUp-s/501/2025, zaprasza do składania ofert, na sprzedaż z wolnej ręki, w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty, za cenę...

  • NOWOCZESNY DOM 93 m2, LEONÓW, 7 KM OD LUBLINA
    1 / 16
    NOWOCZESNY DOM 93 m2, LEONÓW, 7 KM OD LUBLINA

    Niemce

    • 550 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 914 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, położone w miejscowości Leonów – zaledwie 7 km od Lublina i 3 km od Niemiec. To idealna propozycja...

  • Działka Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 3
    Działka Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 30 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż łąka nr 308, o powierzchni 2100 m2, miejscowość Nowy Staw, gm. Niemce. Symbol RZ, ustalenia MPZP: 5.1. RZ - tereny łąk i pastwisk - o ustaleniach: 1) zakazuje się loka...

  • Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz atrakcyjnej nieruchomości gruntowej pod budowę domu z dogodnym dojazdem do Lublina? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscow...

  • Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 097 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 086 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 12 ar Niemce ( 8 km do Lublina)

    Niemce

    • 185 000 zł cena
    • 1 162 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ok. 12 arów na obrzeżach miejscowości Niemce Media na działce : Prąd, Woda Pierwsza linia zabudowy Tylko 3 km przedszkole , szkoła podstawowa oraz liceum i te...