• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołbiel
  • Ocieka
  • Garwolin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Tarnawka Druga

(2)
  • Siedlisko
    Siedlisko

    Tarnawka Druga

    • 75 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam 2 działki jedna 5449 m szerokość działki 80 m wjazd z asfaltu długość 122 m zabudowa dom i budynek gospodarczy do remontu lub rozbiórki druga działka na przeciwko 1059 m b...

  • Dom działka
    Dom działka

    Tarnawka Druga

    • 75 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę 5449 m szer działki 80 m długość 122 m druga działka na przeciwko 1059 m szerokość 50 m na obie działki wjazd z asfaltu dom i budynek gospodarczy do remontu lub ro...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gałęzów ul.

    Gałęzów

    • 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 2 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na 43 a działce w miejscowości GałęzówNa działce znajduje się:- dom 100m2- stodoła- budynek gospodarczy- spiżarnia- studniaBudynki są do re...

  • Dom Giełczew-Doły ul.

    Giełczew-Doły

    • 140 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na 1,7 ha działce w miejscowości Giełczew Doły.Dom do wyburzenia lub gruntownego remontu.Na działce znajduje się:- dom 70m2- stodoła- budyn...

  • Dom Kiełczewice Górne ul.

    Kiełczewice Górne

    • 505 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom wraz z budynkami gospodarczymi. ineruchomość położona jest w Kiełczewicach Górnych. Jest to malownicze miejsce. W okolicy: dolina Bystrzycy, spływy kajakowe, stad...

  • 1 / 4
    Działka Wysokie ul. Czysta

    Wysokie » ul. Czysta

    • 110 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę położoną na 10 a działce w miejscowości Wysokie 40 km od Lublina. Na działce znajduje się:- dom 100m2 do generalnego remontu lub wyburzenie- budynek g...

  • Dom Giełczew-Doły ul.

    Giełczew-Doły

    • 160 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na działce powierzchni 2995m2 w miejscowości Giełczew Doły.Na działce znajdują się:- dwa domy, jeden do gruntownego remontu, drugi raczej d...

  • 1 / 4
    Dom Piotrków Pierwszy ul.

    Piotrków Pierwszy

    • 945 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 112m2, w miejscowości Piotrków Pierwszy. Dom kanadyjski, oddany do użytku w 2020 roku.Powierzchnia działki - 28ar.Działka ogrodzona z każdej...

  • Lokal Strzyżewice ul.

    Strzyżewice

    • 800 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 1 819 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż, nieruchomość po piekarni w ścisłym centrum Strzyżewic. Powierzchnia budynku ok. 440m2 na działce 14ar.Budynek świetnie nadaje się na sklep spożywczy jak i in...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w Bychawce Trzeciej k. Lublina

    Bychawka Trzecia

    • 159 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Bychawce Trzeciej k. Lublina 16 ar, 159000 pln do negocjacji Działka:- budowlana - 1 linia zabudowy - prostokąt - nie zadrzewiona - działka płaska Wy...

  • Piękne siedlisko położone w Kiełczewicach Górnych.

    Kiełczewice Górne

    • 529 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękne siedlisko położone w Kiełczewicach GórnychNa sprzedaż siedlisko o powierzchni 30 arów składające się z pięknego domu o łącznej powierzchni mieszkaniowej 190 metrów kwadratow...

  • 1 / 4
    Kiełczewice Mar. - piękna działka pod domek.

    Kiełczewice Maryjskie

    • 85 000 zł cena
    • 691 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kiełczewice Maryjskie - piękna działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne położona w niezwykle malowniczej lokalizacjiDziałka:- Kwadrat o wymiarach około 25 x 25 m- Teren p...

  • Wierciszów, działki budowlane MN, media 100%.

    Wierciszów

    • 360 000 zł cena
    • 4 001 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WIERCISZÓW gm. Jabłonnapolecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 2 x 4001 m² ) pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną MN. Działki zlokalizowane w 1 linii zabudowy. W pasie...

  • Wierciszów, działka budowlana MN, media.

    Wierciszów

    • 100 000 zł cena
    • 1 087 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WIERCISZÓW gm. Jabłonnapolecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1087 m² pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną MN. Działka zlokalizowana w 2 linii zabudowy. W pasie d...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józwów

    • 190 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 14
    Wynajmę kawalerkę

    Batorz

    • 100 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę piękną kawalerka z kompletnym wyposażeniem ( może być na wynajem krótkoterminowy do wypoczynku po pracy lub do pracy zdalnej poza biurem). Bezpłatny parking. W okolicy dużo...

  • Dom/siedlisko na wsi 35 km od Lublina.

    Sobieska Wola Pierwsza

    • 99 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SOBIESKA WOLA PIERWSZA gm.Krzczonów - polecam do zakupu siedlisko położone na działce 2700 m² ( 2 działki) w spokojnej wsi w ładnej okolicy blisko rzeki Giełczew. W skład siedlisk...

  • Wynajmę piękną kawalerkę
    1 / 16
    Wynajmę piękną kawalerkę

    Batorz

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę piękną nową kawalerkę w Batorzu z pełnym wyposażeniem (mikrofala pralko-suszarka, lodówka),internet, ogrzewanie podłogowe,parking. Wynajem długoterminowy lub krótkoterminow...

  • Krzczonów, Sobieska Wola Pierwsza, Działka, 52ar

    Sobieska Wola Pierwsza

    • 199 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Wyjątkowa okazja! Dwie malownicze działki w sercu Lubelszczyzny czekają na Ciebie!Marzysz o własnym domu w spokojnej i urokliwej okolicy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oferu...

  • Dom Pilaszkowice Drugie gm. Rybczewice
    1 / 15
    Dom Pilaszkowice Drugie gm. Rybczewice

    Pilaszkowice Drugie

    • 599 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż energooszczędny dom położony w gminie Rybczewice. Nieruchomość charakteryzuje się samowystarczalnością dzięki zainstalowanym systemom, takim jak własna studnia,...

  • Dom Batorz
    1 / 15
    Dom Batorz

    Batorz

    • 790 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    # Dom na sprzedaż - #Idealna Inwestycja! Lokalizacja: Batorz Powierzchnia domu: 190 m² Powierzchnia działki: 800 m² Cena: 790000PLN Oferujemy na sprzedaż atrakcy...

  • Radomirka - dom i budynki gosp. + ponad 1ha gruntu

    Radomirka

    • 179 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko w Radomirce - dom, budynki gospodarcze i mnóstwo przestrzeni - ponad 1ha!Dom z budynkami gospodarczymi na działce o powierzchni ponad 1 ha w spokojnej lokalizacji ok 40 k...

  • Twój azyl blisko Roztocza – dom, działka i sadzawka
    1 / 7
    Twój azyl blisko Roztocza – dom, działka i sadzawka

    Tokary

    • 119 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyobraź sobie poranek, kiedy budzi Cię śpiew ptaków i zapach świeżego powietrza. Z kubkiem kawy wychodzisz przed dom, a tuż obok Twojej działki lśni w słońcu mała sadzawka, której...

  • Działka budowlana Podzamcze powiat Łęczyński
    1 / 14
    Działka budowlana Podzamcze powiat Łęczyński

    Podzamcze

    • 110 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną w miejscowości Podzamcze o powierzchni 14 ar. Nr działki 17/6. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Wjazd drogą koło Top Market. Działka położo...

  • Dom Batorz Pierwszy gm. Batorz, Batorz Pierwszy
    1 / 11
    Dom Batorz Pierwszy gm. Batorz, Batorz Pierwszy

    Batorz

    • 469 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom + budynki gospodarcze Batorz Pierwszy, gm. Batorz, powiat Janowski OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłaci...

  • Dom 148m², sad Dowolna wielkość działki – od 30 ar do 2.25ha
    1 / 16
    Dom 148m², sad Dowolna wielkość działki – od 30 ar do 2.25ha

    Turobin

    • 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZUKASZ WOLNOŚCI BEZ REZYGNACJI Z KOMFORTU? To funkcjonalne siedlisko na skraju wsi Czernięcin Poduchowny, które łączy totalną prywatność z nowoczesnymi udogodnieniami: asfaltowym...

  • 1 / 2
    Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 220 000 zł cena
    • 2 802 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka 28a pod dom lub biznes - media dostępne - szybki start inwestycji. Na sprzedaż działka o ogromnym potencjale inwestycyjnym i budowlanym w miejscowości...

  • Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 550 000 zł cena
    • 10 644 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka 106 ar z domem o pow ok 80m2 z lat 60-tych i budynkami gospodarczymi, Zdrapy gmina Wilkołaz. Na sprzedaż działka o powierzchni 106 ar (10 600 m²) położona w...

  • Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 770 000 zł cena
    • 13 446 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siedlisko z ogromnym Potencjałem. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Zdrapy, w gminie Wilkołaz. Oferta obejmuje dwie działki budowlano-rolne o łączn...

  • Działka budowlana Strzyżewice,
    Działka budowlana Strzyżewice,

    Strzyżewice

    • 179 000 zł cena
    • 3 152 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana  w miejscowości Strzyżewice w pierwszej linii zabudowy    o powierzchni 3152 m2.  numer działki 1032/7 W MPZP oznaczenie MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna...

  • Siedlisko z potencjałem – 55 arów w Draganach (Lubelskie)
    1 / 3
    Siedlisko z potencjałem – 55 arów w Draganach (Lubelskie)

    Dragany

    • 98 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż oferuję wyjątkowo położone siedlisko w miejscowości Dragany (nr 229), gmina Wysokie. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju, które jednocześnie nie...

  • Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.
    Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.

    Wincentówek

    • 2 990 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 12 009 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w malowniczej gminie  Leoncin, w sąsiedztwie pięknych terenów Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce dla osób,...