• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Dominów

(1)
  • Działka rolno-budowlana bezpośrednio przy lesie.

    Dominów

    • 105 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DOMINÓW gmina Mełgiew: polecam do zakupu działkę rolno -budowlaną o pow. całkowitej 5700 m². Działka wg. MPZP o oznaczeniu MR (tereny zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej) i RP t...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka rolna.

    Wilczopole

    • 384 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny (2 klasa ziemi) o łącznej powierzchni 3,2 ha. Położony jest on w miejscowości Kolonia Wilczopole 10 km od Lublina. Są to dwie przylegające działki o nr. 315 or...

  • 1 / 3
    M2----LUBLIN--- pod bud. wielorodzinne!

    Lublin

    • 279 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję grunty o powierzchni 1,35 ha w Lublinie w dzielnicy Trześniów, teren stanowi rezerwę przeznaczoną pod zabudowę wielorodzinną M2. Istnieje możliwość zakupienia większego obs...

  • 1 / 3
    Działka rolno-budowlana - doskonała inwestycja!

    Zemborzyce Podleśne

    • 310 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zemborzyce Podleśne - działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinnąNa sprzedaż działka 14 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Dzia...

  • 1 / 2
    Lublin/ Dziesiąta- działka budowlana: 411 mkw

    Lublin » Dziesiąta

    • 320 000 zł cena
    • 411 m2 powierzchnia
    • 779 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lublin DziesiątaNieruchomość:- działka budowlana:411,00 mkw,- ukształtowanie terenu: działka bud. płaska,Media-woda 100 m-gaz w drodze-prąd w drodzeLokalizacja:- Lublin, ul. Abramo...

  • 1 / 3
    Krężnica Jara 8km od Lublina. 8000m2

    Krężnica Jara

    • 490 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna -  o doskonałych wymiarach (135m/60m) stwarzających możliwość podziału na minimum cztery działki 20ar.Działka obecnie jest gruntem rolnym z złożonym wnioskiem o przek...

  • 1 / 4
    Działka 14ar pod zab. jednorodzinną - Zemborzyce

    Zemborzyce Podleśne

    • 430 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zemborzyce Podleśne - działka budowlana o powierzchni 28ar.Na sprzedaż działka 28 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Działka z przeznaczeniem...

  • Grunt rolny w Lublinie o powierzchni 54 ar

    Lublin » Dziesiąta

    • 325 980 zł cena
    • 5 433 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Grunt rolny w Lublinie o powierzchni 54 ar. WYMIARY 13/417. Dostęp do publicznej, szutrowej drogi. Przy działce prąd, gaz i wodociąg. Cena do negocjacji. Zapraszam do obejrzenia ni...

  • 1 / 4
    Zemborzyce Podleśne - 32 ary OKAZJA!!!

    Zemborzyce Podleśne

    • 349 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER OFERTAZemborzyce Podleśne - ustawna - prostokątna działka budowlana o powierzchni 32 arów.Nieruchomość stanowi bardzo dobrą ofertę dla osób poszukujących działki budowlanej w...

  • Działka z projektem na dwa domy dwulokalowe

    Polanówka

    • 400 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 20 ar z doskonałym dojazdem do Lublina i projektem na dwa domy dwulokalowe GRATIS!!Polanówka - działka będąca doskonałą inwestycją!! Pięknie położona nieopodal lasu, a tym...

  • 1 / 3
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 780 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego !! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budo...

  • sprzedam działki rolne Ćmiłów 10 tys za całą działkę
    sprzedam działki rolne Ćmiłów 10 tys za całą działkę

    Ćmiłów

    • 10 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam 7 działek rolnych Ćmiłów 2 km od Lublina działki podzielone 8ar,13ar,16ar i ostatnia 20 arowa /5ar lasu i 15ar działki/ razem całość prawie hektar sprzedam wszystkie 7 za...

  • Działka budowlana Jabłonna Pierwsza gm. Jabłonna
    1 / 11
    Działka budowlana Jabłonna Pierwsza gm. Jabłonna

    Jabłonna Pierwsza

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Jabłonna Pierwsza Prezentujemy Państwu działkę budowlaną w malowniczej Jabłonnej pierwszej, dla której zostały wydane warunki zabudowy. WZ o...

  • Działka w Lublinie z wydanymi warunkami zab. (WZ).

    Lublin » Dziesiąta

    • 300 000 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LUBLIN: do sprzedania zadbana działka o pow. 1262 m² zlokalizowana w ładnej spokojnej okolicy w sasiedztwie innych domów jednorodzinnych. Działka z możliwością wybudowania nieduż...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach

    Prawiedniki

    • 280 000 zł cena
    • 3 470 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 0,3470 ha w Prawiednikach, położoną przy trasie Lublin-Bychawa. W planie zagospodarowania pod zabudowę zagrodową. W okolicy domki jednorodzinne, l...

  • Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.
    1 / 7
    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.

    Zemborzyce Podleśne

    • 3 139 000 zł cena
    • 9 810 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż. Na sprzedaż korzystnie usytuowane trzy działki budowlane w Lublinie ( Zemborzyce, ul. Letniskowa), przeznaczone pod zab...

  • sprzedam dzialke
    1 / 6
    sprzedam dzialke

    Lublin

    • 115 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę rekrescyjna w okolicy zalewu zemborzyckoego z domkiem tarasem wedzarko-grilem toaleta na zewnatrz.Idealna do odpoczynku blisko mpk.Prad na działce woda na...

  • Działka budowlana Krężnica Jara gm. Niedrzwica Duża
    1 / 6
    Działka budowlana Krężnica Jara gm. Niedrzwica Duża

    Krężnica Jara

    • 325 000 zł cena
    • 6 230 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UROKLIWA OKOLICA - IDEALNA NA DOM POD MIASTEM LUB DLA DEWELOPERA ! Polecam do sprzedaży działkę budowlano-rolną , o powierzchni 6230 m2 w Krężnicy Jarej, usytuowaną w spoko...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności nieruchomości
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności nieruchomości

    Żabia Wola

    • 132 795 zł cena
    • 7 054 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty udział 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, składającej się z działe...

  • Sprzedam działkę w Krężnicy Jarej
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Krężnicy Jarej

    Krężnica Jara

    • 50 000 zł cena
    • 913 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę Nr.951 z przeznaczeniem na cele rekreacyjne, ogródek działkowy o powierzchni 913 m2 położonej w Krężnicy Jarej,gm. Niedrzwica Duża,powiat.Lubelski. Działka w kszta...

  • Działka przemysłowo budowlana 63a Lublin Zadębie

    Lublin » ul. Plewińskiego

    • 2 000 000 zł cena
    • 6 296 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Inwestycyjna około 63 ary na obrzeżach miasta wojewódzkiego LublinMedia w pobliżu PRĄD, GAZ, KANALIZACJA, WODA Obręb Zadębie 7 km do centrum Lublina Wjazd na obwodnice L...

  • Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Kolonia, Skrzynice Kolonia
    1 / 3
    Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Koloni...

    Skrzynice-Kolonia

    • 178 400 zł cena
    • 1 784 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1784m2, sprzedaż. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłacisz pro...

  • Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Kolonia, Skrzynice Kolonia 64
    1 / 4

    Skrzynice-Kolonia

    • 178 300 zł cena
    • 1 783 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1783m2, sprzedaż. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłacisz pro...

    1 / 4

    Skrzynice-Kolonia

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1500m2, sprzedaż. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. CENA DO NEGOCJACJI. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami - Lublin...

  • Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk
    1 / 6
    Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk

    Prawiedniki

    • 265 000 zł cena
    • 1 496 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w rozsądnej cenie z dobrym dojazdem do Lublina? Planujesz nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, garaż w bryle budynku od strony wjazdu...

  • Ogródek Dzialkowy / działka ROD
    Ogródek Dzialkowy / działka ROD

    Lublin

    • 11 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzialka o pow. ok. 400 m2 położona na terenie ROD przy ul Mickiewicza/Nadrzeczna w Lublinie. Doprowadzona woda. Istnieje mozliwosc zabudowy dzialki w postaci domku zgodnie z regu...

  • Duża działka rolno-bud. blisko lasu i zalewu.

    Zemborzyce Podleśne

    • 1 340 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ZEMBORZYCE PODLEŚNE gm. Konopnica - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,12 ha ( w skład wchodzą 3 działki przylegające do siebie). Wg. MPZP działki o przeznaczenie...

  • Działka ROD
    Działka ROD

    Lublin

    • 8 500 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Sprzedam łąkę
    Sprzedam łąkę

    Lublin

    • 50 000 zł cena
    • 47 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam łąkę o powierzchni 0,47 H łąka znajduje się w Krepcu 2 km od Świdnika jedna z granic łąki jest przeplywajaca tam rzeka bardzo dobra na staw lub rekreację cena 50 tyś

  • Działka Rekreacyjna Rod Słonecznik 600 m
    1 / 11
    Działka Rekreacyjna Rod Słonecznik 600 m

    Lublin

    • 45 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię dzierżawę działki w ROD Słonecznik nad zalewem Zemborzyckim 300 m od tamy. Działka zadbana z domkiem drewnianym obitym panelami z oknami pcv, oczkiem wodnym z fontanną,...

  • 5,42 ha, Stawy rybne, las, Zemborzyce, Lublin

    Lublin » Zemborzyce

    • 2 000 000 zł cena
    • 54 200 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o łącznej powierzchni 5.42 ha, oznaczona jako teren usług turystyki i gospodarki rybackiej na obrzeżach Lublina.4 duże stawy rybne, 7 betonowych basenówbetonowy odstojnik6...