• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Lublin

(63)
  • Działka budowlana Lublin Sławinek,
    1 / 4
    Działka budowlana Lublin Sławinek,

    Lublin

    • 399 000 zł cena
    • 1 392 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1392 m2 w Lublinie. Możliwość zakupu działki z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny według projektu domu HG-S3. Medi...

  • Działka Lublin
    1 / 5
    Działka Lublin

    Lublin

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malownicza działka Rod położona w otulinie lasu przy Alejach Warszawskich w Lublinie. Nieruchomość posiada 300m2 powierzchni i znajduję się na niej domek drewniany 20m2. Z mediów d...

  • Działka w Lublinie z wydanymi warunkami zab. (WZ).

    Lublin » Dziesiąta

    • 300 000 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LUBLIN: do sprzedania zadbana działka o pow. 1262 m² zlokalizowana w ładnej spokojnej okolicy w sasiedztwie innych domów jednorodzinnych. Działka z możliwością wybudowania nieduż...

  • Działka usługowa 1400 m2 Zawieprzycka
    Działka usługowa 1400 m2 Zawieprzycka

    Lublin

    • 640 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 458 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowo-przemysłowa 1400 m2 Zawieprzycka cena netto

  • Działka inwestycyjna Lublin Zemborzyce
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Lublin Zemborzyce

    Lublin

    • 595 000 zł cena
    • 3 944 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana w Zemborzycach przy publicznej drodze asfaltowej w pierwszej linii zabudowy. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w niedalekiej odległości Zalew Zemborzycki. Aktu...

  • sprzedam działki rolne łuszczów II 8 km od Lublina
    1 / 6
    sprzedam działki rolne łuszczów II 8 km od Lublina

    Lublin

    • 100 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 100 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działki rolne 1,2 HA Łuszczów II nr działek 653/6,653/5,653/8 oraz droga 653/10 oferta prywatna

  • Działka 14655 m2 w sercu Bieszczad, piękne widoki
    1 / 12
    Działka 14655 m2 w sercu Bieszczad, piękne widoki

    Lublin

    • 35 000 zł cena
    • 4 885 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pięknie położona działka nr 452 w sercu Bieszczad - Uhercach Mineralnych, gmina Olszanica o pow. 14 655 m2. Według wszelkich danych statystycznych Bieszczady są regionem, w który...

  • 1 / 2
    Działka usługowa - Lublin, Tatary

    Lublin » Tatary » ul. Gospodarcza

    • 110 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Nieduża działka usługowa w dzielnicy Tatary - blisko ul. Mełgiewskiej i Al. Wincentego WitosaDziałka o powierzchni 310 m² w bezpośrednim sąsiedztwie ciągu pieszego biegnącego wzdłu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Lublin-Zadębie inwestycyjna/budowlana

    Lublin » Hajdów-Zadębie

    • 900 000 zł cena
    • 7 132 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w przemysłowo-mieszkalnej części Lublina. Całkowita powierzchnia działki to 7132 m2 (0,71 ha).Cena za m2 nieruchomości to 126 zł.W MPZP pod zabudowę mieszkaniową (teren zab...

  • działka bud. położona w doskonałej lok. Lublina.

    Lublin » Szerokie

    • 1 180 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJASzerokie - działka budowlana położona w doskonałej lokalizacji Lublina.W pobliżu działki znajdują się wszelkie potrzebne obiekty usługowe - sklepy, restauracje, przystank...

  • Kupimy/wydzierżawimy grunty pod farmy słoneczne lub wiatrowe

    Lublin

    • 18 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Chcesz uzyskać stały dochód ze swojego gruntu? Zadbać o przyszłość swoją oraz planety? Doradztwo Gruntowe jest idealnym miejscem by tego dokonać! Specjalnie dla Ciebie przeanali...

  • Bardzo ładna i duża działka budowlana w atrakcyjne

    Lublin » Konstantynów

    • 1 350 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 520 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lublin, 26ar, budowlana, KonstantynówBardzo ładna i duża działka budowlana w atrakcyjnej okolicy.Działka:- 3 linia zabudowy ( dwie pierwsze już zabudowane)- budowlana- linia zabudo...

  • 1 / 3
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 780 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego !! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budo...

  • 1 / 4
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce

    • 780 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    18ar działki III linia zabudowy - Lublin Wrotków

    Lublin » Zemborzyce

    • 430 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lublin - Wrotków - działka w III linii zabudowy, o pow. 18ar pod zabudowę jednorodzinną z wydanymi warunkami zabudowy!!Na sprzedaż, działka 18 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Z...

  • 1 / 3
    5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 650 000 zł cena
    • 4 311 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 740 000 zł cena
    • 4 941 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Sławinek, 15a, ul. Klonowa

    Lublin » Sławinek » ul. Klonowa

    • 550 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Lublin, Sławinek, 15a, ul. Klonowa (wjazd od ul.Podchorążych). Kształty zbliżony do trapezu u wymiarach 35x56x27x42m. Media na sąsiedniej działce, bardzo dobry dojazd. Pol...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę komercyjną!

    Lublin » Stare Miasto » al. Unii Lubelskiej

    • 9 000 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 1 637 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Centralnie położona działka o pow. 5500 m2 w Lublinie przy alei Unii Lubelskiej (Stare Miasto). Idealny, jedyny w swoim rodzaju, grunt pod inwestycję, budowę apartamentów, biurowca...

  • 1 / 3
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 870 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana